Sari la conținut

(0761.421.349) Roxana


decher

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut baieti, 

 

Am fost eu la domnisoara cu pricina. Inainte statea pe Fratii Golesti, acum s-a mutat pe undeva pe calea Bascov, vis-a-vis de bariera.

 

Nu-s expert in dat note, dar oralul e ok, as zice un 8, cu deep, normalul cam de un 6-7 as zice, depinde de cheful ei cred.

 

Ca si aspect fizic: fata un 8, corpul de un 6-7 din nou. 

 

Prima vizita a fost oral/normal - 90 ron ( oral poti opta cu sau fara prez in fc. de igiena )

A doua doar pentru oral, se misca bine.

 

Sper ca v-am fost de ajutor si spor la dat la buca!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Salut baieti, 

 

Am fost eu la domnisoara cu pricina. Inainte statea pe Fratii Golesti, acum s-a mutat pe undeva pe calea Bascov, vis-a-vis de bariera.

 

Nu-s expert in dat note, dar oralul e ok, as zice un 8, cu deep, normalul cam de un 6-7 as zice, depinde de cheful ei cred.

 

Ca si aspect fizic: fata un 8, corpul de un 6-7 din nou. 

 

Prima vizita a fost oral/normal - 90 ron ( oral poti opta cu sau fara prez in fc. de igiena )

A doua doar pentru oral, se misca bine.

 

Sper ca v-am fost de ajutor si spor la dat la buca!

Poti confirma, daca pozele de pe site sunt reale?

Multumesc!

Link spre comentariu

salut! Sapatamana aceasta am vizitat si eu pe domnisoara respectiva care de loc este din Gaesti. Oricum aflasem asta deja:). Ca prima impresie desi pozele sunt reale va pot spune ca unele fete arata mult mai bine in poza decat in realitate. Inaltime cam 1.60, era imbracata de plecat la drum deci nu ma astepta cumva mai ales ca venisem doar pt un oral. Ne apucam noi de treaba, decontez 60 roni si ea ma intreaba daca se mai dezbraca? Pai asta a fost cam aiurea dar i-am zis ca da si s-a conformat. Exact ca si cum ar fi venit la sapat fara sapa :). Inceput un oral (ne) cu vreo 2 tentative de a inghitii pana la jumatate...dupa care a continuat mai spre varf :). Intr-o mica pauza imi zice sti finalizarea numai corporal. WTF :) acum se zice? Si eu care ma pregateam pt marele final :). In fine si-a vazut de treaba si am si ,,finalizat". Imbracat in graba si plecat. Note? Hmm aspect sa zic 7, pretatie 6, atitudine 8 ca nu a comentat si a fost destul de docila dar na oarecum neimplicata. La final imi spune ca locuieste cu o alta tipa mai slaba Andreea, banuiesc ca este cea cu topic. Locatia este vizavi de trecerea de pietoni de la bariera CNCD in bloc turn.

 BAFTA! 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...