Sari la conținut

Stefy 0725617942


Postări Recomandate

Vizitator maaoos
Reputație: 0

Salutare, colegi.

Vazand pozele domnisoarei, care m-au impresionat imi doream sa ajung de ceva vreme, si stiind ca o sa plece la sf lunii am decis ca atunci cand o sa ma intorc de la mare o sa o sun. Astfel mi-am organizat banii in asa fel incat sa imi ramana destui si pentru steffy, va dati seama ce greu mi-a fost sa nu ii beau:)).

Ajung ieri pe la ora 17 in Ploiesti si la ora 19 sun la numarul postat mai sus. Imi raspunde o voce frumoasa cu care schimb cateva vorbe spunandu-mi ca se afla in procesul crearii unui nou tatuaj si sa revin peste 2 ore cu un apel. Tot atunci aflu ca ea maine pleaca din tara si sa vada ce poate face, soc. Peste 2 ore sun iar insa nu imi raspunde, peste aprox 20 min sun si ma roaga sa revin in 15 minute cu un alt apel, fata era pe drum asa ca m-am scuzat. Sun in momentul indicat de ea insa fara succes. Stiind ca pleaca maine am inteles, gandindu-ma ca are diverse treburi asa ca i-am dat un mesaj in care o rog sa imi dea ea un beep atunci cand poate sa vorbeasca ca sa nu o stresez. Peste cam 30 minute vine si beep ul mult asteptat dupa care o sun. La telefon mi-a dat impresia unei fete foarte amabile si de treaba. Era deja ora 10 si mi-a spus ca pentru ea a fost o zi lunga si nu mai poate astazi insa mi-a spus ca ne putem intalni maine la 4. A ramas ca revin eu cu un telefon in jurul orei 3.

Sun astazi, nerabdator, pe la ora 3 moment in care imi spune ca ii este practic imposibil sa onoreze programarea avand atatea treburi si intalniri de facut. Si-a cerut scuze de nenumarate ori pe parcursul discutiei, pe care le-am simtit sincere. Incercarea mea de a-i sugera o intalnire scurta a esuat enuntand motivele de mai sus. Destul de ofticat, pentru ca eram nerabdator sa ne intalnim ii accept scuzele intelegand situatia. Mi-a spus ca va reveni undeva pe sfarsitul lunii septembrie, timp de o saptamana. Sper sa am ocazia sa o intalnesc atunci.

Mare pacat. O zi buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...