Sari la conținut

0767982394 - ADORABILE pe dracu sa le futa


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Dragi futaciosi cu fantezii bolnave, asta e anuntul de pe anuntul.ro, locatia undeva pe langa biserica italiana.

 

ADORABILE, CUPLU domnisoara + transsexuala acum poti avea placere dubla, oferim show intre noi cat si cu tine, plus masaj de relaxare, sex total, dubla penetrare si multe alte fantezii erotice, central, non stop. 

 

Aveam demult o fantezie gen doi s-o futem pe una, si am zis ca aici s-ar intruni conditiile necesare si suficiente pentru fantezia mea. Boon, deci vad anuntul si constient fiind ca nu  sunt pozele reale pe site, mi-am spus ca poate n-o fi dracu chiar atat de negru. M-a ghidat destul de prietenos, si a doua oara in telefon mi s-a parut  o voce  feminina, si am zis ca aia e, o sa fiu cel mai satisfacut de pe planeta dupa ce ajung acolo. Ajung acolo, imi deschide un transexual, care era mai mult un barbat , dupa aia mi-am dat seama ca avea peruca. Altu facea curat in baie si intre timp m-a imbarligat sa ii dau banii si o sa vina si femeia ... si ghice ce femeia nu era femeie, era un pic mai spre feminin dar tot barbat era. A inceput aia care chipurile era femeie sa mi-o suga, o suge adanc, o prind de par, parul era material din ala de peruca, am zis ca imi bag pula, o iau agresiv de cap si imi dau drumul pe fata ei sau lui, plm. Am platit 150 de lei pentru doua numere, am stat doar un numar si imi pare mai mult ca am stat, nu de bani, dupa ce mi-am dat odata drumul, am plecat instant cu un dezgust si o scarba fata de propria-mi persoana din cauza superbei mele aventuri, cand am ajuns afara aveam o senzatie de voma si am inceput sa fumez ca disperatu tigara dupa tigara. 

 

Daca vedeti genul asta de anunt, nu va duceti, stati acasa si dati la laba, e mai ok,eu cred ca o sa am nevoie o saptamana sa imi revin.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Acum poti sa spui cu mandrie proletara ca ai fost putin gay la faza asta...trebuia sa o cauti de pasarica...sa vezi ce are....in loc de pasarica avea cabanos.... :laugh2

Scuza-ma dar putin amuzanta este intamplarea..... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragi futaciosi cu fantezii bolnave, asta e anuntul de pe anuntul.ro, locatia undeva pe langa biserica italiana.

 

ADORABILE, CUPLU domnisoara + transsexuala acum poti avea placere dubla, oferim show intre noi cat si cu tine, plus masaj de relaxare, sex total, dubla penetrare si multe alte fantezii erotice, central, non stop. 

 

Aveam demult o fantezie gen doi s-o futem pe una, si am zis ca aici s-ar intruni conditiile necesare si suficiente pentru fantezia mea. Boon, deci vad anuntul si constient fiind ca nu  sunt pozele reale pe site, mi-am spus ca poate n-o fi dracu chiar atat de negru. M-a ghidat destul de prietenos, si a doua oara in telefon mi s-a parut  o voce  feminina, si am zis ca aia e, o sa fiu cel mai satisfacut de pe planeta dupa ce ajung acolo. Ajung acolo, imi deschide un transexual, care era mai mult un barbat , dupa aia mi-am dat seama ca avea peruca. Altu facea curat in baie si intre timp m-a imbarligat sa ii dau banii si o sa vina si femeia ... si ghice ce femeia nu era femeie, era un pic mai spre feminin dar tot barbat era. A inceput aia care chipurile era femeie sa mi-o suga, o suge adanc, o prind de par, parul era material din ala de peruca, am zis ca imi bag pula, o iau agresiv de cap si imi dau drumul pe fata ei sau lui, plm. Am platit 150 de lei pentru doua numere, am stat doar un numar si imi pare mai mult ca am stat, nu de bani, dupa ce mi-am dat odata drumul, am plecat instant cu un dezgust si o scarba fata de propria-mi persoana din cauza superbei mele aventuri, cand am ajuns afara aveam o senzatie de voma si am inceput sa fumez ca disperatu tigara dupa tigara. 

 

Daca vedeti genul asta de anunt, nu va duceti, stati acasa si dati la laba, e mai ok,eu cred ca o sa am nevoie o saptamana sa imi revin.

asa va trebe daca mergeti aiurea...nu ati vazut ca sunt grase ca vacile?las ca asa va trebe....daca un anunt arata bine gata nu va duceti ca cica e editat plm va intelege...pai vreti sa aratam naspa?dar macar se apropie de realitate ....asa e in poze....bine ti-a facut vomita toata viata ta de acum inainte boule

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

asa va trebe daca mergeti aiurea...nu ati vazut ca sunt grase ca vacile?las ca asa va trebe....daca un anunt arata bine gata nu va duceti ca cica e editat plm va intelege...pai vreti sa aratam naspa?dar macar se apropie de realitate ....asa e in poze....bine ti-a facut vomita toata viata ta de acum inainte boule

 

asa va trebe daca mergeti aiurea...nu ati vazut ca sunt grase ca vacile?las ca asa va trebe....daca un anunt arata bine gata nu va duceti ca cica e editat plm va intelege...pai vreti sa aratam naspa?dar macar se apropie de realitate ....asa e in poze....bine ti-a facut vomita toata viata ta de acum inainte boule

si invatati sa cititi.....scrie clar la anunt ca stiu despre ce e vorba ca e vorba de transexuali ce plm ai crezut fraere ca e?vai da prost esti....eu te si bateam....

na cu vaca asta te-ai futut ia linku https://www.google.ro/search?q=cicciolina+de+cluj+are+talente&biw=1280&bih=689&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=n2nYVNP0I4vW7Aa8s4CoBQ&ved=0CAcQ_AUoAg#imgdii=_&imgrc=KEnzMGqhYjXS7M%253A%3B3PcV9oPgkOfbBM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.enational.ro%252Fwp-content%252Fuploads%252F2014%252F02%252Fcicciolina.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.enational.ro%252Fshowbizmonden%252Fshowbiz%252Fromanii-au-talent-asta-e-aparitia-care-i-a-lasat-cu-gura-cascata-pe-jurati-376110.html%252F%3B640%3B480

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate iti place tie maimutzo.

Pisco din zona si nu te mai baga in seama cu mine.

jegosule,vezi cum vorbesti ca nu va merge cu mine...voi mergeti si bagati botu-n cur la grasele astea....asa ca dispari...tu te faci de ras nu eu....eu nu ma frec cu grasi....ii dau afara...nu arati bine usa e a ta.....maimuta e maica-ta!

Link spre comentariu
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

jegosule,vezi cum vorbesti ca nu va merge cu mine...voi mergeti si bagati botu-n cur la grasele astea....asa ca dispari...tu te faci de ras nu eu....eu nu ma frec cu grasi....ii dau afara...nu arati bine usa e a ta.....maimuta e maica-ta!

te bag in pizda mati fa

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

te bag in pizda mati fa

..... cata prostie .... daca va injurati si balacariti ca la usa cortului ... macar nu mai bagati parintii in injurile voastre . Pentru ca iei nu au nici o vina ... iar pentru domnisoara daca tot e transsex urat comportament ... o replica se da civilizat nu cu injurii.... scuze ca am intervenit in discutia voastra
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

sunt foarte pr

..... cata prostie .... daca va injurati si balacariti ca la usa cortului ... macar nu mai bagati parintii in injurile voastre . Pentru ca iei nu au nici o vina ... iar pentru domnisoara daca tot e transsex urat comportament ... o replica se da civilizat nu cu injurii.... scuze ca am intervenit in discutia voastra

draga mea cum vrei sa vorbesc cu belitii astia ,care-si bat joc de noi fata mea?serios acum?sunt foarte prosti saracii...nu stiu ce vor si numai incurca lumea....iar daca nu e cum vor ei critica in stanga si in dreapta...cine-i pune sa mearga aiurea?zi si tu acuma....fii corecta deea.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

sunt foarte pr

draga mea cum vrei sa vorbesc cu belitii astia ,care-si bat joc de noi fata mea?serios acum?sunt foarte prosti saracii...nu stiu ce vor si numai incurca lumea....iar daca nu e cum vor ei critica in stanga si in dreapta...cine-i pune sa mearga aiurea?zi si tu acuma....fii corecta deea.

astia merita sa-ti bati joc de ei maxim si la greu....eu oricum asta fac cand vin la mine....ii taxez si fac cum vreau eu ca daca nu mama dracu-i ia.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De evitat id-ul [email protected] fetelor e un sarlatan imputit,un lungan care se plimba de la una la alta ,fara sa plateasca,cu pretextul ca nu-i place cum arata una cum arata alta etc...se d amare activ si el vrea s-o ia-n cur......deci neinteresant oricum nu e barbat,e curva masculina cum se zice si mai e si arogant pe deasupra.Si suna obsesiv cu numere ascunse....ii raspunde moartea ca eu una nu...

post-149624-0-83956000-1424034531_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

De evitat id-ul [email protected] fetelor e un sarlatan imputit,un lungan care se plimba de la una la alta ,fara sa plateasca,cu pretextul ca nu-i place cum arata una cum arata alta etc...se da marele  activ si el vrea s-o ia-n cur......deci neinteresant ,oricum nu e barbat,e curva masculina cum se zice si mai e si arogant pe deasupra.Si suna obsesiv, cu numere ascunse....ii raspunde moartea ca eu una nu...

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

@CurvaRea nu mai injura oamenii pe aici ca esti praf.Ai umplut anunturile de pe publi cu poze false cu femei in care zici ca esti trans,apoi te mai miri ca vine lumea,te vede si o ia la fuga...N-ai tu nici o treaba cu shemale/trans,esti doar un barbat cu peruca.Inteleg ca turbi ca nu ai clienti dar asta nu inseamna ca trebuie sa-ti versi frustrarile aici.

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

 

De evitat id-ul [email protected] fetelor e un sarlatan imputit,un lungan care se plimba de la una la alta ,fara sa plateasca,cu pretextul ca nu-i place cum arata una cum arata alta etc...se da marele activ si el vrea s-o ia-n cur......deci neinteresant ,oricum nu e barbat,e curva masculina cum se zice si mai e si arogant pe deasupra.Si suna obsesiv, cu numere ascunse....ii raspunde moartea ca eu una nu...

.... nu te supara . Nu te cunosc nu ma cunosti ... dar caracterul si educatia ta seamana a tigan/tiganca
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

@CurvaRea nu mai injura oamenii pe aici ca esti praf.Ai umplut anunturile de pe publi cu poze false cu femei in care zici ca esti trans,apoi te mai miri ca vine lumea,te vede si o ia la fuga...N-ai tu nici o treaba cu shemale/trans,esti doar un barbat cu peruca.Inteleg ca turbi ca nu ai clienti dar asta nu inseamna ca trebuie sa-ti versi frustrarile aici.

fara dovezi si eu pot spune multe, eu nu lucrez pe anunturi...vezi ca vorbesti fara sa stii?dupa cum se vede in anunturi nu sunt fete ,sunt transexuali pt ca se poate vedea foarte bine marul lui Adam...si cu asta am incheiat....

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu-mi bat eu capul cu prostii ,ca treaba oricum mi-o fac ori cu parerile voastre ori fara parerile voastre!Oricum satula lumea de barbati labagii, care suna a proasta, fara sa vrea nimic.In concluzie cand va prindem meritati taxati la maxim,sex si usa la urma....asta meritati...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

@CurvaRea nu mai injura oamenii pe aici ca esti praf.Ai umplut anunturile de pe publi cu poze false cu femei in care zici ca esti trans,apoi te mai miri ca vine lumea,te vede si o ia la fuga...N-ai tu nici o treaba cu shemale/trans,esti doar un barbat cu peruca.Inteleg ca turbi ca nu ai clienti dar asta nu inseamna ca trebuie sa-ti versi frustrarile aici.

 

fara dovezi si eu pot spune multe, eu nu lucrez pe anunturi...vezi ca vorbesti fara sa stii?dupa cum se vede in anunturi nu sunt fete ,sunt transexuali pt ca se poate vedea foarte bine marul lui Adam...si cu asta am incheiat....secret1687 te simti?eu cred ca da.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

fara dovezi si eu pot spune multe, eu nu lucrez pe anunturi...vezi ca vorbesti fara sa stii?dupa cum se vede in anunturi nu sunt fete ,sunt transexuali pt ca se poate vedea foarte bine marul lui Adam...si cu asta am incheiat....

 

 

oho...cine vorbeste.....mutanto

 

 

Fara dovezi si eu pot spune multe, eu nu lucrez pe anunturi...vezi ca vorbesti fara sa stii?dupa cum se vede in anunturi nu sunt fete ,sunt transexuali pt ca se poate vedea foarte bine marul lui Adam...si cu asta am incheiat....secret1687 te simti?draga daca vrei so iei in cur nu mai bate drumurile degeaba daca zici ca-s fetele false,pune-o pe nevasta-ta,ca sia sa te lauzi in stanga-n dreapta ca esti casatorit dar ti-o place in fund,sa-ti bage polonicul in pizda aia larga a ta de bulangiu,ca poate asa te satisface si pe tine cineva...capishi?ma bucur ca te-ai simtit ofensat,aia era si ideea.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

.... nu te supara . Nu te cunosc nu ma cunosti ... dar caracterul si educatia ta seamana a tigan/tiganca

nu vrei sa le-o sugi tu moca fraero?ca si asa multe practicati sexul moca....si pe urma bat pula de voi....cum ziceam...meritati,meritati....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...