Sari la conținut

studenta Oana - 0784905788 (Mall Vitan)


Postări Recomandate

SEXY educata' date=' ai chef de clipe pline de pasiune si rasfat in compania unei brunete frumoase, fara fite, care sa iti indeplineasca fanteziile, atunci te astept la mine intr-o locatie de luxTel: 0729.423.278Pret: 150Lei / ora[/i']
a fost cineva la domnisoara ?????:rolleyes::D
Link spre comentariu
  • Oras:La piata
  • Oras:La piata
a fost cineva la domnisoara ?????:rolleyes::D
am fost eu.E pe Decebal undeva in spate la Zvon. Apartament foarte spatios, curat, mai sunt inca 2 pasarele, niciuna din ele nu se ridica la nivelul fetei din poza (pozel sun reale din locatie). Nu sunt pesti la vedere...Dus curat, prosoape ok. Atmosfera relaxata, muzica chill out din boxele albe.Fata este o zeita. Inalta zvelta (1.75), cu forme perfecte. Niste sfarcuri micute pe niste sani impecabili. Foarte curata si ingrijita. Cred ca din punct de vedere estetic e tot ce poti dori de la o femeie. Varsta, cam 23-25, repet purtati foarte bine. Cred ca e studenta, nu pare din bucuresti, are un usor accent din Ardeal, in orice caz se poate discuta cu ea un alta. Se comporta foarte relaxat, un usor aer de incepatoare cu momente in care savureaza situatia... Am fost undeva in mai 100 o finalizare, 1/2 ora. Oral nep fara cim, normal protejat... dupa un inceput timid, lucrurile s-au mai incins, se pare caii plac preludiile mai lungi... Se implica la oral in plus are o maniera de a te masa su sanii dementiala... In plus un aer curios, de explorator, in anumite momente. Ne-am despartit ok, din pacate nu am mai reusit sa trec pe la ea din motive de timp... A ramas la sufletul meu, fiti baieti buni cu ea...note:locatie 10gfe 9 (un mica retinere, o oarecare timiditate ulterio urmand sa dispara)oral 9 (10 daca era cu cim)normal 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
am fost eu.E pe Decebal undeva in spate la Zvon. Apartament foarte spatios' date=' curat, mai sunt inca 2 pasarele, niciuna din ele nu se ridica la nivelul fetei din poza (pozel sun reale din locatie). Nu sunt pesti la vedere...Dus curat, prosoape ok. Atmosfera relaxata, muzica chill out din boxele albe.Fata este o zeita. Inalta zvelta (1.75), cu forme perfecte. Niste sfarcuri micute pe niste sani impecabili. Foarte curata si ingrijita. Cred ca din punct de vedere estetic e tot ce poti dori de la o femeie. Varsta, cam 23-25, repet purtati foarte bine. Cred ca e studenta, nu pare din bucuresti, are un usor accent din Ardeal, in orice caz se poate discuta cu ea un alta. Se comporta foarte relaxat, un usor aer de incepatoare cu momente in care savureaza situatia... Am fost undeva in mai 100 o finalizare, 1/2 ora. Oral nep fara cim, normal protejat... dupa un inceput timid, lucrurile s-au mai incins, se pare caii plac preludiile mai lungi... Se implica la oral in plus are o maniera de a te masa su sanii dementiala... In plus un aer curios, de explorator, in anumite momente. Ne-am despartit ok, din pacate nu am mai reusit sa trec pe la ea din motive de timp... A ramas la sufletul meu, fiti baieti buni cu ea...note:locatie 10gfe 9 (un mica retinere, o oarecare timiditate ulterio urmand sa dispara)oral 9 (10 daca era cu cim)normal 9 [/quote']FACE FK?
Link spre comentariu
am fost eu.E pe Decebal undeva in spate la Zvon. Apartament foarte spatios' date=' curat, mai sunt inca 2 pasarele, niciuna din ele nu se ridica la nivelul fetei din poza (pozel sun reale din locatie). Nu sunt pesti la vedere...Dus curat, prosoape ok. Atmosfera relaxata, muzica chill out din boxele albe.Fata este o zeita. Inalta zvelta (1.75), cu forme perfecte. Niste sfarcuri micute pe niste sani impecabili. Foarte curata si ingrijita. Cred ca din punct de vedere estetic e tot ce poti dori de la o femeie. Varsta, cam 23-25, repet purtati foarte bine. Cred ca e studenta, nu pare din bucuresti, are un usor accent din Ardeal, in orice caz se poate discuta cu ea un alta. Se comporta foarte relaxat, un usor aer de incepatoare cu momente in care savureaza situatia... Am fost undeva in mai 100 o finalizare, 1/2 ora. Oral nep fara cim, normal protejat... dupa un inceput timid, lucrurile s-au mai incins, se pare caii plac preludiile mai lungi... Se implica la oral in plus are o maniera de a te masa su sanii dementiala... In plus un aer curios, de explorator, in anumite momente. Ne-am despartit ok, din pacate nu am mai reusit sa trec pe la ea din motive de timp... A ramas la sufletul meu, fiti baieti buni cu ea...note:locatie 10gfe 9 (un mica retinere, o oarecare timiditate ulterio urmand sa dispara)oral 9 (10 daca era cu cim)normal 9 [/quote']Am incercat si eu sa dau de "studenta" si ieri si azi dar, telefon inchis.Oare are "examene" private?!
Link spre comentariu

RE: studenta 0729423278 Buna baieti..Oana este numele meu si sunt studenta de pe AT pt cei care nu m-au cunoscut inca sau ma vor cunoaste intr-un viitor apropiat..pt cei interesati sa-mi faca o vizita ma pot contacta la nr de tel 0729423278 de luni pn vineri intre orele 19:00 si 02:30..fiind vb de 100 ron fin de 1/2h,150 ron/h iar la voi acasa pt baietii interesati este 250ron/h dar ATENTIE depinde zona in care locuiesti.. Va sarut dulce!!

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
RE: studenta 0729423278 Buna baieti..Oana este numele meu si sunt studenta de pe AT pt cei care nu m-au cunoscut inca sau ma vor cunoaste intr-un viitor apropiat..pt cei interesati sa-mi faca o vizita ma pot contacta la nr de tel 0729423278 de luni pn vineri intre orele 19:00 si 02:30..fiind vb de 100 ron fin de 1/2h' date='150 ron/h iar la voi acasa pt baietii interesati este 250ron/h dar ATENTIE depinde zona in care locuiesti.. Va sarut dulce!![/quote'] Aha deci zeita (sexului?) e studenta! Coborat-au oare zeii pe pamant? Bine ai venit in lumea devoratorilor pardalnice placeri carnale!
Link spre comentariu
RE: studenta 0729423278 Buna baieti..Oana este numele meu si sunt studenta de pe AT pt cei care nu m-au cunoscut inca sau ma vor cunoaste intr-un viitor apropiat..pt cei interesati sa-mi faca o vizita ma pot contacta la nr de tel 0729423278 de luni pn vineri intre orele 19:00 si 02:30..fiind vb de 100 ron fin de 1/2h' date='150 ron/h iar la voi acasa pt baietii interesati este 250ron/h dar ATENTIE depinde zona in care locuiesti.. Va sarut dulce!![/quote']Oral protejat/neprotejat? CIM?
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Incins de soare si de pozele caprioarei mi-am deplasat fizicul la locatia deja cunoscuta de mine in spate la Zvon pe Decebal et8 . Cuibul este mai mare aici activand 3-4 pasarici. Locatia curata, baie ok . Oana este destul de bunuta sani nr 3 tari , cur frumos ,inaltimea cam 1.75-1.80 . Preturi: 100 lei fin 30 min, 150 ora care o respecta fara sa te grabeasca . Fata este foarte comunicativa si atat . Prestatie modesta oral fara preze , fara OWO , fara CIM , fara DT ,deci fara nimic doar asa sa fie . Ca sa ma intarat un pic am luat pasa la smotocit cu un 69 dar aveti grija este f inalta si sar putea sa nu ajungeti la locul actiunii . Dupa 10 min plictisitoare in care fata nu schita nici un fel de implicare am pus-o pe un normal si mai plictisitor . Deci nu va mint dar aveam impresia ca fata numara tantarii morti de pe tavan . Ca sa nu-i mai vad fata am intors-o si mi-am vazut de treaba pana la prima fin . Dus , tigara ,10 min de vorba a 2-a fin exact ca prima imbracat si plecat. Deci nu stiu ce sa recomand ptr altii , fata este ok din tote punctele de vedere dar la actiune praf .

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

Confirm spusele din postul de mai sus... implicare zero pentru domnisoara stabilopod. Am sunat special cu o zi inainte pt o programare mai devreme la 19:00 fata de programul normal, cu care a fost de acord. A doua zi... telefonul inchis , cand a raspuns in cele din urma mi-a zis ca de fapt am discutat cu colega ei care a uitat sa-i spuna si nu cu ea. Fata este cea din poze, la corp foarte ok, cam 1,75, sani bestiali ( dar ce folos ca o cam dor - nu poti sa-i smotocesti cum trebuie ), impresia artistica 9. Locatia este ok , curat - 10.Implicarea lasa muuult de dorit si nu intretine nimic, ramane distanta pe tot parcursul actiunii. Oralul a fost fara prez, fara artificii extraordinare , nu face DT (nici nu se apropie) dar ..ok per ansamblu - 8. Normalul a fost ok, destul de stramta, desi la 'doggy' s-a vaitat ca o doare ...pana la urma s-a terminat ok. Are un comportament de incepatoare, greu de citit la capitolul ce-i place si ce nu, la anumite aspecte nu mi-am dat seama cu certitudine daca este timiditate sau tragere de timp din partea ei. GFE = inexistent, desi inainte de actiune era destul de prietenoasa si comunicativa, mai apoi s-a inchis in ea, am ramas fara "feedback" FK = - OWO = da CIM = - Oral = 8 Normal = 8 Corp = 9 Locatie = 10 Concluzie: O experienta mediocra din pacate desi fata are un potential imens la cum arata. Macar o data ... merita. PS : nu este studenta :(

Link spre comentariu

First - este destul de greu de prins si impresia mea este ca raspund toate pe toate telefoanele, deci va sfatuiesc de la telefon sa lamuriti de serviciile cui beneficiati.Avertizat fiind de posturile voastre m-am dus chitit sa negociez un CIM - sa va daca exista o suma pentru care macar se gandeste.Ajuns dupa repetate incercari gasesc la fata locului o faptura care chiar arata bine (de gustibus).Am purces in camera si am inceput recapitularea serviciilor si negocierile. Negocierile au durat putin si a fost vehementa - no CIM.Mie mi-a zis ca nici FK nu accepta, dar poate mi-s urat.Am plecat fara sa protesteze.

Link spre comentariu

va salut sunt nou pe forum...si e prima oara cand merg la o fata. am sunat, am vorbit, am ajuns si erau 2 fete, una cea din poza (oana) si inca o fata (andreea) mai mica de inaltime dar mai draguta si de care mi-a placut mai mult. ambele fete foarte amabile, foarte dragute, locatia curata. (dupa zvon mai mergi 20 de metri, treci de mon cher parca si faci stanga in gangul cu bcr, la un bloc de pe straduta aceea-e un cabinet de stomatologie la parter). 100/finalizarea, 150/ora. am vrut initial o ora dar fetele aveau programari asa ca m-am multumit cu o finalizare. am experienta 0, cum ziceam e prima oara asa ca nu am termen de comparatie, nu am ce note sa dau. oricum a fost dragut, m-am simtit ok, cred ca o sa mai merg. va salut si multumesc pentru informatiile de pe forum, aveam o cu totul alta impresie despre fenomenul asta.:)

Link spre comentariu

Buna seara baieti..ma bucur sa vad comentarii noi dar sper ca "domnii cu reclamatii" se stiu ei care sa spuna adevarul pana la capat nu doar ce este in avantajul lor sa-si dovedeasca barbatia..pentru toti cei interesati sa-mi faca o vizita dar si pentru clientii vechii am schimbat locatia..cea noua fiind pe b-dul Libertatii iar pentru cei ce inca nu o cunosc pe colega mea ea se numeste Ana-Maria(0736.963.977)...in curand poze noi din noua locatie. Pt domnii cu obligatii care nu pot dupa orele 19 si doresc sa stabilim o intalnire sa anunte cu o zi inainte si se rezolva! Va urez o searan placuta!! Cu drag Oana!

Link spre comentariu

Hello again!!cred ca v-ati obisnuit sa ma vedeti zilnic pe nimfomane.....ca sa va lamuresc mai bine..pt domnii ce nu pot dupa orele 19 sa-si faca o programare cu o zi inainte si se rezolva..iar ca sa stitii telefonul este deschis doar atunci cand sunt disponibila in rest este inchis...kiss you!!

Link spre comentariu

Buna tuturor! Am revenit cu un nou numar de tel si o locatie noua si discreta,o sa va placa.Cat despre mine, sunt aceeasi Oana,vesnic cu un apetit sexual dezvoltat, intre timp am mai schimbat o culoare la par, un ton la piele, au mai crescut unghiile:)) , ei...sa zicem, mici imbunatatiri.Tot aici fac public noul nr 0784.905.788 pe cel vechi il puteti anula, ptr k oricum este folosit cu poze false de catre o fosta colega de acolo..pai atunci, nu mai raman prea multe de spus..decat ..puneti mana pe telefon si faceti programari:)))...eu va poop pe toti si va astept

Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

[align=justify]AT - POFTICIOASA, fac totul cu placere, pun pasiune, stiu sa fiu o perversa in pat, sa ma daruiesc, ador oralul adanc si sexul normal in diferite pozitii. Pozele sunt reale si te astept intr-o locatie discreta. Pret 100L/FIN (04 Oct 22:53)[/align]

post-4961-133409721775_thumb.jpgpost-4961-133409721777_thumb.jpgpost-4961-133409721778_thumb.jpg

post-4961-133409721775_thumb.jpgpost-4961-133409721777_thumb.jpg

post-4961-133409721779_thumb.jpgpost-4961-13340972178_thumb.jpgpost-4961-133409721781_thumb.jpg

post-4961-133409721779_thumb.jpgpost-4961-13340972178_thumb.jpg[align=justify]Cu acest numar de telefon mai apar doua seturi de poze. Un set apartine tot domnisoarei, un set pare fake.Sange in "instalatie"![/align]

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Tocmai ma uitam pe anuntul.ro si cand vad niste poze cu o domnisoara sexy si care nu isi ascunde fata si ma gandeam ca am mai vazut eu corpul asta undeva.. Stai tot cu Ana-Maria in locatie ? si pe unde ? chiar vreau sa-ti fac o vizita.

Link spre comentariu
Tocmai ma uitam pe anuntul.ro si cand vad niste poze cu o domnisoara sexy si care nu isi ascunde fata si ma gandeam ca am mai vazut eu corpul asta undeva.. Stai tot cu Ana-Maria in locatie ? si pe unde ? chiar vreau sa-ti fac o vizita.
E in zona mall Vitan
Link spre comentariu

  • Oras:Dupa blocurile gri..
  • Oras:Dupa blocurile gri..

Locatia este Izvor - bd. Libertatii colt cu Splaiul Independentei...e un BCR la parter..am fost acum o luna la dsoara.Locatia este ok...un dormitor imens...pat foarte mare si comod..baie curata. Fata este foarte ok...inalta ..cu forme ok...zambareata...nota 10 :). Putin cam timida la inceput(mai distanta).....insa daca stii cum sa o faci sa se simta in largul ei sigur o sa mai revii:D. Are niste sani super frumosi si un funduletz bombat, tare si lipsit de celulita. Lafel ca si vulcan_dan am savurat masajul cu sanii insa cel mai mult mi-a placut cum te priveste in timp ce presteaza...are niste ochi negri dementiali!!!. Desi eram foarte obosit dupa o zi criminala la munca a reusit sa ma faca sa ma simt bine. Ca minusuri...nu accepta FK si CIM ..cam atat din punctul meu de vedere.Eu sigur o sa mai revin...momentan este 1-0 pentru ea=)) .P.S : in locatie mai sunt inca 2 fete ( probabil Ana-Maria si inca o fata care nu presteaza) + una bucata catel.

Tocmai ma uitam pe anuntul.ro si cand vad niste poze cu o domnisoara sexy si care nu isi ascunde fata si ma gandeam ca am mai vazut eu corpul asta undeva.. Stai tot cu Ana-Maria in locatie ? si pe unde ? chiar vreau sa-ti fac o vizita.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...