Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

La ce servicii are eu zic sa faca 800-1600.

Vorba aia, calitate nu cantitate. Cine are primeste premiul oricum. Nu?

 

 

Cine are și vrea calitate cam atâta e un serviciu bine plătit si in afara ma refer la lux , ca la bordura e și 30-40€ muia și fututul ... da nu vb de centuriste vb de o femeie elevata, cu un corp încântător ... nu ca e vecina mea , eu doar o recomand și atât , ca idee , merita , cine a fost știe ca te poți îndrăgosti imediat de ea !!!

Cândva a fost preferata mea ;) uitativa la recenzii ca am fost și prin țara după ea ;)

Spor și ți-e vecina și numai bine !

 

Așa ca spor la toți :) ne revedem după următoarea pandemie !!!

 

Drumuri bune sa aveți ca in Bavaria Land ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Cine are și vrea calitate cam atâta e un serviciu bine plătit si in afara ma refer la lux , ca la bordura e și 30-40€ muia și fututul ... da nu vb de centuriste vb de o femeie elevata, cu un corp încântător ... nu ca e vecina mea , eu doar o recomand și atât , ca idee , merita , cine a fost știe ca te poți îndrăgosti imediat de ea !!!

Cândva a fost preferata mea ;) uitativa la recenzii ca am fost și prin țara după ea ;)

Spor și ți-e vecina și numai bine !

 

Așa ca spor la toți :) ne revedem după următoarea pandemie !!!

 

Drumuri bune sa aveți ca in Bavaria Land ;)

          Omule, ce treaba are Romania cu celelalte tari?  In alte tari castigi 10.000 lei lunar pe munca banala la fiecare pas, aici castigi 2.000 lei pe acelasi job si tu spui ca preturile sunt cam aceleasi. Pai nu ti se pare ceva in neregula?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Omule, ce treaba are Romania cu celelalte tari? In alte tari castigi 10.000 lei lunar pe munca banala la fiecare pas, aici castigi 2.000 lei pe acelasi job si tu spui ca preturile sunt cam aceleasi. Pai nu ti se pare ceva in neregula?

 

Fiind vecina mea , arată ca fetele din afara , ea se decide :)!!!

Da ceva e in neregula dar fiecare face ce vrea cu banii lui :) la ea e calitate !!!

Și oricum nu se plânge după cum vedeți nu crapă ca altele ca n-are de lucru !!!

Spor sa speram ca nu face prețurile și mai mari !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Azi am avut ocazia sa o întâlnesc pe Alina!

Ideea e ca am avut ceva așteptări, având in vedere poveștile colegilor și pozele atașate ...și daaaa, merita toată atenția fata.

Eu unul revin...,e de vizitat/revizitat!

Bronzata cât trebuie, figura frumoasa, corp, piele fina, buze...sâni naturali frumoși..,.apropo - nu e skinny, pentru amatori. E exact modelul care îmi place, pentru cunoscători, model Antonia Vogue...parca mai drăguța ceva e Alina.

Servicii ..,jos pălăria, locație fără reproș.

Note pentru tot ce am beneficiat minim 9.

Poposit 30 minute și cadoul aferent.

Pup Alina și ne vom revedea

chiar vroiam sa te intreb daca ai vizitat o ....o am si eu in vizor cat de curand..este foarte frumoasa...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mikaelson
Reputație: 0

Am fost si eu la aceasta domnisoara. Programarea am facut-o pe whatsapp si totul a fost ok. M-a intampinat o fata super draguta.

 

Dupa ce am stat de vorba la tigara, am trecut la treaba. Fata e foarte ok si stie cum sa te faca sa te simti bine.

 

Note:

 

Igiena: 10

Aspect: 9

Locatie: 9

GFE: 9

Oral: 9

Normal: 10

 

Cadoul pentru o ora.

De revenit cu siguranta.


 

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Am fost si eu la aceasta domnisoara. Programarea am facut-o pe whatsapp si totul a fost ok. M-a intampinat o fata super draguta.

 

Dupa ce am stat de vorba la tigara, am trecut la treaba. Fata e foarte ok si stie cum sa te faca sa te simti bine.

 

Note:

 

Igiena: 10

Aspect: 9

Locatie: 9

GFE: 9

Oral: 9

Normal: 10

 

Cadoul pentru o ora.

De revenit cu siguranta.

 

Mulțumesc frumos ptr recenzie ! Pup și te mai aștept :*:*
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Oho... ce burtica si ce solduri ai facut! Nasol fara sala, nu?

 

 

Gogule, femeile au șolduri.

Ca idee.

 

Femeile au forme.

Ca idee.

 

La șolduri și la forme se face diferența dintre fizicul de femeie & fizicul de băiat & fizicul de fată de 13 ani.

 

Dacă nu ți-a trecut prin cap niciodată până acum, uite o idee nebună:

 

 

Suntem tipi care vrem fete cu forme.

Suntem tipi care preferăm fete cu solduri.

 

Că sunteți pe aici naziștii greutății, și vreți să futeți scânduri și fete fără fund, fără talie, fără forme , și orice circumvoluțiune pe corpul femeii vi se pare greutate suplimentară, kg în plus, e fix problema voastră că sunteți blocați psihic pe un singur tipar de femeie, care de fapt e mai apropiată ca aspect de o adolescenta de 15 ani, decât de fizicul unei femei.

  • Like 4
Link spre comentariu

 

 

Gogule, femeile au șolduri.

Ca idee.

 

Femeile au forme.

Ca idee.

 

La șolduri și la forme se face diferența dintre fizicul de femeie & fizicul de băiat & fizicul de fată de 13 ani.

 

Dacă nu ți-a trecut prin cap niciodată până acum, uite o idee nebună:

 

 

Suntem tipi care vrem fete cu forme.

Suntem tipi care preferăm fete cu solduri.

 

Că sunteți pe aici naziștii greutății, și vreți să futeți scânduri și fete fără fund, fără talie, fără forme , și orice circumvoluțiune pe corpul femeii vi se pare greutate suplimentară, kg în plus, e fix problema voastră că sunteți blocați psihic pe un singur tipar de femeie, care de fapt e mai apropiată ca aspect de o adolescenta de 15 ani, decât de fizicul unei femei.

Ai inteles perfect! Banuiesc ca doar prin inteligenta ai reusit in viata!

Link spre comentariu

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Este letala cu soldurile astea rotunde cand vine deasupra...pe mine ma termina rapid asa, prea rapid. De-asfa prefer sa i-o dau pe la spate ca oricum sunt innebunit dupa curul ei si dupa spatiul ala care se face fix intre coapse...sau oral. Fata stie bine...femeia de fapt! Alina, welcome back!

multumesc frumos si te mai astept cu drag ! :* :* kiss
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...