Sari la conținut

Doua tinere | telefon 0747773503


cucu71

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am sunat

dornic sa aflu ce ofera fetele 

 

informatii obtinute 

e vorba de 2 fete , una bruneta si una roscata 

ambele au cam 155 -160 cm

varsta , una de 19 ani si a doua  de 20 de ani

 

locatia e pe strada Iosif Cocea 

se poate oral , normal , anal  ( anal face doar una din ele )

preturi 

 100  si 150 de lei / ora 

la tariful de 150 de lei se poate si cu ambele

una din ele are sanii mari

una din ele are fundul mare 

programul e de dimineata de la ora 9 ,10 pana seara tarziu

toata saptamana .

 

spor la recenzii .  :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

A fost cineva la ele?

 

Te asteptam pe tine , sa mergi , sa ne faci o recenzie 

dupa care mergem si noi (noi , '' fraierii '' care fac recenzii si voi ,  '' smecherii '' , beneficiati de concluziile recenziilor si informatiilor postate de noi , '' fraierii '' )  ...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Eu am sunat , fetele erau pe '' baricade '' , au locatia pe strada IOSIF COCEA 12 A

 

tarife :

 100 de roni , numarul

 150 de roni , combinatul , oral si normal

 anal , au spus ca nu fac 

 tipa , cu care am vb , e bruneta , are cam 160 cm si cam 55 de kg , sanii mari , fundul mare 

 

colega e  roscata si are 158 cm si are fundul  '' bomba ''

 

fetele au intre 21  si 22 de ani 

se poate si cu ambele 300 de roni , o ora , o ora si un pic 

la optiunea cu ambele , fetele nu se '' joaca '' intre ele ...

 

info de mai sus , obtinute telefonic de la bruneta .

 

Ciocane tari !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua!Am sunat si eu astazi la fete,am vb cu una dintre ele..eram interesat in special daca presteaza anal macar una din ele si mi-a zis ca da.Ne-am inteles la 200Ron oral+anal un singur nr.Ajung la locatia mai sus mentionata,o apelez si nu-mi raspunde nimeni,mai insist nimic;dupa 5min imi raspunde d-soara si ma pofteste la ele in apartament.Intru si ma intreaba ce as dori iar eu ii raspund ca ce am discutat la tel..ea ca a primit foarte multe tel in ultima jumatate de ora cat vb cu mine.Ok ii spun din nou si aici problema ca de fapt colega nu mai presteaza asa ceva de ceva timp dar ea nu stia.Ma scuz politicos,desi nu mi-a picat deloc bine,si ma duc sa ma imbrac sa plec.D-soara cu care vb la tel a incercat sa se scuze ca daca as dori altceva n-ar fi problema.Pacat ca sunt amandoua dragute,cea bruneta la vreo 1.59m cu forme frumoase iar cealalta as zice ca la vreo 1.64m blonduta daca nu ma insel,frumusica si ea.Din pacate mi-as fi dorit sa-mi fi spus de la tel.cum sta situatia si nu mai deranjam nici eu inutil.

Sper sa va fie de folos aceste randuri pe care le-am scris.

Numai bine tuturor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Buna ziua!Am sunat si eu astazi la fete,am vb cu una dintre ele..eram interesat in special daca presteaza anal macar una din ele si mi-a zis ca da.Ne-am inteles la 200Ron oral+anal un singur nr.Ajung la locatia mai sus mentionata,o apelez si nu-mi raspunde nimeni,mai insist nimic;dupa 5min imi raspunde d-soara si ma pofteste la ele in apartament.Intru si ma intreaba ce as dori iar eu ii raspund ca ce am discutat la tel..ea ca a primit foarte multe tel in ultima jumatate de ora cat vb cu mine.Ok ii spun din nou si aici problema ca de fapt colega nu mai presteaza asa ceva de ceva timp dar ea nu stia.Ma scuz politicos,desi nu mi-a picat deloc bine,si ma duc sa ma imbrac sa plec.D-soara cu care vb la tel a incercat sa se scuze ca daca as dori altceva n-ar fi problema.Pacat ca sunt amandoua dragute,cea bruneta la vreo 1.59m cu forme frumoase iar cealalta as zice ca la vreo 1.64m blonduta daca nu ma insel,frumusica si ea.Din pacate mi-as fi dorit sa-mi fi spus de la tel.cum sta situatia si nu mai deranjam nici eu inutil.

Sper sa va fie de folos aceste randuri pe care le-am scris.

Numai bine tuturor!

#hotdesperados ,

poate revii cu mai multe detalii fizice despre fete ,

pentru cei care ar dori sa ajunga la ele .

Eventual , detalii din locatie ... curatenie  etc .

 

Merci .

  • Like 2
Link spre comentariu

Am sa incerc sa va mai dau cateva detalii desi daca nu am ramas nu prea am fost atent.Dupa cum v-am spus fetele sunt frumusele amandoua,mie unul mi-au placut ca si infatisare.Bruneta e cea cu fundul „bomba” din cate mi-am dat seama iar cealalta blonduta chiar daca statea pe scaun cand am ajuns eu se vedea ca are sani si corp frumos sculptat.Apartamentul modern,centrala,mobilier nou,gresie,faianta,parchet chiar foarte curat.Mai multe n-as putea sa va spun din pricina faptului ca nu am stat nici 2minute in conditiile in care la tel.vorbisem ceva iar la fata locului a fost altceva.

Spor la ce vreti voi!

  • Like 2
Link spre comentariu

Le-am vizitat eu ieri. Fetele sunt incepatoare dar isi dau interesul:). Eu am optat pentru o tavaleala cu amandoua.

Locatia e OK, asa cum a descris-o si hotdesperados.

Tarifele sunt :   100 oral protejat/neprotejat 1 nr

                         200  ora cu 2 finalizari

                         300 ora cu ambele fete.

Bruneta (cea cu sanii mari) e mai tacuta  si mai stramta in pussy, roscata mai vorbareata si mai dragastoasa, te trateaza ca pe un iubit. Ambele se excita usor asa ca se umezesc natural.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Le-am vizitat eu ieri. Fetele sunt incepatoare dar isi dau interesul:). Eu am optat pentru o tavaleala cu amandoua.

Locatia e OK, asa cum a descris-o si hotdesperados.

Tarifele sunt :   100 oral protejat/neprotejat 1 nr

                         200  ora cu 2 finalizari

                         300 ora cu ambele fete.

Bruneta (cea cu sanii mari) e mai tacuta  si mai stramta in pussy, roscata mai vorbareata si mai dragastoasa, te trateaza ca pe un iubit. Ambele se excita usor asa ca se umezesc natural.

 

#Needle76

daca esti amabil , 

poate revii cu mai multe detalii , o recenzie , in adevaratul sens al cuvantului ...  durata door to door ? , dus inainte , dus dupa ? FK ? CIM ?  detalii fizice , semne particulare ?  ce ti a placut , ce nu ti a placut ? vei mai reveni , la ele ? fetele sunt atente sau fac totul mecanic ( spune ai ca , roscata e mai dragastoasa si vorbareta ... poti detalia ? )  ?

 

multumesc  , in avans .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Le-am vizitat eu ieri. Fetele sunt incepatoare dar isi dau interesul:). Eu am optat pentru o tavaleala cu amandoua.

Locatia e OK, asa cum a descris-o si hotdesperados.

Tarifele sunt :   100 oral protejat/neprotejat 1 nr

                         200  ora cu 2 finalizari

                         300 ora cu ambele fete.

Bruneta (cea cu sanii mari) e mai tacuta  si mai stramta in pussy, roscata mai vorbareata si mai dragastoasa, te trateaza ca pe un iubit. Ambele se excita usor asa ca se umezesc natural.

 

Needle76 , te rog , revino cu o recenzie mai detaliata .

Multumesc .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vorbit cu roscata ( e deschisa , vorbareata ... :)  ) , la telefon .

De maine , e posibil sa aiba o noua colega ( vechea colega a plecat ) .

In weekend ul acesta are program restrans , pleaca din localitate .

Programul , incepand de luni e de la ora 7 pana la ora 22 ... pentru cei interesati .

 

Poate , o prind si eu pe roscata la o tavaleala , saptamana care urmeaza .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Am vorbit cu roscata ( e deschisa , vorbareata ... :)  ) , la telefon .

De maine , e posibil sa aiba o noua colega ( vechea colega a plecat ) .

In weekend ul acesta are program restrans , pleaca din localitate .

Programul , incepand de luni e de la ora 7 pana la ora 22 ... pentru cei interesati .

 

Poate , o prind si eu pe roscata la o tavaleala , saptamana care urmeaza .

 

 

:)  asteptam detalii despre noua ei colega ... cine stie ce '' iepuras '' , apare ...   :laugh2    :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

pentru cei care ati ajuns in ultimul timp la ea/ele :

E singura sau are o noua colega ?  ( nu am reusit sa vorbesc cu ea la telefon ... )

 

edit : se pare ca am primit si raspuns , simultan cu postarea mea .  :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...