Sari la conținut

mixed wrestling


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

19-21 august a fost concurs ifbb la polivalenta dar nici o sesionista nu a anuntat nimic, fiind probabil ocupate cu concursul. Mai mult ca sigur muscle_goddess a participat si de aceea nu anuntase nimic pe site si cerea un tarif exorbitant.

Au fost cateva tipe tari printre care si preferata mea la aceasta ora EHK:

https://mega.nz/file/8nAxHZbL#zliQHekdgu7upsYXahcRyJDrqnd7tgMRy41Jxl4i2Ks

Daca as fi stiut mi-as fi facut timp sa o vad macar pe zeita coreeana. Din cate am inteles va participa si in noiembrie.

In alta ordine de idei, ne adunam cativa pentru a putea chema la Bucuresti o wrestleritza sau bodybuilderitza? Warrior Amazone stiu ca vrea sa viziteze Romania si are un tarif rezonabil. La inceputul lui septembrie viziteaza Budapesta si Viena si poate ar fi o ocazie buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prima sesiune 300/h, la a doua 500/2h + hj bonus. Vad ca la profil scrie clar ca nu face, dar ma gandesc ca daca exista atractie si platesti gras n-ar fi chiar exclus. Inainte de hj se urcase pe mine si mi-a facut vreo cateva miscari de simulare a actului sexual de m-a zapacit total. Efectiv mi-a prins penisul intre bucile ei musculoase si chiar am crezut ca o sa ma futa rau. Din pacate s-a oprit brusc cumva parand surprinsa de situatie. Am ramas cu impresia ca daca as fi insistat si poate plusat cu ceva ar fi mers mai departe. Hj care a urmat a fost ceva de vis si privelistea aproape ireala.

In concluzie la prima intalnire cred ca nu sunt sanse. Risti sa te dea pe usa afara si sa ramai cu banii luati. Tura asta am vazut ca cerea 200/h ceea ce mi se pare foarte rezonabil, tariful fiind mai mic decat al altora care sunt jumate cat ea. Sper sa il si mentina pana in noiembrie.

 

Link spre comentariu
Acum 17 ore, fbbbuc a spus:

Prima sesiune 300/h, la a doua 500/2h + hj bonus. Vad ca la profil scrie clar ca nu face, dar ma gandesc ca daca exista atractie si platesti gras n-ar fi chiar exclus. Inainte de hj se urcase pe mine si mi-a facut vreo cateva miscari de simulare a actului sexual de m-a zapacit total. Efectiv mi-a prins penisul intre bucile ei musculoase si chiar am crezut ca o sa ma futa rau. Din pacate s-a oprit brusc cumva parand surprinsa de situatie. Am ramas cu impresia ca daca as fi insistat si poate plusat cu ceva ar fi mers mai departe. Hj care a urmat a fost ceva de vis si privelistea aproape ireala.

In concluzie la prima intalnire cred ca nu sunt sanse. Risti sa te dea pe usa afara si sa ramai cu banii luati. Tura asta am vazut ca cerea 200/h ceea ce mi se pare foarte rezonabil, tariful fiind mai mic decat al altora care sunt jumate cat ea. Sper sa il si mentina pana in noiembrie.

 

Mie mi a cerut 300h si o sa i ofer, chiar mi se pare un pret bun. Doar ca raspunde foarte greu la email uri. Sper sa imi pot face programare si sa o vad. M am gandit ca daca as mai oferi 300 pe langa suma initiala ar accepta. Ar fi ceva de vis.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-as sfatui sa iei 2 ore pentru ca merita si aproape sigur te vei alege macar cu un hj de nota 11. O ora chiar daca ti se va parea o experienta nemaipomenita este prea putin, mai ales ca pe aici ne viziteaza doamne de genul asta o data la cativa ani.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Reducere 20 de euro :P , 300/ora. De obicei se scade la ~500 dar probabil ea isi permite datorita cererii mari. Am observat ca in general e printre preferatele fanilor.

Daca vine si MuscleBarbie (SF) inseamna ca anul asta avem festival de sesiuni. Cine stie, poate se mai anunta vreuna. Este prima data cand voi avea dificultati in alegerea sessionistelor si de asemenea ceva dificultati de buget.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
La 08.09.2022 la 14:32, fbbbuc a spus:

 Efectiv mi-a prins penisul intre bucile ei musculoase...

 

Bine că nu ți-a prins fața între  fese, eu am facut-o câtorva mai slăbuți, în facesitting și e minunat cum se sufocă...! 😁

 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, sclavsclav a spus:

Voi merge la acel festival și voi vorbi cu ea pentru a face sesiune pentru 100 de euro. Dacă vorbești cu ei face to face, te vor trata diferit

Iti faci sperante inutile.

Acum 53 minute, vistantric a spus:

 

Bine că nu ți-a prins fața între  fese, eu am facut-o câtorva mai slăbuți, în facesitting și e minunat cum se sufocă...! 😁

 

Inteleg, vad ca ai si cu ce. Esti capabila si de scissoring?

Link spre comentariu

Si totusi sunt si atatea romance musculoase, care practica sportul asta, fac inclusiv videochat si OF dar sessions nu... Oare de ce? Eu zic ca ar castiga bine si ar avea multi clienti si din tara si din strainatate. A avut careva dintre voi noroc sa aiba vreun session cu o romanca pana acum?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.10.2022 la 18:49, Kumbaya98 a spus:

Si totusi sunt si atatea romance musculoase, care practica sportul asta, fac inclusiv videochat si OF dar sessions nu... Oare de ce? Eu zic ca ar castiga bine si ar avea multi clienti si din tara si din strainatate. A avut careva dintre voi noroc sa aiba vreun session cu o romanca pana acum?

Discutia este veche si te contrazic un pic. Nu sunt multe romance musculoase, ci doar cateva. Majoritatea se incadreaza pe la categoriile bikini si fitness si ar fi capabile doar de sesiuni de genul fantasy in cel mai bun caz. Probabil castiga suficient din VC si OF sau si-au gasit un "sponsor" deja. Acum cativa ani cand am deschis discutia cu unele romance mi s-au cerut preturi astronomice (intre 300E- si 500E) pentru cum aratau si ce ofereau. Evident am spus pas. La banii astia poti calatori in strainatate si face sesiuni cu culturiste de top. Deci te alegi cu sesiune dar si cu vacanta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, fbbbuc a spus:

Discutia este veche si te contrazic un pic. Nu sunt multe romance musculoase, ci doar cateva. Majoritatea se incadreaza pe la categoriile bikini si fitness si ar fi capabile doar de sesiuni de genul fantasy in cel mai bun caz. Probabil castiga suficient din VC si OF sau si-au gasit un "sponsor" deja. Acum cativa ani cand am deschis discutia cu unele romance mi s-au cerut preturi astronomice (intre 300E- si 500E) pentru cum aratau si ce ofereau. Evident am spus pas. La banii astia poti calatori in strainatate si face sesiuni cu culturiste de top. Deci te alegi cu sesiune dar si cu vacanta.

Ar merita incercat cu Alina Popa. Am vazut cateva filmulete cu ea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...