Sari la conținut

LIPITORI, să vă luăm neamul la pulă!


aidan

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Constat ca pe forumul asta sunt 1% membri activi care chiar isi impartasesc experientele, 5% trolli si frecatori de menta care stau doar pe la Discutii Generale si 94% lipitori care doar citesc, merg la testate pe baza recomandarilor altora, DAR NU CONTRIBUIE CU NIMIC! Ei fut ieftin si bine, mergand doar la testate, adminii fac bani de pe urma abonamentelor lor iar curvarii dau informatii gratis, ca prostii, din care altii profita. Ce dracu o fi atat de greu sa scrii "am fost, e naspa, poze false" sau "am fost, bunaciune, merita"???? Nu cere nimeni recenzii kilometrice, decat nimic mai bine 3 vorbe.

Din motivele astea le urez un calduros "SA VA FUT NEAMUL DE LIPITORI JEGOASE" si pana cand adminul nu restrictioneaza cumva accesul la informatiile existente doar pentru curvarii care chiar contribuie, imi bag si eu pula si nu mai contribui cu nimic. Gasesc o curva penala? Nu anunt nimic, sa faca si lipitorile drumuri aiurea. Gasesc o bunaciune? Tot nimic, nu-s platit sa aduc marfa proaspata lipitorilor!

PS: stiu ca nu trebuia deschis aici, dar lipitorile pe aici se preling in general.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu ceva timp in urma punctele de reputatie insemnau ceva,sa ajungi Platinum trebuia sa contribui cu recenzii...Un membru de pe forum scrie 2 recenzii pe luna, un troll face 3500-4000 de postari fara rost/pe an si-i rade in nas colegului care are recenzii putine,dar le are! Pt ce sa mai scrii recenzii?Mai bine faci 30-40 de postari/zi,scrii unde vrei si orice...asa e mersul forumului acum!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

O ,tempora!O,mores! spuce cicero din mine :laugh2

As continua paralela intre tine si Cicero, reamintindu-ti ca unul din cele mai celebre discursuri ale sale este Pro Sulla...

Astept cu nerabdare si mult interes din partea ta o pledoarie cu un titlu omofonic...Pro sula...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vai de capu vostru de frustrați. Ați gasit voi un motiv să vă revoltați.

 

Recenziile le postezi din RESPECT ȘI SPIRIT DE RECUNOȘTINȚĂ față de aia 5% care vă povestesc și ei vouă. Aia fără de care ați fi aruncat și voi banii pe ţepe.

 

Dar decât să privesti în sus la aia care fac un efort si te ajută pe tine, dezinteresat, și să încerci să faci ca ei, mai bine te complaci cu lipitorile, nu-i așa?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...