Sari la conținut

VREAU AMANT


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Cateva intrebari? Cand ai timp si de amant? Uite cum declari ca este programul tau: Program zilnic inclusiv in weekend 12 00- 20 00 (uneori si dupa program, in functie de programari).

 

Tinand cont si de anunturile de aici: https://nimfomane.com/forum/topic/36789-disponibila-toata-noaptea/ , se pare ca esti extrem de ocupata.

 

Imi place ca declari ca sotul nu stie ce faci, adevarul ca esti extrem de greu de identificat (pe anumite site-uri ai poze cu fata iar tatuajul de deasupra sanilor banuiesc ca este atat de comun ca nu poti fi recunoscuta ).

 

Concluzie clara: generare de trafic si atat, cui foloseste, putem banui. 

programul meu a fost astfel pentru ca pana acum nu am avut cu cine imi petrece timpul liber,

tocmai deaceea am preferat sa stau la "birou"   ;)

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

programul meu a fost astfel pentru ca pana acum nu am avut cu cine imi petrece timpul liber,

tocmai deaceea am preferat sa stau la "birou" ;)

Bine, cu programul ne-am lamurit dar cu pozele tale foarte explicite, mai ales cele cu fata, cum ramane?!?

Cred ca are dreptate "Continuatorul"... asta-i trafic... si pierdere de timp pt. noi... :( Ce duduie maritata are anunturi de futing, insotite de poze cu fata??? :hmmm

Teapa ordinara! :(

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

ai avea ceva impotriva sa-mi sugi pula?

cu topicul asta nu am nici o legatura

aveam eu grija sa scriu cum trebuie, daca era ideea mea sau daca il deschideam eu!

 

Nu e naspa ca esti urat si ai pula mica

dar de ce tot semnalizezi prostia?

 

Si de ce pula mea sari tu ca "inteligenta" de cur in sus nu inteleg . 

Ma adresam celei care a deschis topicul , tu cine esti ?

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai daca randunica pare ca se lasa de meserie , trebuie sa-i duca cineva mostenirea mai departe :D . Topicul ar fi fost interesant , daca aveam garantia ca e 100 % serios , oricum bafta in gasirea handralaului care sa iti ofere satisfactie maxima.

 

p.s - ce inaltime ai ? 

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Bine, cu programul ne-am lamurit dar cu pozele tale foarte explicite, mai ales cele cu fata, cum ramane?!?

Cred ca are dreptate "Continuatorul"... asta-i trafic... si pierdere de timp pt. noi... :( Ce duduie maritata are anunturi de futing, insotite de poze cu fata??? :hmmm

Teapa ordinara! :(

nu este nici o teapa si nici interes sa fac trafic nu am eu am spus clar ca e pe bune

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

ai avea ceva impotriva sa-mi sugi pula?

cu topicul asta nu am nici o legatura

aveam eu grija sa scriu cum trebuie, daca era ideea mea sau daca il deschideam eu!

 

Nu e naspa ca esti urat si ai pula mica

dar de ce tot semnalizezi prostia?

...dar cu celelalte,ce lagaturi ai???? :bye

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu stau linistit ca Irinuka mi-a zis ca mi-a lungit apa pula. :)))) Oricum e o draguta si o tachinam. Ca de amantlac n-am timp si resurse.

Deci nu trebuie sa fiti mari pularai ca sa va pliati pe novoile fetei. Si asta e de bine. Irinukooo, mai vin.

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

nu este nici o teapa si nici interes sa fac trafic nu am eu am spus clar ca e pe bune

Da, ne-ai mai spus ca "e pe bune"... dar tot nu ne-ai spus cum e cu pozele alea cu fata, dat fiind faptul ca esti maritata?!?

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Da, ne-ai mai spus ca "e pe bune"... dar tot nu ne-ai spus cum e cu pozele alea cu fata, dat fiind faptul ca esti maritata?!?

Iti pot spune doar ca sotul meu nu are acces la internet , nu este primitiv doar ca nu intra pe net, iar Daca tot am scapat doi ani cred ca va mai tine vreo cativa

Link spre comentariu

Nu inteleg, daca cineva te poate "cunoaste" pe suma de 200-300 ron, de ce ar mai vrea sa iti fie amant??

Daca va grabiti sa spuneti "pai e mai ieftin, e pe gratis", mai cititi o data lista de obligatii.

Eu personal prefer sa le platesc tocmai ca sa nu mai aud pretentiile astea absurde.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti pot spune doar ca sotul meu nu are acces la internet , nu este primitiv doar ca nu intra pe net, iar Daca tot am scapat doi ani cred ca va mai tine vreo cativa

Ai grija sa nu ii spuna vreun prieten....ca sunt binevoitori din astia. Ii zice de site, intra si el sa vada, se da de client si...iti vine la usa apartamentului))) Pe unde scoti camasa? :laugh2 Acum, daca ma pun in pielea amantului si imi imagimez casunt cu Irina si brusc vine sotul acasa....inainte sa descarce arma in morcovul meu strig "lasa-ma nene ca sunt si eu un biet client" :laugh2  Dar upssssss, brusc imi aduc aminte ca el NU stie ce face ea ca meserie si deci revin si zic "client la salonul de masaj" :blushing2 Si Irina ii va zice si ea "dragule, am uitat sa iti zic ca am deschis un salon de masaj ...dar din ala medicinal, doar medicinal, domnul are probleme la coloana si i-o indrept eu in mdo tantric"....Sper sa am inspiratie si in asemenea moment tragi-comic|))) Sau mai e posibil ca eu sa il stiu pe sotul Irinei si din povestirile ei sa ajung sa realizez cine e...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Iti pot spune doar ca sotul meu nu are acces la internet , nu este primitiv doar ca nu intra pe net, iar Daca tot am scapat doi ani cred ca va mai tine vreo cativa

E tot acelasi sot care anul trecut ti a publicat pozele cu fata pe forum sau e altul?
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...