Sari la conținut

Pustoaica draguta 0769256177 - mihaela


gazzon

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Bai fraților e coada la Mihaela .Si de cate ori o suni îți raspunde un papagal si ti spune ca este ocupata.Ori are peste? Mai nu se mai găsește o păsărică serioasa in orașul asta .Cum apare una pune mana pe ele ciorile astea .,futui in gura.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Bai fraților e coada la Mihaela .Si de cate ori o suni îți raspunde un papagal si ti spune ca este ocupata.Ori are peste? Mai nu se mai găsește o păsărică serioasa in orașul asta .Cum apare una pune mana pe ele ciorile astea .,futui in gura.

Toate au peste.....unele nu recunosc, vezi cele din buc.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

vad, Leonidas, ca esti foarte concis, extreme de concis si ambiguu. Cliffenger te intreaba daca mihaela s-a retras sau si-a schimbat numarul, iar tu raspunzi: "Da". adica "da" la care aspect, ala cu retrasul sau ala cu numarul de tel

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

ei, s-ar putea ca Leonidas sa fi stiut el ceva, dar cine stie poate ca tocmai o recrutase el pe domnisoara si de aceea era el cam ambiguu in a ne informa. altceva nu pot sa zic dupa raspunsurile vagi pe care le dadea el.

Link spre comentariu

Buna si bine v-am gasit !! 

 

Am aflat de comunitatea voastra si am zis sa fac si eu parte din ea :) , va astept pe la mine ! 

 

Momentan nu am locatie dar in cateva zile sper sa o rezolv , prestez numai la hotel , tariful fiind de 80 ora , 2 finalizari sau 50 jumatate de ora 1 finalizare .

 

Ca si program nu am un program fix , daca nu raspund reveniti dupa ceva timp , nu raspund la mesaje sau la numere private . Nu fac outcall, la domiciliu in nici un caz .

 Te pot contacta ?

Ca si servici oral protejat / neprotejat in functie de igiena , normal protejat , fara anal , fk nu .

 

 

Va mai atasez si cateva poze :)

 

Va :* !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

Până la urma ai făcut rost de locație Carmen??? Săptămână viitoare doresc să îți fac o vizită.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...