Sari la conținut

Planuiesc o vizita in orasul vostru. Ce parere aveti?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Roberta, de cand ma uit la topicul tau de Bucuresti si tot am zis ca o sa-ti fac o vizita, dar acuma cand vi tu la noi eu sunt plecat din tara. Sper sa mai vi si sa stai mai multe zile.te pup

Daca o sa fie totul ok voi revenii sa stau mai mult de 2 zile. Popik

Link spre comentariu

Sunt 3 pagini de dezbateri referitor la pretul asteia. E incredibil. Ce dracu e asa de greu de inteles? Daca aveti bani, mergeti si-o futeti, daca n-aveti faceti o laba uitandu-va la pozele ei si gata, sau mergeti la una mai ieftina. Atat cere, atat dai. Duceti-va si pescuiti muieri din mall sau din cluburi, daca va considerati indreptatiti ca puteti ceva bun si gratis.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Sunt 3 pagini de dezbateri referitor la pretul asteia. E incredibil. Ce dracu e asa de greu de inteles? Daca aveti bani, mergeti si-o futeti, daca n-aveti faceti o laba uitandu-va la pozele ei si gata, sau mergeti la una mai ieftina. Atat cere, atat dai. Duceti-va si pescuiti muieri din mall sau din cluburi, daca va considerati indreptatiti ca puteti ceva bun si gratis.

de acord cu tine addy...atata o freaca toti cu tarifele ....daca ati place dai banul daca nu mergi la alta mai scumpa sau mai ieftina.....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

O singura pagina pagina ii cu dezbateri legate de pret ca sa fim exacti :)) Roberta pune niste poze pentru ciudosi ;)

Sunt 3 pagini de dezbateri referitor la pretul asteia. E incredibil. Ce dracu e asa de greu de inteles? Daca aveti bani, mergeti si-o futeti, daca n-aveti faceti o laba uitandu-va la pozele ei si gata, sau mergeti la una mai ieftina. Atat cere, atat dai. Duceti-va si pescuiti muieri din mall sau din cluburi, daca va considerati indreptatiti ca puteti ceva bun si gratis.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O singura pagina pagina ii cu dezbateri legate de pret ca sa fim exacti :)) Roberta pune niste poze pentru ciudosi ;)

 

 

Ar fi frumos din partea D-soarei sa isi faca niste poze in aceasta seara si sa le puna . . .  Sa o putem vedea in toata splendoarea cat este de frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din cauza unei gripe foarte puternice sunt nevoita sa aman vizita mea in Timisoara!

Imi pare sincer rau si sper sa imi revin si sa va pot vizita curand!  

 

Esti o dulce oricum chiar daca ai decis sa iti mai amani aparitia ta in banat.

 

Poti sa mai pui niste poze cu tine.

Sa te mai admiram pana vei ajunge .......  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din cauza unei gripe foarte puternice sunt nevoita sa aman vizita mea in Timisoara!

Imi pare sincer rau si sper sa imi revin si sa va pot vizita curand!  

ok si sa te faci bine.te asteptam cand doresti sa vizitezi Timisoara.te pup

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...