Sari la conținut

0730420881


Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

!!!ANA!!! Vino alaturi de o satena senzuala, 20 ani, 1.75 m, 55 kg, sa ai parte de companie intima de calitate. Poze reale. Convinge-te! 16 Jun 13:45 0730420881 Pret 60L/FINdupa poze parca imi amintesc ca am mai vazut-o pe aici.. dar nu o gasesc la cautare dupa numar de telefon. ce stiti de ea?post-779-133409713898_thumb.jpgpost-779-133409713899_thumb.jpg

Link spre comentariu

 

 

!!!ANA!!! Vino alaturi de o satena senzuala, 20 ani, 1.75 m, 55 kg, sa ai parte de companie intima de calitate. Poze reale. Convinge-te! 16 Jun 13:45 0730420881 Pret 60L/FINdupa poze parca imi amintesc ca am mai vazut-o pe aici.. dar nu o gasesc la cautare dupa numar de telefon. ce stiti de ea?
Fatuca asta are recenzii pe aici (cu totul nefavorabile), dar din pacate nu o gasesc. (poate ne ajuta pisicuts). Locatia este Pod Marasesti - Blocul cu Mic.ro. De cateva luni sta cu Larisa "fomista" http://nimfomane.com/forum/
Link spre comentariu

Am fost eu la gagica, in afara de sani nu este absolut nimic de capul ei, prestatie jalnica, nu vorbea, nu zambea, parul scurt, uratzica ..., clar ca nu te simti bine la asa fata! A fost 50 de lei finalizarea undeva pe langa pasajul Marasesti, m-am oprit la un oral neprotejat cu finalizare nu mi-a mai trebuit altceva! As fii tentat sa zic la banii astia ce te astepti dar nici macar ... nu merita, bft

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...