Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

M-am întânlit si eu cu domnisoara in acest weekend . Arata mult mai bine ca in poze!

Locatie 10

Actiune 10(se implica mult te face să excelent! )

De revenit clar !

Te Alina!

Mulțumesc frumos ptr recenzie konos...te pup si te mai astept cu drag! O zi frumoasa sa ai! :*:*
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Alina e acea persoana de care după ce pleci o ai in inima ... si după ce revii te gândești cum sa faci sa o vezi iarăși așa te îndrăgostești si ti dai seama ca nu o poți lua de nevasta ... si nu ca nai cu ce da e independența si F ok ;)!!!

 

Felicitările mele prefer sa fiu un anonim poate cumva cândva ne vom intersecta in alta parte ...😘

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:<Oriunde>
  • Oras:<Oriunde>

Am ajuns si eu azi pe la ea,totul a decurs suuuper.Programare prin sms,locatia bine cunoscuta,f usor de ajuns.In mare sunt de acord cu majoritatea(nu am vazut sa aiba recenzii negative )f frumoasa,vorbareata are cam tot 'ce te astepti sa vezi ca client :)si ca atitudine si ca actiune.Spor la treaba va doresc :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Salut, aici "Gigel", fusei si eu la "Alina". Nush ce-aveti voi fratilor cu fata asta de v-ati indragostit toti de ea. Deci in primul rand ca gagica-i batrana, are vro 46 de ani, si pe deasupra e si neserioasa. De cand am ajuns la ea pana am plecat a ras de mine tot timpul. Asa ceva...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Acuma daca ma gandesc mai bine... GLUMEAM! BAI, GLUMEAM BAI! Alina e o dameza bine, e foarte profi si plm cum draq face nush dar e si foarte stramta, si nota 10 pt actorie. Foarte misto gagica, arata bine, foarte joviala, mergeti cu incredere ca mergeti bine. Din pacate pt mine, nu prea e genul meu ( inima mea bate pt Adelina... in mare parte... si pt cateva alte fete =))) ). Oricum, chiar si asa nefiind genul meu tot m-a dat gata de doua ori intr-o ora+, deci asta spune multe despre skill-ul ei. Bravo gagico! Spune-i colegei tale c-o N-O pup... ca are buzele prea mari =)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Salut, aici "Gigel", fusei si eu la "Alina". Nush ce-aveti voi fratilor cu fata asta de v-ati indragostit toti de ea. Deci in primul rand ca gagica-i batrana, are vro 46 de ani, si pe deasupra e si neserioasa. De cand am ajuns la ea pana am plecat a ras de mine tot timpul. Asa ceva...

Gigel ti am zis ca esti misogin da nu m ai crezut ! :))))))))))vezi ca esti rau iar ...!? Răutate mica !

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Gigele fa o revizuire la recenzie ca nu mi convine treaba cu 46 de ani ! :))))))

Mai de editat nu pot sa editez, dar daca poate/vrea cineva sa stearga, n-am nimic impotriva. Intrebarea e, tu chiar vrei un client care nu se prinde ca aia e o gluma? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...