Sari la conținut

mixed wrestling


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nici mie nu prea imi convine sambata dar fiind vorba despre o oportunitate destul de rara nu vreau sa o pierd.

Da, la cum arata e clar ca scissoringul sau este devastator si am de gand sa-l incerc. Eu am optat pentru o sesiune de wrestling semi-competitiv combinat cu dominare. Revin cu recenzia ;) .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, le-am vazut, nici pe mine nu prea ma tenteaza ca aspect fizic. Torrey Queen s-ar putea sa aiba skill pentru ca vad ca face si competitiv. Anul trecut am incasat-o de la o tipa mai micuta decat ea fara drept de apel. Cealalta pare intr-adevar o gluma la mixed wrestling, poate sa fie decenta doar la F-F sau la dublu cum vad ca le place sa faca.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Muscle_goddess vad ca nu are nimic anuntat la travel. Ar fi cool sa vina.

Mirage si-a amanat vizita pe final de august sau septembrie. Poti lua legatura pe mail cu ea. Pretul e 200-300.

Daca se va intampla minunea sa vina amandoua in august va trebui sa sparg pusculita.

Link spre comentariu
Acum 22 ore, fbbbuc a spus:

Muscle_goddess vad ca nu are nimic anuntat la travel. Ar fi cool sa vina.

Mirage si-a amanat vizita pe final de august sau septembrie. Poti lua legatura pe mail cu ea. Pretul e 200-300.

Daca se va intampla minunea sa vina amandoua in august va trebui sa sparg pusculita.

Cu muscle_goddess am vorbit pe whatsapp, nu stiu de ce nu a anuntat nimic pe sessiongirls insa mi a spus personal ca va veni la noi in luna august. Putem face cumva sa vorbim in privat niste chestii fbbbuc?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-a raspuns si mie muscle_godess pe mail ca vine in august, dar vrea repede niste bani ca are locuri limitate. Cam ciudat totusi ca nu are anuntat nimic pe travel...

Forumul si mai ales topicul acesta mi se par destul de private, asa ca putem vorbi aici, nu vad care ar fi problema.

 

Link spre comentariu
La 22.07.2022 la 14:07, fbbbuc a spus:

Mi-a raspuns si mie muscle_godess pe mail ca vine in august, dar vrea repede niste bani ca are locuri limitate. Cam ciudat totusi ca nu are anuntat nimic pe travel...

Forumul si mai ales topicul acesta mi se par destul de private, asa ca putem vorbi aici, nu vad care ar fi problema.

 

Cu muscle_goddess am vorbit chiar de un fetish mai special, nu doar muscle worship 😆 I am propus si o partida si sincer sper sa accepte, desi e putin cam scump. Tu ai avut ceva noroc in sensul asta cu vreo alta tipa?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tariful ei este mult prea scump (450 coco) iar oferta nu e intr-atat de atragatoare. Altfel, cred ca daca-i oferi o suma considerabila se baga.

Eu am avut parte doar de HJ (bonus senzational). Daca as mai fi plusat un pic si doamna ar fi avut timp la dispozitie cred ca mergea si ceva mai mult, mie asa mi-a lasat impresia.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La 1k mai mult ca sigur nu te refuza. Intr-adevar e o femeie speciala, insa nu e chiar top dupa parerea mea. Mai depinde si de buzunarul fiecaruia sau cat este dispus sa cheltuie pentru o astfel de fantezie.

Vezi ca Mirage si-a amanat vizita pentru Noiembrie cand se tine Romania Muscle Fest in Bucuresti. In perioada aceea este posibil sa mai apara si alte variante interesante.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...