Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Recomand alina din toate punctele de vedere , e și app de mine oarecum vecini sa zicem , locație lux mereu cu zâmbetul pe buze , dacă vrei ceva calitativ și 7* alegi Alinuta . PS când mai vine și pandemia nr 2 sa facem programări din timp sa rămânem cu amintiri frumoase 💛😘🌹

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Recomand alina din toate punctele de vedere , e și app de mine oarecum vecini sa zicem , locație lux mereu cu zâmbetul pe buze , dacă vrei ceva calitativ și 7* alegi Alinuta . PS când mai vine și pandemia nr 2 sa facem programări din timp sa rămânem cu amintiri frumoase

mulțumesc frumos vecine , te pup dulce :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Te pup și eu vecina , mie gândul la tine , o rezolvam cumva ? Ca văd ca lumea comentează și sper sa fie mai liber, știi cum e cu mine , sunt iar prin țara , dar când ai loc , zbor și tot te prind

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Te pup și eu vecina , mie gândul la tine , o rezolvam cumva ? Ca văd ca lumea comentează și sper sa fie mai liber, știi cum e cu mine , sunt iar prin țara , dar când ai loc , zbor și tot te prind

Te pup și eu vecina , mie gândul la tine , o rezolvam cumva ? Ca văd ca lumea comentează și sper sa fie mai liber, știi cum e cu mine , sunt iar prin țara , dar când ai loc , zbor și tot te prind

Mersi vecine :*

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Disponibila :*

:shocked Puiii mei!!! :slap2

Iti "port sambetele" de atata timp... Dar tocmai timpul si programul meu "ciufulit" au facut sa nu ajung...inca.

Iar acu'... nici nu stiu daca sa mai vin... Cu riscu' de-a rade toti "carcotasii" de p'aci, cre' c-o sa ma'ndragostesc

:maninlove :x :* :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

:shocked Puiii mei!!! :slap2

Iti "port sambetele" de atata timp... Dar tocmai timpul si programul meu "ciufulit" au facut sa nu ajung...inca.

Iar acu'... nici nu stiu daca sa mai vin... Cu riscu' de-a rade toti "carcotasii" de p'aci, cre' c-o sa ma'ndragostesc

:maninlove :x :* :laugh2

:shocked Puiii mei!!! :slap2

Iti "port sambetele" de atata timp... Dar tocmai timpul si programul meu "ciufulit" au facut sa nu ajung...inca.

Iar acu'... nici nu stiu daca sa mai vin... Cu riscu' de-a rade toti "carcotasii" de p'aci, cre' c-o sa ma'ndragostesc

:maninlove :x :* :laugh2

 

Merita luată de soție ;) rapita definitiv. Dar vecina e puternica se tine tare e greu cu ea sa ii răpești inima !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Merita luată de soție ;) rapita definitiv. Dar vecina e puternica se tine tare e greu cu ea sa ii răpești inima !!!

Nu mai merit luată de soție ca am fost detronată de la top, ca a făcut pusicuts lista noua de top cu voturi și toate cele ! Asta este , noi fetele frumoase și de calitate ne a băgat din nou la testate ! :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai merit luată de soție ca am fost detronată de la top, ca a făcut pusicuts lista noua de top cu voturi și toate cele ! Asta este , noi fetele frumoase și de calitate ne a băgat din nou la testate ! :)))

Revii tu mai devreme sau mai tarziu acolo unde ti-e locul ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Merita luată de soție ;) rapita definitiv. Dar vecina e puternica se tine tare e greu cu ea sa ii răpești inima !!!

Dacă ai pălărie și baston și 90/60/90 adică 90 de ani, 60 de zile de trăit și 90 de bulioane de euroi 💶 a ta e și nu mai se plânge că nu e la Top 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucresti
  • Oras:bucresti

Buna băieți suntem 3 fete momentan dar in curând vom fi doar doua mai exact de mâine ! Este un apartament cu 3 camere și nu mi as permite sa plătesc singura chiria care este destul de piperată ! Plus ca sunt mulți futaciosi care caută 2 fete ! Va pup dulce :-*

cine sunt colegele????
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0732717481
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

 

Am fost si eu la Alina, acum cateva zile, convins de review-urile foarte bune pe care le are si pozele foarte reusite. Programarea s-a facut telefonic si nu au existat probleme, foarte usor de facut si totul respectat de ambele parti. Ajuns sus, Alina ma astepta intr-o lenjerie verde sexy, care abea ii acoperea funduletul. Aranjata, deschisa, foarte frumoasa si cu un corp exact cum imi place mie, cu forme unde trebuie, iar sanii... perfecti.

Actiunea a fost foarte reusita, eu am avut un pic emotii fiind la prima intalnire, iar oralul a fost facut dintr-o pozitie foarte sexy, de unde ma puteam juca si cu funduletul ei. Dupa, am coborat si eu un pic, dulce si proaspat epilata, igiena impecabila.  Am schimbat in misionar, doggy, unde am si finalizat adanc in ea, in timp ce-i strangeam in palme fundul acela delicios. Am mai discutat un pic, dupa care am facut un dus si m-am pregatit de plecare.

Pentru mine a fost o intalnire reusita si o voi mai vizita pe Alina.

 

Pret: 250 ron / 30 min

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Salutare, 

 

Am fost si eu la Alina, acum cateva zile, convins de review-urile foarte bune pe care le are si pozele foarte reusite. Programarea s-a facut telefonic si nu au existat probleme, foarte usor de facut si totul respectat de ambele parti. Ajuns sus, Alina ma astepta intr-o lenjerie verde sexy, care abea ii acoperea funduletul. Aranjata, deschisa, foarte frumoasa si cu un corp exact cum imi place mie, cu forme unde trebuie, iar sanii... perfecti.

Actiunea a fost foarte reusita, eu am avut un pic emotii fiind la prima intalnire, iar oralul a fost facut dintr-o pozitie foarte sexy, de unde ma puteam juca si cu funduletul ei. Dupa, am coborat si eu un pic, dulce si proaspat epilata, igiena impecabila.  Am schimbat in misionar, doggy, unde am si finalizat adanc in ea, in timp ce-i strangeam in palme fundul acela delicios. Am mai discutat un pic, dupa care am facut un dus si m-am pregatit de plecare.

Pentru mine a fost o intalnire reusita si o voi mai vizita pe Alina.

 

Pret: 250 ron / 30 min

Mulțumesc frumos ptr recenzie, te mai aștept cu drag :*:*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Alina Draga mea , iubirea vieții mele , scumpa mea , topul e făcut ptr copii ăștia , nu ptr veterani , ca mine , vb aceea aici văd alina și iar alina ... dar mai bine lăsam lucrurile asta ca am dormit atâta de bine pana sa văd discuțiile colegilor , hai te Pusy și ne vedem curând

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...