Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

M-am adresat lui terminatoru'.

Limba romana are multe nuante, pe care vad ca ai nevoie sa ti le explic. Stiam cat ceri extra.

Pur si simplu m-ai intarat sa ejaculez in gurita ta, in asta consta "pacaleala", altfel nu m-as fi intors.

Intelegi?

Mai dă-te dreaq de prost. Mă faci să râd de data asta =))

Alina vezi că tokyo e homo, nu te pune la mintea lui.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Tokyonezule ma faci sa ma simt in povestea ursul pacalit de vulpe acum ! :)) :)) tu te auzi ce spui ca te am intaratat sa ejaculezi ca sa iti cer 100 lei extra ....pe bune tu chiar vb serios sau faci pe naivul acum ca sa nu spun altfel ??? :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Tokyonezule ma faci sa ma simt in povestea ursul pacalit de vulpe acum ! :)) :)) tu te auzi ce spui ca te am intaratat sa ejaculezi ca sa iti cer 100 lei extra ....pe bune tu chiar vb serios sau faci pe naivul acum ca sa nu spun altfel ??? :)))

 

:moil: 

 

Lasa forumul, Alina!

  • Minus 3
Link spre comentariu

Ce te a deranjat asa tare domnul lorrenzzo ? Vad ca imi spune ti voi mie pe ce preturi sa lucrez ? Vad ca voi ma scoateti pe mine la table ca de ce iau 100 lei pe finalizarea orala! :)))

N-am zis nimic de tarifele tale. Nu mă interesează. Mai citește o dată dacă n-ai înțeles. Doar am înroșit vorbele tale insolente.

Așa că vezi-ți de job-ul tău și nu mai sări ca o precupeață.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Noi facem preturile, noi clientii

Greșit! Piața face prețurile, cererea și oferta.

 

În altă ordine de idei, ar cam fi cazul să încetezi cu cirtcul pe topicele de recenzii, sincer îți spun!

 

 

Să revenim la recenzii!

 

 

 

Un report din partea Alinei ar fi ok . Eu vad doi instigatori si o fata pusa la gard  :no2

 

Pana la urma pentru ce ? 

 

PS : Nu o cunosc personal pe Alina, are tarife peste medie, e treaba ei.

 

E un alt fel de marketing de la "concurenti" sau e altceva  ?

Nu. E vorba doar de faptul că pe unii îi încurcă tarufele. Vezi și pe topicul lui Carmen.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vreau si eu sa fiu intaratat la CIM   :-))))))

 

e  tare asta cu  : "m-ai intaratat la cim ! "

 

singura kestie ca ar fi bine dupa acel "extra" din lista cu preturi din semnatura , sa adaugi si  100 ca sa nu zica unii ca nu au stiut. pentru ca in general CIMe + 50 . Tu poti cere +100 ca ai gurita mai dulce dar sa stie musteriu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Un report din partea Alinei ar fi ok . Eu vad doi instigatori si o fata pusa la gard  :no2

 

Pana la urma pentru ce ? 

 

PS : Nu o cunosc personal pe Alina, are tarife peste medie, e treaba ei.

 

E un alt fel de marketing de la "concurenti" sau e altceva  ?

Ai cataractă

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o astazi pe Alina pentru prima oara , si nu mi-a parut rau deloc . Isi merita cu prisosinta locul in top. Comunicare excelenta , curatenie perfecta in locatie, servicii de inalt nivel. Recomand !

Link spre comentariu

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Am vizitat-o astazi pe Alina pentru prima oara , si nu mi-a parut rau deloc . Isi merita cu prisosinta locul in top. Comunicare excelenta , curatenie perfecta in locatie, servicii de inalt nivel. Recomand !

Multumesc frumos te pup si te mai astept cu drag! :*:*:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...