Sari la conținut

Temptation erotic massage Sibiu


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Temptation erotic massage vă așteaptă să îi călcați pragul într-o locatie de lux, situat in Șelimbăr(Sibiu), str. Călugăreni, nr. 3 (vila roșie) 

 

Vă oferim: 

  • masaj erotic cu o maseuza 150 lei/ora
  • masaj erotic cu doua maseuze 270 lei/ora
  • masaj erotic+jacuzzi, cu o maseuza 270 lei/ora
  • masaj erotic cu o maseuza 100 lei/40 minute
  • băutură din partea casei
  • facem deplasări și la hotel sau pensiune
  • organizăm petreceri private, aniversări, petrecerea burlacilor
  • în curând saună și piscină!

Pentru mai multe informații și poze, vizitați-ne și site-ul  http://www.sibiu-erotic.ro/

 

Programări la tel: 0755.499.828

Program zilnic 22.00-06.00 

post-151915-0-45561600-1423491708_thumb.jpg

post-151915-0-44320100-1423491713_thumb.jpg

post-151915-0-01660800-1423492429_thumb.jpg

post-151915-0-08627300-1423492433_thumb.jpg

post-151915-0-92685300-1423492436_thumb.jpg

post-151915-0-07984400-1423492441_thumb.jpg

post-151915-0-50240800-1423492446_thumb.jpg

post-151915-0-09468100-1423492451_thumb.jpg

Link spre comentariu

Am fost de mai multe ori la salonul din Valea Aurie, de fiecare data cu speranta sa gasesc altceva. Singurul aspect pozitiv consta in disponibilitatea fetelor. Daca am vrut sa le fac o vizita in afara orelor de program chema fata de acasa. Pot acorda pt GFE de nota 10. Am platit intre 50 si 150 ron pt o ora de masaj, insa ora avea intre 30 si 40 de minute. Locatia, un apartament deloc cochet ci incarcat, lasa de dorit. O camera cu o saltea trantita era locul special in care nimereau cei mai norocosi.

 

Desi am cerut intimitate, nu ca as fi pudic ci pentru ca ma respect, eu am nimerit de fiecare data intr un holisor cu o saltea, despartit de holul de la intrare de o perdea. Al naibi norocos si pricopsit mai sunt. Daca trageam o besina auzea toata casa si iesea si pe scara. Nisip pe jos, dezordine, frig iarna si extrem de cald vara, miros de umezeala tot timpul dar mai ales un fum de iti muta nasul si iti nenorocea hainele si alibiul invocat la intoarcere acasa ca ai stat la birou mai mukt timp.

 

Cu toate ca am fost de cateva ori bune, si facusem o pasiune pt o fata care facea masaj de nota 10, nu am vazut baia. Dusul a fost substituit de fiecare data de servetele umede. WTF, suntem in sec XXI. A plecat fata respectiva, n am mai calcat pe acolo, lucru pe care vi l recomand si voua. Sa evitati. Nu stiu cum va fi locatia din Selimbar dar poate imi fac timp sa le fac o vizita.

Sex oral, sex normal...nu a fost cazul. In salon

Locatia - 6 - deloc discreta, etajul I, fara loc de parcare

curatenie - 5

fete - 7 nota maxima. gen maneliste

masaj - 7

GFE - 6, e muuult loc de mai bine

pret - am facut multe vizite, cel mai mult am dat 150 lei, cel mai putin 50 lei. Ultima vizita - anul asta

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

la Sibiu,mai rau ca oriunde! orasul unde orice muie costa 200 !

 

intr-o seara am poposit la dudui in salon

 

unde au aparut vreo 7 caprite care mi-au insirat preturile (evident mai mari decat cele de pe site !)

 

revoltat,am primit un raspuns de mare clasa,de la o pitica ochelarista limbuta care a incercat sa compuna o propozitie cu subiect si predicat  dar I-a iesit o sparcaiala pe gura: "saitu e in lucru"!

 

fete :maneliste,tatuate,plictisite

matroana  :o  cioara grasa care mi-a explicat ca 40 de minute inseamna "o juma de ora la un meleon, dar nu mai e in oferta " !

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Am facut greseala sa ma duc in Selimbar la salon.

Dupa ce am achitat 150 lei pentru o ora de masaj,incepe masajul si in 15 minute a fost gata ,trebuie sa plec.Mi-a facut o finalizare cu mana si la revedere.

Am convins-o sa mai stea putin si am plecat.

Curatenie 10

Fata :bruneta cu ochelari,cu tatuaj pe burta ,frumoasa

Atitudine : 4

Masaj : 5 rapid

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

A vai 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Cum sa va explic , vorba unui prieten , daca ești prost de mic , cand crești mare Numa te joci . 
Chiar dacă citisem recenzi doar negative , am zis ca între timp poate sa mai schimbat ceva . Așa ca m-am hotărât sa încerc . Sun , programare , toate ok și merg . 
Ma dragilor , dacă aveți 200 de lei , și nu știți ce sa faceți cu ei , aruncați-i la gunoi . Sunt mai bine utilizați , zău . 
Imtru in salon , o singura fata , un pic nasoala , dar zic …… merge . 
mergem in camera , zice vrei la dus ?! Ce ?! Normal ca vreau . Ma rog , Haida la dus . Trecem peste faptu ca n-ai unde îți pune hainele in baie , ca nu e un amărât de cuier . Intru in camera , zice hai pe pat . Ok , ma pun , și începe un masaj anemic pe spate , oricum nu ma gândeam la altceva , ca avea niște gheare de vreo 4 cm . Acum ma bucur ca nu mi-a scos vreun ochi . După vreo …… 5 min , maxim 7 zice poți sa te întorci . Ma întorc , arUnca niște ulei , fix pe pwola și se aseaza lângă mine și da-i la pompa ……… încerc o Conversație ceva , Răspunde monosilabic . Chilotii nu ii da jos ca a uitat sa se defileze . Jenibil , penibil și jenant . Și acum îmi vine sa ma iau la palme ca am dat 200 de lei …….

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
On 6/23/2021 at 6:30 PM, Rem_rem said:

A vai 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Cum sa va explic , vorba unui prieten , daca ești prost de mic , cand crești mare Numa te joci . 
Chiar dacă citisem recenzi doar negative , am zis ca între timp poate sa mai schimbat ceva . Așa ca m-am hotărât sa încerc . Sun , programare , toate ok și merg . 
Ma dragilor , dacă aveți 200 de lei , și nu știți ce sa faceți cu ei , aruncați-i la gunoi . Sunt mai bine utilizați , zău . 
Imtru in salon , o singura fata , un pic nasoala , dar zic …… merge . 
mergem in camera , zice vrei la dus ?! Ce ?! Normal ca vreau . Ma rog , Haida la dus . Trecem peste faptu ca n-ai unde îți pune hainele in baie , ca nu e un amărât de cuier . Intru in camera , zice hai pe pat . Ok , ma pun , și începe un masaj anemic pe spate , oricum nu ma gândeam la altceva , ca avea niște gheare de vreo 4 cm . Acum ma bucur ca nu mi-a scos vreun ochi . După vreo …… 5 min , maxim 7 zice poți sa te întorci . Ma întorc , arUnca niște ulei , fix pe pwola și se aseaza lângă mine și da-i la pompa ……… încerc o Conversație ceva , Răspunde monosilabic . Chilotii nu ii da jos ca a uitat sa se defileze . Jenibil , penibil și jenant . Și acum îmi vine sa ma iau la palme ca am dat 200 de lei …….

Aici nu am fost (si nici nu o sa merg, dupa recenzii) dar m-am fript si eu si imi venea sa ma iau la palme, in special cu salonul de pe Morilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 04.01.2022 la 3:09, miculonanist a spus:

Aici nu am fost (si nici nu o sa merg, dupa recenzii) dar m-am fript si eu si imi venea sa ma iau la palme, in special cu salonul de pe Morilor.

Pe sibiu nu exista salon sa fie ok 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...