Sari la conținut

Postări Recomandate

BRUNETA MATURA, RAFINATA, INVIT DOMN EDUCAT INTR-UN CADRU INTIM PENTRU PETRECEREA UNOR MOMENTE SUBLIME IMPREUNA(CUNILLINGUS, ANILLINGUS, DEEPTHROAT, FIN ORALA, MASAJ EROTIC).NU RASPUND LA NR. PRV.Tel: 0727404812Tarif: 250 lei / ora

 

dan spataru este viu si fute curve prin bucuresti ! Iiihaaaaa !Domnilor, deci , iar am maine treaba intectuala si voi tura motorasul la maxim, deci prin urmare vorba cantecului tocmai vin de la futut!Bun, anuntul telefonic a devenit o mizerie, nimic nou asa ca dupa un search pe gooagle gasim 0727404812, anunt de prin februarie, nu stiam daca o mai fi bun, insa imi raspunde o voce total implicata in discutie, nu citea nici mersul trenurilor nici cronica meciului din gsp, ce sa zic, am facut click instant, intr-o ora eram la ea.Pozele sunt reale, eu cand vad poze profesioniste primul gand ce imi vine este ca e teapa, eh aici nu e. E drept ca odata ce da hainele jos isi arata varsta (32-33 ani) sanii nu mai stau ca la 23 insa atmosfera e frumoasa, stie sa vorbeasca si ala micu e mare cat casa. Oralul este ok, nu pot spune ca are rapiditate, insa savureaza momentul si ea si compenseaza prin multe limbi pe caputz si luat coaiele in gura. In anunt cred ca face si annilinugs , dar am uitat sa cer. Ne intelesem pt finalizare orala , termin in guritza , ma las pe spate sa savurez momentul , si asteptam sa se duca la baie dar cand colo pune capul pe burtica si ma intreaba cum a fost , zic ooo, ai inghitit , pai de ce nu mi ai spus sa te vad , rade usor si-l mai pupa o data.Dupa dush si o discutie mica imi spune ca nu ii place analul ,practica rar dar in schimb ii place sa faca oral, moment in care juniorul sare in pcioare si dupa ce o frec intre tate pune guma si trec la lucru pe la spate. Aici am terminat repede, nu am ce sa spun, mi am dat seama ca tocmai imi inghitise samanta si am terminat in 2 minute :DDeci, locatia centrala , de la universitate spre piata rosetti si in 5 minute esti acolo.interior frumos 9/10Gagica, la fata 8/10 , corp 9/10 imbracata, 7-8/10 dezbracata, oral 10/10 pai daca nici la swallow nu e 10 atunci cand, normalul il mai testez si va spun :DNu e pt cei care vor corp de fotomodel pentru ca daca se dezbraca nu e(e exact opusul lui Andreea de la Unirii care are corp de fotomdel si comportament de banda rulanta) insa pt toti ceilalti ea e mai mult decat buna !
Mesajul original îl găsiţi aici.post-727-133409713455_thumb.jpgpost-727-133409713457_thumb.jpgpost-727-133409713458_thumb.jpgpost-727-13340971346_thumb.jpgpost-727-133409713461_thumb.jpgpost-727-133409713462_thumb.jpgpost-727-133409713464_thumb.jpgpost-727-133409713465_thumb.jpgpost-727-133409713467_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost la Iulia prin 2008. Avea locatia pe langa piata Amzei. M-au atras la vremea respectiva pozele profesionale. Unele dintre ele vad ca le mai foloseste si acum. Nu arata din pacate la fel de bine ca in poze. Sani lasati, ceva burtica, pielea lipsita de elasticitate. Nu este urata la fata, dar nici o frumusete nu e. Ca atitudune insa este la fel de profi ca si pozele. Te poti astepta la un GFE ridicat, oral umed, adanc, fara maini (la vremea aceea eu faceam totul protejat). Normal in mai multe pozitii, fara comentarii dar si fara mult entuziasm. Mie nu mi se pare ca merita 250 ron.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...