Sari la conținut

Stefy 0725617942


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ce poza ti-a trimis, aia cu bustiera? Orice fata poate face poza intr-o bustiera 

Nu cu bustiera ca nu avea nici un farmec si nu ma bagam in seama aiurea.Poza cu sanii goi la 2 zile dupa operatie si fara sa ii cer eu lucrul asta,ea doar m-a intrebat daca vreau sa-i vad si bineinteles nu aveam cum sa refuz!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ca răspuns la cererea colegilor.Mentionez ca am acordul ei pentru poza.A incercat și Stefy sa pună o poza dar nu a reușit.Nu vreau să-i fac reclama pentru ca nu are nevoie dar pentru mine este amanta perfecta și recunosc ca sunt puțin subiectiv este number one în Ploiesti.Cei care o cunosc sigur îmi dau dreptate .Aceleași servicii ireproșabile, GFE de nota 10,fără graba și acum sânii bestiali.

post-60999-0-03390000-1452519916_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ca răspuns la cererea colegilor.Mentionez ca am acordul ei pentru poza.A incercat și Stefy sa pună o poza dar nu a reușit.Nu vreau să-i fac reclama pentru ca nu are nevoie dar pentru mine este amanta perfecta și recunosc ca sunt puțin subiectiv este number one în Ploiesti.Cei care o cunosc sigur îmi dau dreptate .Aceleași servicii ireproșabile, GFE de nota 10,fără graba și acum sânii bestiali.

 

nu sunt frumosi  :no2  :no2  :no2

sunt superfrumosi; pentru sanii astia, ar trebui sa aiba permis de conducere, sa nu ii strice   :bow

 

( ma cam doare gatul de cand ma uit la ei, nu puteai si tu sa pui poza dreapta ????  :snap  :slap2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...