Sari la conținut

mixed wrestling


Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Am mai avut sedinte de genul.

Daca esti mai mic decat mine ca, constitutie, pot sa te si ridic.

Pacat ca in apartament nu poti face aruncari, deci doar prinderi la sol, scissors, facesitting, trampling, foot fetish, etc.

Detaliile se stabilesc inainte.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cuni
Reputație: 0

Exista cateva fete in Ungaria,chiar la Budapesta. Unguroaice veritabile.  Se poate face programare prin telefon sau email. Au experienta si sunt dragute.Vorbesc engleza.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Suntem mai multi interesati. Daca gasesti ceva oferte let us know :)

Din pacate singura optiune era Amada, care sper sa revina pe interval. As incerca la stapana Monica, daca este dispusa la un wrestling. Nu pot pune link-ul cu ea, este in construtie site-ul. Il voi trimite imediat ce va fi disponibil. Sper totusi sa revina Amada, este idela ca stapana si "luptatoare de wrestling". 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din pacate singura optiune era Amada, care sper sa revina pe interval. As incerca la stapana Monica, daca este dispusa la un wrestling. Nu pot pune link-ul cu ea, este in construtie site-ul. Il voi trimite imediat ce va fi disponibil. Sper totusi sa revina Amada, este idela ca stapana si "luptatoare de wrestling". 

 

Anunt ceva cu aceasta stapana Monica?? ca nu am auzit nimik despre ea

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Anunt ceva cu aceasta stapana Monica?? ca nu am auzit nimik despre ea

Cum am scris si inainte, site-ul unde am gasit-o pe stapana Monica este in constructie (www.stapane.ro). Am gasit-o pe publi24.ro. 

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Stapana-Monica/7b0f6777786c635f.html

 

As vrea sa o incerc pe stapana Andreea. Am vorbit cu ea acum vreo 2 luni si nu face wrestling. Ar fi buna in rol de luptatoare de wrestling.

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Stapana-Andreea/7b0f6777786c6356.html

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...