Sari la conținut

Dacǎ nevasta ţi-ar suge pula, ai mai da bani la curve ?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

deoarece am fost avertizat de conducere pentru limbaj inadecvat adresat randunicii nu voi mai scrie nimic pe acest topic

poate incerci sa te adresezi mai disciplinat, ca nu te-a injurat nimeni. iti poti expune punctele de vedere si fara sa jignesti sau sa injuri.

daca nu ai invatat asta in viata, poate inveti pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Parerea mea este ca procentul de femei care sug pula este mult mai mic decat al celor care o sug.

 

 

Pentru foarte multe femei, a suge pula = mai bine moare.

Stiu chiar si fete de 20 de ani care decat sa suga pula mai bine stau casiere pe 840 lei/luna la supermarket, cand ar putea sa castige banii astia in doua trei ore.

Ca este bine, ca este rau, astanu-i problema nimanui.

 

Daca dupa mintea voastra TOATE femeile sug pula, atunci nu este de comentat nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

daca nevasta nu iti suge pula...gandeste-te bine!ori esti prost ori e ciunga :laugh2 :laugh2 :laugh2

cui o suge daca nu tie?

eu stiu o gramada de astfel de "neveste" care nu sug pula acasa, sa nu cumva sa o desconsidere barbatul.

Dar cate pule le strica lor rujul de pe bot, nu poate fi cunoscut!

Vad ca tu cunosti bine ce inseamna sa fii "nevasta"...experienta nu gluma...😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Topicul asta mi-a amintit de o intamplare de-a unui prieten de-al meu care ii stripper. Deci, chef de burlacite, alcool voie buna si la dimineata s-a trezit ca bride-to-be il satisfacea oral pe terasa. Din spusele ei nu a mai facut nimanui. Prietenul meu ii traumatizat de atunci si a zis ca nu se mai casatoreste niciodata :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Parerea mea este ca procentul de femei care sug pula este mult mai mic decat al celor care o sug.

 

 

Pentru foarte multe femei, a suge pula = mai bine moare.

Stiu chiar si fete de 20 de ani care decat sa suga pula mai bine stau casiere pe 840 lei/luna la supermarket, cand ar putea sa castige banii astia in doua trei ore.

Ca este bine, ca este rau, astanu-i problema nimanui.

 

Daca dupa mintea voastra TOATE femeile sug pula, atunci nu este de comentat nimic.

nu toate, ABSOLUT TOATE FEMEILE SUG PULA. inclusiv mironositele care zic ca nu ar face asa ceva niciodata.

aveam eu o prietena care spunea vai de mine, eu niciodata, dar cum asa ceva

si s-a imbatat intr-o seara la un chef si a supt pula in serie, uitase ca ea nu face asa ceva!

nu exista femeie care nu suge pula. doar ca suge doar cui vrea ea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Parerea mea este ca procentul de femei care sug pula este mult mai mic decat al celor care o sug.

Da? dar cate ai cunoscut care nu sug, si cate care da? :)

Poate numarul fetelor care recunosc ca sug e mai mic decat a fetelor care nu recunosc

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Nu ii vorba de "supt pula" la necunoscuti pentru bani ci de facut sex oral sotului/iubitului. Exista o diferenta desi rezultatul e acelasi :)

Parerea mea este ca procentul de femei care sug pula este mult mai mic decat al celor care o sug.

 

 

Pentru foarte multe femei, a suge pula = mai bine moare.

Stiu chiar si fete de 20 de ani care decat sa suga pula mai bine stau casiere pe 840 lei/luna la supermarket, cand ar putea sa castige banii astia in doua trei ore.

Ca este bine, ca este rau, astanu-i problema nimanui.

 

Daca dupa mintea voastra TOATE femeile sug pula, atunci nu este de comentat nimic.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vad ca tu cunosti bine ce inseamna sa fii "nevasta"...experienta nu gluma...

recunosc ca-mi place sa fiu nevasta

dar ca sa fii nevasta trebuie sa stii ca nu esti stapana pe pula barbatului tau

daca vrei sa-ti fie bine nu stai sa calculezi cate minute a plecat de acasa, nu-l suni la fiecare pas, nu-l testezi sa vezi ceva ce e posibil sa nu-ti placa daca afli. ce daca alta ii suge pula?barbat destept, bravo lui! ce daca s-a dus la alta femeie?si mai bine, prinde experienta, are cu ce compara, vine acasa cu chef mai mare. si apoi, oricat femei ar avea un barbat, daca femeia stie sa fie open mind, tot acasa ii place cel mai mult.

acum sa fim seriosi, si daca il tii in lesa, tot se duce. stiu barbati care vin sa futa, isi lasa femeile la cumparaturi in auchan, merg la fetite, dau o buca, mint ca au fost la service sa faca o pana si tot au facut ce-au vrut. barbatul oricum face ce vrea, cu sau fara aprobarea femei. dar cel mai bine e sa-i oferi libertatea si in aceeasi masura sa-ti oferi libertatea. daca eu i-as suge-o nonstop nu ar mai avea aceeasi chesti.numai ciorba, ciorba?mai da-o si pe supa sau altceva!! daca barbatul ar sta numai cu nevasta ar fi cam pampalau, parerea mea. evident, nu comparam cazul cand isi face vreo extrarelatie, cand isi schimba atitudinea fata de nevasta sau cand nu-si mai fute femeia ca e satul de futut. atunci e idiot! barbatul cu potential fute si in oras cat vrea si-si fute si nevasta bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ספר דני×�ל
  • Oras:ספר דני×�ל

recunosc ca-mi place sa fiu nevasta

dar ca sa fii nevasta trebuie sa stii ca nu esti stapana pe pula barbatului tau

daca vrei sa-ti fie bine nu stai sa calculezi cate minute a plecat de acasa, nu-l suni la fiecare pas, nu-l testezi sa vezi ceva ce e posibil sa nu-ti placa daca afli. ce daca alta ii suge pula?barbat destept, bravo lui! ce daca s-a dus la alta femeie?si mai bine, prinde experienta, are cu ce compara, vine acasa cu chef mai mare. si apoi, oricat femei ar avea un barbat, daca femeia stie sa fie open mind, tot acasa ii place cel mai mult.

acum sa fim seriosi, si daca il tii in lesa, tot se duce. stiu barbati care vin sa futa, isi lasa femeile la cumparaturi in auchan, merg la fetite, dau o buca, mint ca au fost la service sa faca o pana si tot au facut ce-au vrut. barbatul oricum face ce vrea, cu sau fara aprobarea femei. dar cel mai bine e sa-i oferi libertatea si in aceeasi masura sa-ti oferi libertatea. daca eu i-as suge-o nonstop nu ar mai avea aceeasi chesti.numai ciorba, ciorba?mai da-o si pe supa sau altceva!! daca barbatul ar sta numai cu nevasta ar fi cam pampalau, parerea mea. evident, nu comparam cazul cand isi face vreo extrarelatie, cand isi schimba atitudinea fata de nevasta sau cand nu-si mai fute femeia ca e satul de futut. atunci e idiot! barbatul cu potential fute si in oras cat vrea si-si fute si nevasta bine!

delirezi, asa ceva nu vei trai niciodata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

important e faptul daca un copil merita sa fie crescut de o curva care suge puli sau de institutiile abilitate ale statului

pe cine fute grija de asta?

crezi ca o curva care suge puli nu poate fi o mama desavarsita?

te inseli!

nu are nici o legatura una cu alta!

poti sa fii cea mai mare curva si cea mai buna mama in acelasi timp. sunt lucruri distincte

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Nu ii vorba de "supt pula" la necunoscuti pentru bani ci de facut sex oral sotului/iubitului. Exista o diferenta desi rezultatul e acelasi :)

 

 

Da? dar cate ai cunoscut care nu sug, si cate care da? :)

Poate numarul fetelor care recunosc ca sug e mai mic decat a fetelor care nu recunosc

Si cu barbatii e la fel!Toti dau limbi dar numai jumatate din ei recunosc!

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Da? dar cate ai cunoscut care nu sug, si cate care da? :)

Poate numarul fetelor care recunosc ca sug e mai mic decat a fetelor care nu recunosc

 

Cassy, crede-ma ca pot " citi" o femeie care suge pula de una ca nu o face.

Din punctul meu de vedere,in Romania, 80 % dintre femei NU fac sex  oral.

 

Luam in considerare ca 10 % probabil sunt curve, care fie vorba intre noi se fac ca sug pula, pentru cacefac este este doar o laba.

Link spre comentariu
  • Oras:ספר דני×�ל
  • Oras:ספר דני×�ל

pe cine fute grija de asta?

crezi ca o curva care suge puli nu poate fi o mama desavarsita?

te inseli!

nu are nici o legatura una cu alta!

poti sa fii cea mai mare curva si cea mai buna mama in acelasi timp. sunt lucruri distincte

niciodata, copilul tau va fi pedeapsa faptelor tale

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

delirezi, asa ceva nu vei trai niciodata

din fericire traiesc si e foarte bine.

apropo, cati ani ai? cred ca **spam editat**ii nu au voie pe forum

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Care ii mai curva: femeia care "suge pula" pentru a asigura un trai decent copilului ei si il iubeste sau mama care isi paraseste copilul pentru a fi cu cineva?

Raspunde sincer

 


important e faptul daca un copil merita sa fie crescut de o curva care suge puli sau de institutiile abilitate ale statului

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

niciodata, copilul tau va fi pedeapsa faptelor tale

hai ca o dai in balarii, du-te in pula mea!

vorbim de puli si tu o dai in copii??

handicapatule!

Link spre comentariu
  • Oras:ספר דני×�ל
  • Oras:ספר דני×�ל

din fericire traiesc si e foarte bine.

apropo, cati ani ai? cred ca **spam editat**ii nu au voie pe forum

cand eram eu utecist, tu erai rezultatul unui futai de duminica seara

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...