Sari la conținut

0767982394 - ADORABILE pe dracu sa le futa


Postări Recomandate

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Ti-am mai explicat odata de ce pleaca lumea de la tine.Iti pui poze false la anunturi si vin clientii,apoi vad realitatea si o iau la fuga,cand o sa realizezi ca doar tu esti de vina?Ca nu ai nimic feminin in tine?Degeaba iti versi veninul pe aici...esti patetic.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu vrei sa le-o sugi tu moca fraero?ca si asa multe practicati sexul moca....si pe urma bat pula de voi....cum ziceam...meritati,meritati....

Papusel, nu esti tu ala mic si burtos care poarta periuca si are doi dintisori de sus rupti de mine? acum un an si ceva, cand il strigai pe gelu sa iasa gelu din baie, ca "nu vrea domnu sa plateasca deranju"? si te-ai pus in genunchi si ai inceput sa imi umblii la buzunar in incercarea disperata de a ciordii ceva? nu tie ti-am futut un genunchi in gura de ti-ai scuipat dintisorii? si jegu alalalt mic care umbla sa ii caute nu e ala cu ochisorii umflati? ca a inceput sa urle a jale si a iesit de vecini? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Papusel, nu esti tu ala mic si burtos care poarta periuca si are doi dintisori de sus rupti de mine? acum un an si ceva, cand il strigai pe gelu sa iasa gelu din baie, ca "nu vrea domnu sa plateasca deranju"? si te-ai pus in genunchi si ai inceput sa imi umblii la buzunar in incercarea disperata de a ciordii ceva? nu tie ti-am futut un genunchi in gura de ti-ai scuipat dintisorii? si jegu alalalt mic care umbla sa ii caute nu e ala cu ochisorii umflati? ca a inceput sa urle a jale si a iesit de vecini? 

n-ai tu nici o treaba cine sunt eu!!!asa am ras la ce ai scris.....macar esti bun de glume...macar atat....ca de altceva cred ca esti praf si dezastru

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ti-am mai explicat odata de ce pleaca lumea de la tine.Iti pui poze false la anunturi si vin clientii,apoi vad realitatea si o iau la fuga,cand o sa realizezi ca doar tu esti de vina?Ca nu ai nimic feminin in tine?Degeaba iti versi veninul pe aici...esti patetic.

ce sa explici ma?da cine lucreza pe anunt?n-ai tu sanse sa ajungi la mine...fraere...

Link spre comentariu

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Ignorati pozele ce le pune nebunul asta ce-si zice pe aici CurvaRea,sunt doar clienti ce s-au pacalit cu anunturile ei cu poze false si au pierdut timp ducandu-se pana la locatie,dupa care vazand-o au luat-o la fuga.CurvaRea turba ca nu ramane nimeni sa-i dea o muie (la cum arata nici nu ma mir) si se razbuna cum poate,va dati seama ce caracter de cacat are...Zilele astea imi fac timp si merg sa-i sparg fatza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...