Sari la conținut

PARFUM


Postări Recomandate

Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

nu-s fatuca. sunt femeie. nu am impresii am niste ocupatii care imi aduc castiguri. dar asta nu inseamna ca nu ma dezgusta sa vad cum o femeie trage de un barbat cand e evident ca are de impartit cu alta si se baga fix intre ei :))) esti trista da-te-n colo esti prea infima sa vb cu tine :)))

Fătucă, eu nu am tras de nimeni, eu făceam o glumă, mă jucam. Cum încă nu ești coaptă, clar nu ai cum să înțelegi și sari fix ca proasta la păruială. Eu nu am nici cu cine și nici de ce să mă păruiesc pentru niciun bărbat, eu pot doar să joc un rol virtual, pe care tu, deși cică cu experiență, nu l-ai înțeles. Atât.

Zicea cineva pe aici că proștii semnalizează...mare adevăr!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am tot căutat Kilian prin magazine, dar nu am găsit nimic...

 

E greu de gasit. In Romania au doar la Madison in Dorobanti si noi avem Madison in Romania doar dintr-un noroc chior, ca ei nu deschid magazin in orice tara.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Fătucă, eu nu am tras de nimeni, eu făceam o glumă, mă jucam. Cum încă nu ești coaptă, clar nu ai cum să înțelegi și sari fix ca proasta la păruială. Eu nu am nici cu cine și nici de ce să mă păruiesc pentru niciun bărbat, eu pot doar să joc un rol virtual, pe care tu, deși cică cu experiență, nu l-ai înțeles. Atât.

Zicea cineva pe aici că proștii semnalizează...mare adevăr!

esti prea marunta si ma plictictesti. pa si ia-ti satra de gili cu tine

Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

E ok la pret dar sa ma documentez despre el.

 

si da, imi plac fetele care ma vor doar pentru ele, posesive, geloase, etc :)

Ai văzut cum te-am citit :))) dă-mă încolo de iecspertă!
Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

E greu de gasit. In Romania au doar la Madison in Dorobanti si noi avem Madison in Romania doar dintr-un noroc chior, ca ei nu deschid magazin in orice tara.

Am să mă strofoc mai mult să il gasesc, că m-ai facut curioasă.

Apropou, vezi că Rozica ta nu prea îți împărtășeste gusturile la parfumuri. Zic și eu, nu dau cu parul...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am să mă strofoc mai mult să il gasesc, că m-ai facut curioasă.

Apropou, vezi că Rozica ta nu prea îți împărtășeste gusturile la parfumuri. Zic și eu, nu dau cu parul...

 

Intra la Madison si o vei lua cu capul. O sa uiti tot ce credeai ca stii despre parfumuri.

 

Rozica nu trebuie sa aiba aceleasi gusturi cu mine la parfumuri. Ne potrivim la altceva.

 

Si gata cu cearta ca ne dau astia afara din magazin.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Pai parcă mă făceai să plâng, ai vazut că n-ai șanse si bagi in retragere?

nu, dar nu meriti efortul. te gasesc prea facila si plictisitoare. si cu un intelect non proportiopnal cu al meu. e ca si cum faci misto de un handicapat. si nu e frumos. mama m,-a invatat sa fiu indulgenta

Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

Intra la Madison si o vei lua cu capul. O sa uiti tot ce credeai ca stii despre parfumuri.

 

Rozica nu trebuie sa aiba aceleasi gusturi cu mine la parfumuri. Ne potrivim la altceva.

 

Si gata cu cearta ca ne dau astia afara din magazin.

Ei să nu exageram, nu am zis că știu tot despre parfumuri, am doar in nas bun și fin și mai am și gusturi exclusiviste :))))) dă-mă naibii de modesta!

 

Cât despre Rozica, să fie intr-un ceas bun și să mă anunți dacă vrei un avocat bun in divorțuri :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Intra la Madison si o vei lua cu capul. O sa uiti tot ce credeai ca stii despre parfumuri.

 

Rozica nu trebuie sa aiba aceleasi gusturi cu mine la parfumuri. Ne potrivim la altceva.

 

Si gata cu cearta ca ne dau astia afara din magazin.

tu  ma suni zeule pana nu adorm lol mi-e somn si mai vrea si asta cearta :)) :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ei să nu exageram, nu am zis că știu tot despre parfumuri, am doar in nas bun și fin și mai am și gusturi exclusiviste :))))) dă-mă naibii de modesta!

 

Cât despre Rozica, să fie intr-un ceas bun și să mă anunți dacă vrei un avocat bun in divorțuri :)))

 

Nu la asta m-am referit. Ma refeream la calitate, esente, finete, longevitate, proiectie, etc....na daca vrei sa intru in d-astea =))

 

Dar oricum, astea de la Madison sunt cele mai bune din lume. Si nu e doar marketing sau alte dracii...chiar sunt. Bine...si pretul e pe masura.

Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

nu, dar nu meriti efortul. te gasesc prea facila si plictisitoare. si cu un intelect non proportiopnal cu al meu. e ca si cum faci misto de un handicapat. si nu e frumos. mama m,-a invatat sa fiu indulgenta

Slavă domnului că avem un intelect "non proporțional"...acum, scumpo, șezi blând că te ambalezi ca Trabantu' degeaba. Deja când apelezi la termeni precum "handicapat" îți arați și indulgența și intelectul și cam cât si cum te "plictisesc" eu. Dacă erai o femeie inteligentă precum te crezi, erai capabilă să imi închizi gura cu argumente, cum nu te duce capul prea mult și esti și necoaptă, latri ca o pechineză proastă și apoi întorci curul pe baza de "nepotrivire de nivel" :) tu chiar mă amuzi! Ai legătura....de zarzavat, ofc!

Link spre comentariu
Reputație: 3245
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu la asta m-am referit. Ma refeream la calitate, esente, finete, longevitate, proiectie, etc....na daca vrei sa intru in d-astea =))

Vorbim de parfumuri sau de Rozica?!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu la asta m-am referit. Ma refeream la calitate, esente, finete, longevitate, proiectie, etc....na daca vrei sa intru in d-astea =))

 

Dar oricum, astea de la Madison sunt cele mai bune din lume. Si nu e doar marketing sau alte dracii...chiar sunt. Bine...si pretul e pe masura.

 

Marketingul e in tot si in toate. Madison are o oferta larga, care contine si mult junk. E adevarat , junk care se vrea exclusivist, nefiind de gasit la Sephora.

As da ca exemplu marca Creed: way overrated, chiar daca nu intra direct la junk. Stiu ca parfumurile lor nu sunt neaparat scumpe dar sunt vandute de Madison.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Slavă domnului că avem un intelect "non proporțional"...acum, scumpo, șezi blând că te ambalezi ca Trabantu' degeaba. Deja când apelezi la termeni precum "handicapat" îți arați și indulgența și intelectul și cam cât si cum te "plictisesc" eu. Dacă erai o femeie inteligentă precum te crezi, erai capabilă să imi închizi gura cu argumente, cum nu te duce capul prea mult și esti și necoaptă, latri ca o pechineză proastă și apoi întorci curul pe baza de "nepotrivire de nivel" :) tu chiar mă amuzi! Ai legătura....de zarzavat, ofc!

pai nu tb sa imi dai legatura ca nu meriti replici:)))). nu auzi ca ma plictisesti? tu vrei sa scoti domina din mine? eu aici sunt o femeie, domina sunt cand sunt platita. da evident ca nu suntem pe acelasi nivel eu daca il vad pe day ca vb urat cu o femeie ii atrag usor atentia. chiar daca eram intr-o polemica cu tine as fi facut la fel in caz ca ti-ar fi vb urat. ca un barbat nu poate cu o femeie, dar eu as putea sa te smotocesc ca nu-s barbat :) tu in schimb aplauzi ca o taranca pe jili ca ma injura. nu ai clasa ! nu te-am numit handicapata am spus ca a-mi pune mintea cu tine e ca si cum ai rade de un handicapat. si nu e ok . vrei pl de insisti atat, e plin forumu de.... loool . deci nu ar fi o problema.... sau esti obsedata de mine avand in vdr ca eu nu mai raspundeam si tu scrii ca turbata si scrii si lui day despre mine cand ti-am zis clar ca ar tb sa vb cu el despre orice dar nu de mine? nu ai replica sa nu ma pomenesti . i don't do women. chop chop ca am treaba vrei te rog frumos sa nu ma mai plictisesti? aseara  vb si eu cu day la tel si turbai singura pe aici:)))) gata stop game sunt eu ce si cum vrei tu. DAR  N-AM FAH. n-am chef de tine

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Marketingul e in tot si in toate. Madison are o oferta larga, care contine si mult junk. E adevarat , junk care se vrea exclusivist, nefiind de gasit la Sephora.

As da ca exemplu marca Creed: way overrated, chiar daca nu intra direct la junk. Stiu ca parfumurile lor nu sunt neaparat scumpe dar sunt vandute de Madison.

 

Nu am spus la Madison sunt doar parfumuri foarte bune. Am spus ca au cele mai bune parfumuri din lume si intre astea intra si Kilian si Clive Christian.

 

Creed e ok dar nu intra in aceasta categorie. Se poate lauda doar ca e cea mai veche casa de parfumuri din lume. Personal mie nu imi plac prea mult mai ales ca sunt fresh majoritatea din ele.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...