Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Cand Focul se pogoara pe Pamant

 

Ieri de dimi ne-am auzit "pa mobil" si am stabilitara pentru 21.30, dupa ce in prealabil ne-am potrivit ceasurile. La orele 21.30 punct, avand in mana nu un ziar, ci ... ceva, asa, nu mare chestie - dar ca sa ma recunoasca mai usor, ne-am dat "binete" de seara si am schimbat parolele: "-Mona!", "-Daddario!". Gura lumii sloboda zice ca e una dintre cele mai frumoase fete. Pana sa o vad aveam o ceritudine ca eu is urat - ceea ce e o certitudine. Dupa ce am vazut-o am avut doua: Mona e frumoasa, eu la fel de urat, ma rog, un fel de "Beauty and the Beast". Inauntru cam ca-n club - muzica, lumina misto, canapea.

Ne-am imprietenit la o cafea si o tigara, mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la dans. Ne-am "blues"-at ce ne-am dansat si am ajuns de la verticala la orizontala. Desi nu mai sunt tinerel, nu stiam ca se poate dansa la orizontala. Ca sa nu mototolim hainele le-am dat jos. Ritmurile melodiilor alternau, asa ca am facut si noi la fel - sus, jos, repede, incet, cu tot felul de miscari si figuri care, sigur, inca nu au fost omologate la nici un concurs de dans.

Mona... Alcor... "Steaua fara nume"...

 

Revenind la ale noastre:

IGIENA -Da

O n -10, N p -10

GFE, FK -10

 

Parcarea - strictly confidential, 21.30-00.00

 

Sa aveti bafta!

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Revenit la Mona saptamana trecuta, am schimbat cateva sms-uri pe la ora 11.00 stabilind pentru 16.30 dupa amiaza intalnirea. Aviz celor care nu dati de ea, incercati de dimineata sa obtineti o programare nu neaparat prin sms ca mine, eu am mai fost la ea si imi stie numarul imi raspunde de fiecare data la sms.

Nu ne mai vazusem din vara trecuta, Mona neschimbata, o milfeta superba cu un fund demential. Aceiasi locatie discreta, o garsoniera, reamenajata fata de ultima mea vizita numai buna pentru intalniri intime.

  Ne-am pupat, stat la un pahar de apa apoi dusul meu, a mers si ea la baie pt. un scurt refresh si am inceput nebunia, ne-am supt si lins langa pat in pat, pe rand, 69 ii plac limbutele la nebunie, se misca din bazin cand o lingi iar igiena impecabila.Dupa oral pus prezervativ si capitulat in misionar primul numar destul de rapid.

Pauza de rigoare am mai fost servit cu o apa, Mona a fumat o tigara si cum stateam noi pe canapea nu stiu cum sa infipt cu gura in scula mea si a inceput Mona un oral, cu atentie la coite cu batut peste gura cand mai adanc cand mai rapid de am zis ca nu ma mai ridic de acolo. Ne-am mutat pe pat am mai avut parte de putin oral pus prezervativul si sa urcat pe mine, ma calarit 10 min de am zis ca este la rodeo, cu gemete un pic de dirty talk dupa care ma anuntat ca o sa termine, cea ce sa si intamplat am simtit-o, am lasat-o putin si am trecut eu deasupra i-am ridicat un picior si am mai continuat asa putin pana am capitulat.

 

Nu dau note dar fac o medie 9+  :rax2 .

Halat 200ron 1h

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am avut norocul si cand zic norocul asa este, sa o vizitez pe Mona astazi. Ca si la celelalte postari prefer sa nu acord calificative pentru fiecare dintre categorii ci sa fac o medie...10. Pot spune cu mana pe inima ca tot ce tine de garsoniera aceea mica si cocheta in felul ei, are farmecul lui, mai ales acel scaun :waytogo, insa cel mai vicios lucru din garsoniera este Mona. Sarut mana doamna Mona :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:europa
  • Oras:europa

futbine, te-ai exprimat partial gresit! Nu pozele sunt frumoase, ci, in primul rand doamna Mona este frumoasa, chiar foarte frumoasa. Si, cu ajutorul fotografului, doamna a reusit sa transmita putin si in fotografii o parte din frumusetea rapitoare pe care o poseda.

Asa ceva...Mi-ar fi placut sa fiu poet ca sa pot descrie frumusetea doamnei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

futbine, te-ai exprimat partial gresit! Nu pozele sunt frumoase, ci, in primul rand doamna Mona este frumoasa, chiar foarte frumoasa. Si, cu ajutorul fotografului, doamna a reusit sa transmita putin si in fotografii o parte din frumusetea rapitoare pe care o poseda.

Asa ceva...

:gifs_ojos

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...