Sari la conținut

0766.819.449 Very fast fuck


bluelion

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna seara,

Sa va prezint aici cum se lucreaza industrial in bransa, parca eram la linia de asamblare din Ford. Sun mi se prezinta meniul 60 o/n cu 80 combina si ma prezint la locatie, blocul cu el greco de pe Calea Bucuresti ajung la locatie unde o fatuca plictisita dar obosita ma indurma in camera si imi prezinta din nou tarifele. Aleg combinatul, sunt intrebat cum doresc oralul, eu preferandu l neprotejat mi se aduce la cunostiinta ca ma va costa cu 20 lei mai mult. Zic sa trec peste acest aspect si raman cu protectia poate poate. Fatuca asta arata chiar bine iar daca ar avea o atitudine ok as recomanda-o cu inima deschisa. Trecem la actiune oralul este sub orice critica zic ok, trecem si la normal, sunt anuntat ca pe la spate nu vrea sa o faca asa ca o pun pe mine. Privelistea e frumoasa fata are sani tari corp ok pacat ca nu o prea avantajeaza inaltimea undeva la 1.60. Dupa cateva miscari dezlante fara nici un fel de noima ma apuc sa pompez reusind in cele din urma sa finalizez mai mult cu gandul la corpul ei decat la prestatie. Sunt apoi invitat sa parasesc cat mai repede locatia intru cat colegei  ii ajungea un client.

Am uitat sa precizez, fata mai lucreaza cu o fata de dimensiuni genereoare care nu mi-a starnit nici un fel de interes.

Acesta este anuntul:

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/un-rasfat-pe-care-nu/12047039

 

Sigurele note pe care pot sa le dau sunt pt locatie 8-9 si pentru aspectul domnisoarea 7-8 in rest 2 pe linie pt toate aspectele. Nu voi mai revenii niciodata la acesta adresa.

 

Sperand ca v-am fost util cu aceste recenzii desi nu pot spune ca am gasit ceva notabil, va salut, sa va promit sa revin zilele  urmatoarele cu mai multe recenzii, sa speram mai optimiste decat pana acum.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

Un rasfat pe care nu-l vei uita,vino sa te convingi si nu vei regreta,maini fine vorbe dulci.Ofer sex oral si normal poze reale 100 %

Telefon: 0766.819.449

Categorie: Erotice

Oraș: Craiova

Județ: Dolj

Cod anunț: 54d4c0fde8fbe

Postat de: georgiana.georgiana

Dată adăugare: 06/02/2015

 

 

post-35672-0-49016200-1423258987_thumb.jpg

post-35672-0-79105000-1423258990_thumb.jpg

post-35672-0-66539000-1423258994_thumb.jpg

post-35672-0-82012000-1423258998_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...