Sari la conținut

0755171033


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am gasit un anunt in ziar cu acest numar de telefon . Tanara sexy cu sani XXL. De curiozitate am sunat sa vad despre ce este vorba. Mi-a raspuns o domnisoara placuta la voce spunand ca sunt 3 fete venite noi in oras , o blonda si doua brunete de 19 ani. Zona este undeva pe langa scoala 7 scara H din cate am inteles eu. Sti careva ceva despre ele ? Se merita incercarea ? Au mentionat ca oralul este 60 lei iar oral + normal 100 lei. A dat careva pe la ele ?

Link spre comentariu

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

am fost eu la ea acum cateva zile la ea. Parerea mea ca nu se merita este o fata la vreo 20-22 de ani cred micuta de statura si grasa. Locatia este undeva in spatele scolii nr 7 mai exact in spatele centralei termice la parter. Cand am intrat in apartament era foarte intuneric nici o lumina aprinsa, miros pregnant de tigara. Domnisora Maria daca imi amintesc bine mi-a expus tarifele, m-am cerut la baie pt o scurta igienizare(facusem dus de acasa), in baie deranj total maaldare de toale murdare pe masina de spalat si intr-un colt o pereche de adidasi barbatesti cred ca marimea 44. Ea nu a facut dus si cred ca nici inainte nu facuse ca in timpul actiunii am simtit miros de transpiratie. Am optat pt un nr. oral si normal pt care am decartat 100 de ron. Oralul foarte banal neprotejat cca 3-4 min. dupa care a pus prezervativul si am trecut la normal in pozitia misionarului. La incercarea mea de a schimba pozitia a inceput sa se planga ca e obosita si ca sa termin asa. In sfarsit de voie de nevoie am terminat in pozitia asta m-am imbracat si am plecat. Ca si note dombisoara nimic spectaculos si foarte corpolenta - 5; apartament neongrijit- 5; oral-3 spre 4 nici nu am avut timp sa-l savurez; normal 4 nu schiteaza nici un gest in timpul actului sexual. Eu unul nu mai revin. Cand am fost eu nu era decat ea in aprtament.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...