Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Oras:bucresti
  • Oras:bucresti

Buna koskos, da nici eu nu știu de ce stau sa ma pun la mintea lor ! :)) da am și o colega doar ca ea este puțin mai pe retro ! Te pup și te astept cu drag :* :* :*

in ce sens retro !?Nu are anunt /profil !??da un link..Te pup ..sapt viitoare aj in buc ..si vreau sa te vizitez!😘😘😘
  • Like 2
Link spre comentariu

Si ce cur de “baba†ai! Si tatele...lasate, de baba! Si la fata esti urata ca o baba, buze subtiri ca o baba...n-ai nici dinti, ca o baba, de-asta o sugi asa misto? Si ochelarii...de baba ca nu mai vezi, normal! 😂😂😂

 

quote name="alina_unirii" post="6038998" timestamp="1580757430"]

 

V am promis ca pun câteva poze noi si de actualitate ! Va pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii
Si ce cur de “baba” ai! Si tatele...lasate, de baba! Si la fata esti urata ca o baba, buze subtiri ca o baba...n-ai nici dinti, ca o baba, de-asta o sugi asa misto? Si ochelarii...de baba ca nu mai vezi, normal!

 

quote name="alina_unirii" post="6038998" timestamp="1580757430"]

 

V am promis ca pun câteva poze noi si de actualitate ! Va pup

:)):)):)):)):)):))

  • Like 1
Link spre comentariu

Si carnea moale, era sa uit...ca o baba!

 

Da, mi-e ciuda...singura mea ciuda e ca nu te pot fute in cur, desi as vrea maxim. Si ca nu pot ajunge la tine prea des! ðŸ˜

 

 

 

 

Si ce cur de “baba†ai! Si tatele...lasate, de baba! Si la fata esti urata ca o baba, buze subtiri ca o baba...n-ai nici dinti, ca o baba, de-asta o sugi asa misto? Si ochelarii...de baba ca nu mai vezi, normal! 😂😂😂

 

quote name="alina_unirii" post="6038998" timestamp="1580757430"]

 

V am promis ca pun câteva poze noi si de actualitate ! Va pup

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am ajuns și eu în urmă cu 2-3 săptămâni la Alina. Singurul regret este că ne-am sincronizat așa greu. Este o tipă plăcută cu care poți discuta, nu te grăbește și are așa ceva sexy care te face sa vrei sa o futi rău :))).

Programarea a fost respectată, indicații corecte, locație foarte drăguță, prosop curat și apoi am avut parte de Alina timp de o ora. Detaliile privind sexul sunt de prisos, a trecut mult prea repede timpul.

Locație: 9.5

Sex: 9

Gfe: 10+

 

Cadou: 350 h

 

 

Mulțumesc Alina!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Așa vecina ... ehe ... sa răspundă vecina dacă a primit inelul , florile le-a primit primele ... asta ptr cei curioși

 

 

 

O sa mi fie tare dor de tine , Draga mea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost acum câteva săptămâni la Alina si am ramas dator cu o recenzie. Locație,vizavi de magazinul Cocor, parcare la magazin si in spatele blocului din spusele Alinei. Ajuns în camera după dusul de reîmprospătare, am avut ceva discuții contradictorii cu Alina despre timpul care vreau sa stau, ea citind gresit pe whatsapp. Am crezut ca va fi fast-fucking, dar totul sa schimbat pas cu pas. Alina este o fata, parerea mea mai frumoasă decât o afișează pozele, sani superbi, fund bombat si piele bronzata. Acțiunea a început cu o repriză de fk după care un oral de zile mari din partea Alinei, la care nu am rezistat mult si am cerut balonasul. După 2,3 poziții schimbate am finalizat in balonas. ,,capră sta cel mai bine,,. Oricum la cat de buna a fost cred ca in 5 min de cand am inceput sa pompez am si terminat.

Clar, de revenit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Am fost acum câteva săptămâni la Alina si am ramas dator cu o recenzie. Locație,vizavi de magazinul Cocor, parcare la magazin si in spatele blocului din spusele Alinei. Ajuns în camera după dusul de reîmprospătare, am avut ceva discuții contradictorii cu Alina despre timpul care vreau sa stau, ea citind gresit pe whatsapp. Am crezut ca va fi fast-fucking, dar totul sa schimbat pas cu pas. Alina este o fata, parerea mea mai frumoasă decât o afișează pozele, sani superbi, fund bombat si piele bronzata. Acțiunea a început cu o repriză de fk după care un oral de zile mari din partea Alinei, la care nu am rezistat mult si am cerut balonasul. După 2,3 poziții schimbate am finalizat in balonas. ,,capră sta cel mai bine,,. Oricum la cat de buna a fost cred ca in 5 min de cand am inceput sa pompez am si terminat.

Clar, de revenit.

Multumesc frumos ptr recenzie te pup si te mai astept cu drag :*:*
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Happy bday my perfect one wish u all the best !!!

 

Have a lovely day , n’joy the day and party !!!

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...