Sari la conținut

Postări Recomandate

Multumesc pentru acest review al domnisoarei' date='am auzit de ea de la prieteni.O s-o incerc si o sa revin cu un review cat de curand.Bafta.[/quote'] Dragi prieteni zis si facut.Azi dupa amiaza infierbantat de caldura asta nenorocita si de pozele domnisoarei Iza m-am decis sa-i dau un telefon.O sun,imi raspunde cam sictirita si plictisita si incepe sa-mi insire detaliile ca un robot.Ramane ca ca ma duc la ea la ora stabilita cu inca un prieten el urmand sa o puna cu Andrada sau Karina.Bun,ajungem la locatie,surpiza, imi raspunde una din ele la telefon ca cica Iza e plecata la nu stiu ce hotel cu 15 min inainte sa ajungem noi.Isi cere scuze si daca vrem sa mergem la sa le vedem ca sunt disponibile si daca ne place de ele bine daca nu,nu.Am vb cu amicu meu ,am zis bai mergem ca tot am batut atata drum.Ajungem sus schimbam cateva vorbe si ne decidem ,eu cu Andrada (http://www.damedelux...A-...age-ro.htm - pentru poze) si amicu meu cu Karina (http://www.damedelux...108-page-ro.htm - pentru poze).Locatia se prezinta chiar bine ,este curat in camera la fel si in baie, miroase a curatenie in apartament.Ce pot sa zic este despre Andrada:Tarifare 250 Ron/hVarsta 22Fata 8Corp 9 (are un fund mic si bombat,sanii sunt mult mai mici ca in poze)Oral 8 (te lasa sa-ti dai drumu in gurita)Normal 7 (nu prea se implica)GFE-ul (nu stiu daca pot sa-i dau nota pentru ca practic nu exista,sare direct la cocosel)Anal nu accepta.Concluzie despre Iza:neserioasa (imi zice la tel. ca e si sigura treaba si sa n-o incurc auzi)Concluzie despre Andrada: Nu o recomad.Concluzie la prima vedere despre Karina:Arata mult mai bine ca in poze si mult mai bine decat colega ei, din ce mi-a zis amicul meu merita incercata(ramane de vazut ,o sa ma duc cand ma intorc din concediu si o sa fac un review cu ea)P.S scuzde de double post dar nu vad optiunea edit.Bafta.
  • Like 1
Link spre comentariu

Iti doresti sa petreci o ora - doua sau poate chiar mai multe in compania unei tinere domnisoare care sa te rasfete si sa-ti ofere tot ceea ce-ti doresti? Cauti aventura, ceva nou, pasiune adevarata? Sexy, eleganta, discreta, deosebita, sunt o tipa care stie sa se bucure de momentele de intimitate. Sunt disponibila atat la locatia mea care este situata in zona centrala cat si la locatia clientului. Suna-ma la 0732.355.796 daca doresti sa stabilim o intalnire. Fotografiile imi apartin si sunt foarte recente. Te pup si astept sa ne vedem curand! AndradaPreturi: 250 RON/ h (la mine/ incall) 450 RON/ h (la client/ outcall)post-727-133409714397_thumb.jpegpost-727-133409714398_thumb.jpegpost-727-133409714398_thumb.jpegpost-727-133409714399_thumb.jpegpost-727-1334097144_thumb.jpegpost-727-133409714401_thumb.jpegpost-727-133409714402_thumb.jpegpost-727-133409714402_thumb.jpegpost-727-133409714403_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...