Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut, am fost azi-noapte pe la aceasta domnisoara. Arata destul de bine, tatuajele sunt la locul lor :)) am stat doar un singur numar pt ca era destul de obosit de pe zi.

Locatia undeva pe Baba Novac, curata locatia. A intrat ea sa faca dus, eu facusem acasa, si duoa am trecut la un oral protejat si dupa a excelat ea peste. Dupa care ne-am schimbat in dogystyle si atunci am terminat in balonas.

Locatie - 9

Domnisoara - 8-9 (nu arata rau deloc)

Oral - 8 (nu a fost rau, dar am avut parte si de oraluri mai incendiare)

Actiune - 8-9 (se implica, nu sta degeaba)

De revenit, cu mentiunea sa fiu si eu odihnit sa ma pot relaxa o ora intreaga.

  • Like 1
Link spre comentariu

💋 Dispooo pana la ora 03:00.

 

💋💋Serviciile mele sunt :

 

 

💋Oral in funcție de igiena (OP/ON)

💋Anal (in funcție de marime)

💋CIM

💋COM

💋69

💋Foot fetish

💋Uro (50 de lei extra)

💋Masaj

💋SEX NORMAL DOAR PROTEJAT!

 

 

💋150 de lei - o finalizare (30 de minute)

💋250 de lei - o ora (2 finalizări + masaj)

💋Anal -100 de lei extra

 

💋Outcall : 350 de lei ora + taxiul.

post-156708-0-86030500-1567948192_thumb.jpeg

  • Like 8
Link spre comentariu

Va salut confutaciosi nici și mari.

Ieri seara cu chef de nebunii am zis sa îmi încerc norocul și eu la posesoarea anunțului adică Roxana 🤗

Sunat la numărul din titlu și ce sa vezi.... Răspuns prompt și plăcută la voce, îmi da indicații cum sa ajung la locația cu pricina ( LIDL baba novac parca, scz nu sunt constănțean)

Ajung la locație și îmi deschide ușa Roxana 😠și am zis ca nu e adevărat ( frumoasa foc ) stat la o țigare, puțin chitt chatt și mers la baie pt un duș scurt. Când am ieșit am aruncat o privire în dormitor unde ea era deja în pat asteptant într-o poziție ceva de genul " hai treci sa vezi ce-ți fac"

Și am început cu un oral.... și ce oral.... Deep/adiacente/priveliștea din oglinda face toți bani la care am și finalizat oral ca na..... Prea bine făcea treaba.

O pauza de țigare.... O inprospatare.... Runda 2.. Același oral cu simt de răspundere ( cred ca îi și place) când cel mic a crescut am montat un balonas și hai la treaba, din prima LOT apoi trecut la un Anal in poziția Doggy unde priveliștea este de milioane și apoi ca sfârșit un umeri-craci unde ochii ei m-au omorât și pe mine și pe junior 😊. Terminat/spalat/îmbrăcat și stat 5-10 min la taclale....... FIN

Pt ca asa este obișnuit forumul sa trec și eu la note....

Contact : numărul din anunt

Locati : 10 ( tot ce ai nevoie + oglinzi multe)

Fata/roxana: 9 ( nu este perfecta sau fotomodel dar ce face face foarte bine, parul lung și negru + ochii aia...... Wow )

Oral :10+ nimic de obiectat

Normal : 9+ și asta pt ca nu am apucat prea multe poziții 😊

Anal :10 cu felicitări ( geme de te înnebunește)

GFE: 9+

De revenit :pt mine personal un mare Da

 

Singurul lucru care îl putea face ca primirea sa fie de nota 10+ ar fi fost un body sau ceva sexi și tocuri sa ajungă la înălțimea mea ( 1,90 ) dar...... Asta este, poate data viitoare

 

Mulțumesc Roxana pt o ora în care am uitat de tot și toate și pana la următoarea întâlnire te 😘

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...