Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut frati futaciosi! Ieri dimineata am avut parte de un show incendiar...Mona si Michelle. Nici nu imi vine sa cred cum a fost...a fost WOW!! Nu este nevoie sa reamintesc serviciile doamnelor,dar au fost exceptionale.

Aventura a avut loc la Mona,un apartament,undeva pe nerva,foarte usor de ajuns.

Servicii: oral neprotejat din partea ambelor doamne,cu finalizare orala si inghitire(Mona,esti perversa rau,felul in care te uitai la mine cand te jucai cu sperma in gurita...) Normal doar cu Mona,schimbat cateva potitii si terminat in balon in pozitia "caprita",in acest timp Michelle se alinta singurica...

Tarif 400 lei meritati pe deplin.

Inca stau si ma gandesc ce a fost acolo...va rog mergeti si incercati minunatele doamne.

Sper ca postarea mea sa fie okðŸ˜

Va pup fetelor😘

 

Spor la futut!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

       Astazi am avut deosebita placere, fara sa exagerez in vreun fel, de a o vizita pe doamna Michelle...si nu oricum ci impreuna cu doamna Mona. Stabilisem de comun acord, cu o zi inainte, o intalnire in trei, la locatia Michellei.       

       Doresc sa las deoparte amanuntele referitoare la locatie, baie, prosoape, gel de dus si alte cele, pentru ca deja sunt cunoscute si nu isi au rostul in aceasta postare.       

       Odata ajuns la Michelle am fost intampinat de aceste doamne, prima fiind imbracata in lenjerie alba iar cealalta, Mona, avand un simplu prosop ce ii acoperea trupul, lucru apreciat datorita faptului ca deja imi inchipuiam tot felul de scenarii din cauza vestimentatiei. Tot ce mai aveam de facut, cunoscandu le pe Michelle si Mona, a fost sa ma las purtat de cele doua doamne intr un adevarat spectacol. Tin sa precizez ca nu imi aduc aminte sa fi ramas vreo parte din corpul meu care sa nu fi fost in atentia celor doua, pe parcursul intalnirii avand parte de surprinze placute atat din partea Michellei cat si din partea Monei. Am ramas surprins de faptul ca cele doua doamne se completeaza una pe cealalta intr un mod cu totul aparte, intelegandu se numai din priviri fara a folosi cuvinte sau gesturi. Nu dau detalii cu privire la actul in sine, asa cum se obisnuieste, pentru ca cine le a mai vizitat stie ca cele doua doamne au toate atuurile pentru a face un barbat sa se simta bine.

 

      Avand in vedere cele mentionate mai sus, nu pot spune decat: Sarut mana doamnelor! :hihat
      Pentru cei care doresc note, de data aceasta ma rezum la a spune ca totul a fost spectaculos, iar pentru cei care intreaba de "halat"...550, lasati din proprie initiativa, pentru cat timp...nu stiu, cred ca atat cat a fost necesar si de bun simt, ca deobicei.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine vam regasit....va pup si va doresc o saptamana superba .

 

mono, esti enteresata sa faci un duo cu mine?

stiu ca s uratica si prostuta, dar fa si tu o fapta buna

ma multumesc si cu 10%, ca n am clienti de mult

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ....in dimineata asta aveam programare cu un domn,im cer scuze dar fara voia mea te rog sa ma crezi eu sunt in locatie .Acum am observat ca am probeme cu telefonul,nu a fost cu intentie....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ....in dimineata asta aveam programare cu un domn,im cer scuze dar fara voia mea te rog sa ma crezi eu sunt in locatie .Acum am observat ca am probeme cu telefonul,nu a fost cu intentie....

s

S a r3zolvat ;)

Link spre comentariu
Vizitator saamm24
Reputație: 0

Buna ....in dimineata asta aveam programare cu un domn,im cer scuze dar fara voia mea te rog sa ma crezi eu sunt in locatie .Acum am observat ca am probeme cu telefonul,nu a fost cu intentie....

Sper ca ai vazut mesajul meu,daca este vorba de programarea de la 9.30!

Ti-am dat mesaj de la ora 8.30 prin care am specificat ca nu ajung si daca se poate mai tarziu!

o zi placuta

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce plm ai ma nefericitule?

ai terminat cu Erika si te-ai mutat la Mona

Mars afara de aici !

 

Ca sa te citez pe tine: "si pana la urma care-i problema ta? oricine poate sa comunice cu fata ce vrea! interventia ta este neavenita, nefiind moderator."

Asa că ... ce să zic... ți-aș zice să te duci în pula mea, da' nu-i voie cu injurii :laugh2  :laugh2  :laugh2  

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...