Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

Buuuueeeeyyyy, tu dimineața până în prânz nu ești disponibilă? Și dacă nu, de ce?

Pentru ca in mare parte îmi fac programări și automat nu are rost sa postez,se poate întâmpla sa ma găsești dispooo dacă îmi lași vreun mesaj in cât timp sa te pot contacta înapoi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mie mi a spus ca am barba aspra dar cand ma aflam astazi intre picioarele ei nici un cuvant de la ea ca o inteapa ceva sau asa. thanks god pentru furtuna de astazi am avut un sex fenomenal ca in vise cu tensiune ridicata, traznete un singur armagedon afara si multa, multa pasiune in patutul roxanei. wow ce experienta frumoasa

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

Roxo, ce bună te făcuși!!!! Ai slăbit frumos de tot. Felicitări și îmi doresc să te găsesc în Ct prin toamnă. Te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua tuturor...as dori și eu sa știu de la ce anume vine Roxana KMA (chiar nu am idee ce înseamnă ) și colega nu a mai activat in România după spusele ei,nu al fost colege in trecut,a stat la mine doua zile pana își rezolva micile inconveniente din locația ei.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dijaba intrebi pi tuturor ci inseamna KMA. Trebe sa ma intrebi pi mini !

 

:)

 

KMA inseamna Kiss My Ass !!!

 

:)

 

Si ari treaba cu tatoaju ciela dipi poponeata ta. Ma mir ca nu tiai prins...ca flacau di moi sus chiar tia sujerat sa il colorezi din nou ca sa cam sters. Cind tu oi aparut ala iera cam singuru tatoaj pi cari il aveai...da o ramas si ciel moi reprezentativ !!!

 

;)

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...