Sari la conținut

YM: xoxobellexoxo fost (b.elle90) 0746630596


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna!

Mă gândeam să revin. La fel ca și în trecut, mă voi intalni doar cu persoane pe care deja le cunosc.

Mă puteți găsi prin PM aici, pe forum sau la Nr de telefon: 0746630596. Am rugămintea să îmi scrieți pe WhatsApp deoarece nu răspund la apeluri înafara programului pe care îl voi anunța imediat ce rezolv cu locația.

Ca și tarife: 200 Ron/30 minute,300 Ron/45 minute, 400 Ron/ ora.

Restul detaliilor sunt aceleași.

🥰

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 58 minute, Belle a spus:

Buna!

Mă gândeam să revin. La fel ca și în trecut, mă voi intalni doar cu persoane pe care deja le cunosc.

Mă puteți găsi prin PM aici, pe forum sau la Nr de telefon: 0746630596. Am rugămintea să îmi scrieți pe WhatsApp deoarece nu răspund la apeluri înafara programului pe care îl voi anunța imediat ce rezolv cu locația.

Ca și tarife: 200 Ron/30 minute,300 Ron/45 minute, 400 Ron/ ora.

Restul detaliilor sunt aceleași.

🥰

 

 

 

 

 

Bine ai revenit domnita draga😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 3 ore, Belle a spus:

Buna!

Mă gândeam să revin. La fel ca și în trecut, mă voi intalni doar cu persoane pe care deja le cunosc.

Mă puteți găsi prin PM aici, pe forum sau la Nr de telefon: 0746630596. Am rugămintea să îmi scrieți pe WhatsApp deoarece nu răspund la apeluri înafara programului pe care îl voi anunța imediat ce rezolv cu locația.

Ca și tarife: 200 Ron/30 minute,300 Ron/45 minute, 400 Ron/ ora.

Restul detaliilor sunt aceleași.

🥰

 

 

 

 

 

Ceva poze mai recente ?? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

   

Acum 10 ore, Belle a spus:

mă voi intalni doar cu persoane pe care deja le cunosc.

Buna Belle, si bine ai revenit ! :D   te deranjez cu o intrebare - cei pe care nu ii cunosti au vreo sansa sa te intalneasca ?  Nu ptr mine,  caci noi ne cunoastem, dar fiindca mai e un aspect  - nu stiu cati din cei pe care ii aveai in lista mai sunt azi activi pe aici , multi cred ca nici macar sa mai citeasca nu prea mai intra ...... 

  • Like 6

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
6 hours ago, rechinu00 said:

   

Buna Belle, si bine ai revenit ! :D   te deranjez cu o intrebare - cei pe care nu ii cunosti au vreo sansa sa te intalneasca ?  Nu ptr mine,  caci noi ne cunoastem, dar fiindca mai e un aspect  - nu stiu cati din cei pe care ii aveai in lista mai sunt azi activi pe aici , multi cred ca nici macar sa mai citeasca nu prea mai intra ...... 

Buna! Da, sunt șanse. O poza rezolva multe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
On 5/1/2023 at 12:45 PM, Belle said:

Buna!

Mă gândeam să revin. La fel ca și în trecut, mă voi intalni doar cu persoane pe care deja le cunosc.

Mă puteți găsi prin PM aici, pe forum sau la Nr de telefon: 0746630596. Am rugămintea să îmi scrieți pe WhatsApp deoarece nu răspund la apeluri înafara programului pe care îl voi anunța imediat ce rezolv cu locația.

Ca și tarife: 200 Ron/30 minute,300 Ron/45 minute, 400 Ron/ ora.

Restul detaliilor sunt aceleași.

🥰

 

 

 

 

 

Am rezolvat și cu locația.

Program: luni- vineri, 9-19

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, cristijoker1 a spus:

Îți cere poza și după îți dă block.  Nu știu de ce. :)) nu zice nici da nici nu.  

Salutare, asa am patit si eu doar ca mie mi-a spus ca sunt prea mic , cred ca accepta doar barbati 35+ ani.

Link spre comentariu
Acum 5 minute, catalinee a spus:

Salutare, asa am patit si eu doar ca mie mi-a spus ca sunt prea mic , cred ca accepta doar barbati 35+ ani.

Și eu am 30+ și nu cred ca ne cunoaștem  ca si ea are o anumita varsta Putea sa zică ca are o medie de vârstă pentru clienți.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...