Sari la conținut

Loredana (aka R.F) - 0730031071 si 0726793466


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 1 minut, talibanu a spus:

Am vazut-o prin oras :) dar nu stiu daca mai activeaza in domeniu

 Si eu te-am vazut prin oras dar nu mai stiu daca activezi, da-mi PM daca da.

 

Am vizitat-o si eu pe domnisoara acum o caruta de ani..6-7 plm , atunci arata bine sanii erau frumusei dar lasati , nu sunt genul sa bag capu intre ei si sa ma balacesc sau sa ii sug sfarcurile pana dau de laptic, prestatia a fost ok, nu wow sau super...doar ca avea corp numai bun de futut din pacate nu am putut sa dau voiniceste in ea cum imi place mie...nu am mai vizitat-o a 2a oara ca nu m-a impresionat dar daca ar mai presta m-as mai duce inca odata doar pt pozitia capritza ca arata mortala atunci sau LOT.

 

 

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, benzema09 a spus:

Nu ar fi mai bine să vă vedeți voi de fb voastre și să-i lăsați viața privată în pace? 

Era doar o gluma , nu ma intereseaza fb nimanui de aici...ps colericul..chiar era cazul sa intervii iar? Intreb pt un prieten😁😁😁🤣🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 16 ore, RecobaAlvaro a spus:

Salutare! Am tot incercat sa dau de domnisoara,a fost cineva la ea de curand?  Am sunat la nr din anunt,suna dar nu rasp! 

nu dar vezi ca nu te lasa sa te joci cu bonboanele, este interzis sa bagi botul la sfarcuri sau sa atingi tatele, cred ca ii este frica sa isi dea drumul cocona. nu stiu daca sau schimbat regulile intre timp ca am fost acum 1,5 ani la ea dar futaiul cu zone interzise este cacanarie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța

Acum....ne aducem aminte,de multe ori ne-am întâlnit, fata, foarte frumoasa, elegantă dar foarte pretențioasă, noi zmei ,vrem mai mult,ce am câștigat, dovadă TOP CONSTANȚA. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constnata
  • Oras:Constnata

Salutare! Am vazuto pe Loredana asta aseara eram pe terasa la Zodiac si ea urma sa intre in hotel vorbea cu unul la care ii zicea: pai unul ma linge  in cur si in pizda stau capra  si pe celalalt  il sug si dupa vedem ce si cum! O fi revenit sau e pe circuit inchis

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...