Sari la conținut

Loredana (aka R.F) - 0730031071 si 0726793466


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

barosane, pe mine ma tine vara pe standby atunci cind e cald afara si se crapa de dimineata, atunci cind incep sa cinte pasarelele si lumea pleaca spre servici, ingindurata, e o binefacere sa observi viata in jurul tau si sa astepti o fata ca loredana , sa stii ca e iesita proaspat din pula altui client ,generos , care si-a permis sa o tina toata noaptea, crezi ca mie usor mi-o fi fost atunci?

de aia ma bucur ,ca nu ai fost pus in situatia in care am fost eu, cu toate ca as sta si iarna in frig sa o astept pe loredana.

obi , nebunaticule , lasa lingusirea si sari la interval cu ceva caragiale , eminescu :gifs_ojos

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

A scris ea pe undeva pe aici treaba asta, acum de curand

postarea 41 din acest topic

 

Am mai spus o data ca nu lucrez pe programari,doar in cazul clientilor care au mai fost. "Primul venit primul servit" si eu la randul meu am luat asemenea tzepe. In cazul acesta dupa parerea voastra ce rezolvare a-ti avea?Eu nu vad nici una

Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

postarea 41 din acest topic

Asta este postarea 32

 

Postat 25 February 2015 - 02:07 PM

BUNA ZIUA DRAGII MEI

 

Incep prin a va spune ca fata bruneta nu mai lucreaza momentan este plecata ,am lucrat cu ea cand locuiam pe Lapusneanu ,recent a avut acces la PC-ul meu,si conturile mele de pe anumite siteuri si a postat anunturi si cu mine dar eu nu locuiam cu ea nu stiu de ce posta poze cu mine :-). Eu lucrez doar seara dupa 18:00-19:00. Locuiesc singura la Dacia (fostul WISH) este o locatie mai veche unde am mai activat timp de 1 an jumate.Pot lucra si mai devreme numai in cazul in care cineva isi face programare cu o zii inainte. Preturile sunt 100 lei fin,200 h.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

Asta este postarea 32

 

Postat 25 February 2015 - 02:07 PM

BUNA ZIUA DRAGII MEI

 

Incep prin a va spune ca fata bruneta nu mai lucreaza momentan este plecata ,am lucrat cu ea cand locuiam pe Lapusneanu ,recent a avut acces la PC-ul meu,si conturile mele de pe anumite siteuri si a postat anunturi si cu mine dar eu nu locuiam cu ea nu stiu de ce posta poze cu mine :-). Eu lucrez doar seara dupa 18:00-19:00. Locuiesc singura la Dacia (fostul WISH) este o locatie mai veche unde am mai activat timp de 1 an jumate.Pot lucra si mai devreme numai in cazul in care cineva isi face programare cu o zii inainte. Preturile sunt 100 lei fin,200 h.

:) atunci o sa ma programez intr-o zi 

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

daca tipa a fost activa si prin satul de vacanta.(3-4 ani)...pe langa Rompetrol --Poarta de lem sat vacanta...spre Feleacu...undeva pe dreapta........mia dat si mie teapa  2.00 AM....platexte taxi de la Far pana la Dobrogea.....stai acolo vreo 20-30 min.....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...