Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

 

Buna ziua tuturor ! Dispooo astăzi și in fiecare zi intre orele 14:00 -03:00.

❣❣❣Serviciile mele :

Oral protejat /neprotejat (in funcție de igiena)

❤CIM

COB

❤69

Uro-50 de lei extra

❤Deepthrot

Masaj

❤Anal -100 de lei extra DOAR PROTEJAT

Normal - DOAR PROTEJAT

 

❤1 finalizare -150 de lei

1 ora -250 de lei

 

❤Outcall : 350 de lei ora plus taxiul

 

In cazul in care nu răspund unui apel puteți lasa un mesaj,folosesc și whatsapp.

 

Va și o sapatamana minunata va doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu

mai mutam si pozele pe pagina noua!!

La prima impresie ii scoate formele costumul rosu,dar mie personal imi place,daca ar accepta Roxana,am eu o idee de costum pentru ea,care iar scoate calitatile in evidenta,astept raspuns de la Roxana.   :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

La prima impresie ii scoate formele costumul rosu,dar mie personal imi place,daca ar accepta Roxana,am eu o idee de costum pentru ea,care iar scoate calitatile in evidenta,astept raspuns de la Roxana.   :kiss3

Desigur,se accepta orice sugestie.

P.S. Port mărimea S.:))))

 

:*

  • Like 2
Link spre comentariu

Spune-i ba la multi ani si lu ma-ta din partea mea baga-mi-as pula in gatu ma-tii de clona handicapata!

Care e problema ta?Cumva ti-a dat reject Roxana?Pacat de mama ta,s-a chinuit sa te educe,dar deja erai defect din fabrica.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa intalnirea cu Roxana,am ramas fara cuvinte,parerea mea personala? E o fata de nota 10+++,nu vreau sa intru in detalii,fiindca e personal.                                                                                                                                                                                                                                              Locatie 10+++                                                                                                                                                                                                                              Prestatie 10+++                                                                                                                                                                                                                                    Totul in ansamblu 10+++                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Sper sa o revad cat mai curand.                                                                                                                                                                                                                                         Halatul?pretul pe care il stiti.                                                                                                                                                                                                                                                                                ROXY esti o dulce cireasa.Ai grija de tine,pe curand.       BUM BUM SHAKALAKA LAKA BUM!!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

AM FOST AZI  PE LA ORA 14 LA ROXANA,O FATA CUM RAR GASESTI IN CONSTANTA (LA VREMURILE ASTEA DE RESTRISTE),

E PRO CLIENT SI IN ACELASI TIMP SE SIMTE BINE SI O FACE CU PLACERE.

SA NU MAI SPUN CA E CHIAR FRUMOASA,GENUL CU CARE AI IESI IN LUME.

CHIAR DACA CEA MAI VECHE MESERIE DIN LUME E INGRATA SI PLINA DE NENOROCIRI,SE MAI GASESC FETE CA EA,SPRE NOROCUL NOSTRU.

NU ARE ROST SA NOTEZ ,TOTUL E LA SUPERLATIV.

SERVICIILE SUNT CELE AFISATE PE PUBLI 24.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...