Sari la conținut

Alina - 0785906322 / 0764173871 / 0784671221 (Unirii)


Postări Recomandate

  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Alina Draga mea , iubirea vieții mele , scumpa mea , topul e făcut ptr copii ăștia , nu ptr veterani , ca mine , vb aceea aici văd alina și iar alina ... dar mai bine lăsam lucrurile asta ca am dormit atâta de bine pana sa văd discuțiile colegilor , hai te Pusy și ne vedem curând

:*:*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Vreau sa anunț toți băieței peștii , și tarfele care nu au loc , dacă scriu o recenzie o scriu ca , aceasta fata este deosebita și are acel queleque choose , exista o oarecare chimie nu stau sa scriu ca nu am ce face , și merita , de regula nu ma duc la N , ca sa fac recenzii , deci dacă scriu ceva de bine nu înseamnă ca am cine știe ce cu ea , îmi e vecina și o respect , așa ca abtinetiva sau măcar numai scrieți aberații sau sa sunați ca are tarife mari ca sunt peste , cine e nemulțumit , ne vedem unde vreți voi , și Terminați cu panarama ... ca vulpile când nu ajung la struguri spun ca s acrii așa și la voi , vrei ceva de calitate te duci la Alina vrei muie pe 50 de lei luați-vă centuristele acu sunt și spălate ca la cât ploua ... hai va pupa fratele vostru , las loc la recenzii , dar edificam colegii ca meriți sa fii și la top , 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Vreau sa anunț toți băieței peștii , și tarfele care nu au loc , dacă scriu o recenzie o scriu ca , aceasta fata este deosebita și are acel queleque choose , exista o oarecare chimie nu stau sa scriu ca nu am ce face , și merita , de regula nu ma duc la N , ca sa fac recenzii , deci dacă scriu ceva de bine nu înseamnă ca am cine știe ce cu ea , îmi e vecina și o respect , așa ca abtinetiva sau măcar numai scrieți aberații sau sa sunați ca are tarife mari ca sunt peste , cine e nemulțumit , ne vedem unde vreți voi , și Terminați cu panarama ... ca vulpile când nu ajung la struguri spun ca s acrii așa și la voi , vrei ceva de calitate te duci la Alina vrei muie pe 50 de lei luați-vă centuristele acu sunt și spălate ca la cât ploua ... hai va pupa fratele vostru , las loc la recenzii , dar edificam colegii ca meriți sa fii și la top ,

Cine te-a supărat vecine? Ce s a întâmplat ? :*:*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Cine te-a supărat vecine? Ce s a întâmplat ? :*:*

 

Unii nu au loc de mine au început cu acuzații ca as fi peste sau iubit , unu bă chiar ma sunat sa ma amenințe ca ar fi cazul sa ai prețuri decente , sau sa te scot la pensie ca sunt și alte fete ... iam zis frumos ca ne vedem unde vrea pută lui și nu sa prezentat la stabor sa zic așa , dar cum unii sunt doar cacaciosi , ca vine el la tine hai sa fim serioși , ma rog o fi vreun iubit al uneia care nu face bani sau cine știe , sa fim

Noi sănătoși , eu las nr dc vor pe public dc tot au de întrebat ceva ... pana una alta spor la toți , te pupic și mie dor rău de tine

E app gata roze ul .

Ne auzim

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Unii nu au loc de mine au început cu acuzații ca as fi peste sau iubit , unu bă chiar ma sunat sa ma amenințe ca ar fi cazul sa ai prețuri decente , sau sa te scot la pensie ca sunt și alte fete ... iam zis frumos ca ne vedem unde vrea pută lui și nu sa prezentat la stabor sa zic așa , dar cum unii sunt doar cacaciosi , ca vine el la tine hai sa fim serioși , ma rog o fi vreun iubit al uneia care nu face bani sau cine știe , sa fim

Noi sănătoși , eu las nr dc vor pe public dc tot au de întrebat ceva ... pana una alta spor la toți , te pupic și mie dor rău de tine

E app gata roze ul .

Ne auzim

Hahaha doamne a luat o lumea razna .... prostii mor de grija altora ! Lasă i vecine , eu nici nu bag in seama otrăvuri d’astea ! :)) :)) :))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Va aștept cu programari pana la ora 00:00 ! Va pupăcesc :*

 

 

Sa mai zică cineva ca vecina nu e top !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

 

 

 

Va salut

Revin cu o recenzie către favorita mea Alina ,pe care nu o mai văzusem înainte de pandemie ....si am revăzut o acum 2 zile (La fel de buna a ramas)

Nu o sa detaliez momentul în sine rămâne secret :)) vreau sa spun ca intr un fel este mai bine ca nu mai este la top deoarece nu prea o prindeam liberă...dar tot o propun ptr top ! ;)

Locația -10 pe corneliu coposu(totul foarte curat în locație, pat bun de tavaleala ,prosop curat )

Aspect -9 ( frumușică foc la fața si un corp mișto)

Oral - 10 (.....)

Igiena- 10+++ ( foarte curata proaspăt epilata)

GFE - 10 ( zici ca te futi o prietena din liceu )

Alina rămâi favorita mea si abia astept sa te revăd...pana data viitoare sper sa ajungi iar la top ptr ca meriți! :*:*:*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Va salut

Revin cu o recenzie către favorita mea Alina ,pe care nu o mai văzusem înainte de pandemie ....si am revăzut o acum 2 zile (La fel de buna a ramas)

Nu o sa detaliez momentul în sine rămâne secret :)) vreau sa spun ca intr un fel este mai bine ca nu mai este la top deoarece nu prea o prindeam liberă...dar tot o propun ptr top ! ;)

Locația -10 pe corneliu coposu(totul foarte curat în locație, pat bun de tavaleala ,prosop curat )

Aspect -9 ( frumușică foc la fața si un corp mișto)

Oral - 10 (.....)

Igiena- 10+++ ( foarte curata proaspăt epilata)

GFE - 10 ( zici ca te futi o prietena din liceu )

Alina rămâi favorita mea si abia astept sa te revăd...pana data viitoare sper sa ajungi iar la top ptr ca meriți! :*:*:*

Mulțumesc frumos ptr recenzie ,te pup și te mai aștept cu drag :*
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Daaa, mulțumesc frumos vecine ! :*

 

 

Like urile la pozele Tale merg la alte persoane numai merg e ceva dubios ...

 

îmi fac și eu o programare ca tare numi mai aduc aminte ce gust au buzele Tale , și vb aia recenzii ai suficiente , nu te ridic in slavi dar una e Alina ;)

 

Pop și ești numărul 1 nu uita .

Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Like urile la pozele Tale merg la alte persoane numai merg e ceva dubios ...

 

îmi fac și eu o programare ca tare numi mai aduc aminte ce gust au buzele Tale , și vb aia recenzii ai suficiente , nu te ridic in slavi dar una e Alina ;)

 

Pop și ești numărul 1 nu uita .

Hello , te aștept cu drag ! Te pup dulce :*
Link spre comentariu

Salut!

Am hotarat sa scriu si eu prima mea recenzie(sper sa fie una reușită!).Deși o cunosc de ceva timp pe Alina tocmai azi ii las, aici ,o recenzie.Ce pot spune este faptul că am numai cuvinte de laudă despre Alina.Imi amintesc si acum ziua cand am cunoscut o.( Ce emotii aveam) Pentru mine,ea este specială,ceva aparte.

Din punct de vedere al aspectului fizic ..nu se poate pune la îndoială frumusetea/senzualitatea ei.(primeste nota maxima din partea mea).Excelează si la alte capitole..Te simti f bine in preajma ei,este educată, rabdatoare,romantică

Am emotii de fiecare dată când merg la ea(stie f bine acest lucru).Alaturi de Alina am trăit momente foarte plăcute si amuzante pe care nu o sa le uit niciodată

Sunt tare bucuros că am cunoscut o!

Cu siguranta e mai mult de povestit dar atat am decis să vă împărtășesc și vouă aceasta experienta trăită! Merci ! Sper sa mai scriu recenzii!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Salut!

Am hotarat sa scriu si eu prima mea recenzie(sper sa fie una reușită!).Deși o cunosc de ceva timp pe Alina tocmai azi ii las, aici ,o recenzie.Ce pot spune este faptul că am numai cuvinte de laudă despre Alina.Imi amintesc si acum ziua cand am cunoscut o.( Ce emotii aveam) Pentru mine,ea este specială,ceva aparte.

Din punct de vedere al aspectului fizic ..nu se poate pune la îndoială frumusetea/senzualitatea ei.(primeste nota maxima din partea mea).Excelează si la alte capitole..Te simti f bine in preajma ei,este educată, rabdatoare,romantică

Am emotii de fiecare dată când merg la ea(stie f bine acest lucru).Alaturi de Alina am trăit momente foarte plăcute si amuzante pe care nu o sa le uit niciodată

Sunt tare bucuros că am cunoscut o!

Cu siguranta e mai mult de povestit dar atat am decis să vă împărtășesc și vouă aceasta experienta trăită! Merci ! Sper sa mai scriu recenzii!

Mulțumesc frumos ptr recenzie xgentlelover , te mai aștept cu mult drag ! :*:*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...