Sari la conținut

Postări Recomandate

BLONDA ochi albastri,sani nr. 5, 1,75 m, 55 kg, 24 ani, lipsita de inhibitii si cu foarte multa imaginatie in arta sexului ofer sex oral deepthroat, normal pozitii, cunilingus, masaj, jucarii xxxpretul la telefon : 50 ron / 20 minasa suna anuntul. m-a tentat 40 min cu ea si cu colega ei in acelasi timp, dar colega ei e o doamna matura. am zis hai ca poate merge, dar a trebuit sa raman decat cu blonda... nu pot cu o doamna matura... plm, nu imi vine sa ii vorbesc altfel decat la persoana a treia si ea mi-o are in gura.locatia e intr-un apartament aflat la limita curateniei, patul era curat, nu erau mirosuri neplacute. blocul e pe bvd dimitrie cantemir, in blocul cu mic.ro 48 la parter.blonda, nu mai stiu cum se numeste, arata bine la corp, sanii sunt mari si tari (sunt mai mari in realitate decat par in pozele astea). are 24 de ani, e cea din poze. la fata arata mai in varsta de 24 de ani, a zis ca a lucrat cam 4 ani de noapte si asta ar fi cauza, asa trasaturile sunt normale. are niste carii la dintii din fata si un tatuaj de 2 lei pe mana stanga.executa totul numai protejat, inclusiv oralul (lucru care nu a considerat ca e de mentionat la telefon, asa ca am afloat la fata locului). nu a facut deep, dar la al doilea nr si-a dat toata silinta sa o scoata la capat. nota 7.la normal a stat cum am vrut, s-a miscat bine. nu e stramta, dar nici nu dai in caldare. nota 8.la sfarsit a venit si mi-a adus inapoi banii care ii dadusem pt doamna matura, pe care am rugat-o sa plece imediat dupa ce am inceput - un plus pt corectitudine. eu le pusesem cruce asa ca am luat decat jumatate din ei.

post-3249-133409714433_thumb.jpg

post-3249-133409714434_thumb.jpg

post-3249-133409714435_thumb.jpg

post-3249-133409714435_thumb.jpg

post-3249-133409714436_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...