Jump to content

Recommended Posts

Guest gvbolovan

felicitari tuturor... sper ca anul ce vine sa fiu si eu macar in lista de nominalizari! :D

O să îi iei locul Alinei la număr de premii ;) 

Clientul anului, recenzia anului, cel mai popular membru și un premiu la alegerea ta :D  :laugh2

• Replies 758
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Felicitari Delia Pissi, ai invadat forum-ul cu premii :))) :*

Nu stiu inca, astept raspunsul din partea Administratiei . Oricum , le multumesc pt voturi, nu ma asteptam ! Imi plac cadourile foarte mult ! ❤️

Stiu, dar pastrez pentru mine:) 💋💋

Posted Images

Guest futac_cta

O să îi iei locul Alinei la număr de premii ;)

Clientul anului, recenzia anului, cel mai popular membru și un premiu la alegerea ta :D  :laugh2

ah, ce rau ai fost nenica! :D m-am suparat e tine! :D

Guest futac_cta

Eee, asta rămâne de văzut, e funcție de cum activezi anul viitor ;)

pai am inteles ca se vor lua in cansiderare si recenzii de anula asta, dat fiind faptul ca nominalizarile au fost definitivate in prima jumatate a anului... adica cu a doua jumatate a anului ce facem? o lasam neatinsa? 

parerea mea este ca ori se fac nominalizarile spre sfarsitul anului si in decembrie votul, ori se face ca acum, si se tine cont si de recenziile de dupa nominalizari!

Inclusiv ție! :)

Felicitari amice predofil, vezi cand futi o curva da 16 ani pe bani, care iti poate fi nepoata? Dupe 3 ani jumate ajungi cel mai popular membru :x

Sper ca io la varsta ta sa nu ajung sa platesc o fata da 16 ani casa o fut, nu stiu cum as putea trai cu mine

Noroc ca io am facut asta la 30 da ani si macar diferenta de varsta nu e atat de mare ancat sa imi fie scarba de mine ca om, ah stai tu nu ai constiinta demult, la fel ca “nepoata-ta” deci va potriviti :x

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...