Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

Buna ziua tuturor! Doresc sa va reamintesc ca voi mai fii dispooo pana pe data de 5 August (miercuri mai precis inclusiv).

Serviciile mele sunt :

Oral protejat/neprotejat dacă igiena este ok

Normal PROTEJAT

CIM

COB

69

Masaj

Uro :50 de lei extra

Anal :100 de lei extra

 

150 de lei finalizarea (maxim 30 de minute)

250 de lei ora ( 2 finalizări )

post-156708-0-84071700-1596361422_thumb.jpeg

post-156708-0-60134600-1596361463_thumb.jpeg

post-156708-0-81719000-1596361482_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu

recomand a fost minunata vizita azi la 21:15, am fost  v.i.o.l.a.t  de "the dulce si sexy - roxana" in pozitia 69.  :clap2 Cum? Pai a inceput fata cu un oral frumos si soft sa il trezeasca pe soldat si doar ca sa nu stau ca un lemn in pat langa ea am propus sa facem 69 ca oricum vroiam sa o admir de mai aproape  :maninlove da si observ cum incepe sa ii placa  :puppykiss  ce faceam eu pe acolo ca incepuse sa se umezeasca frumos si blowjobul era din ce in ce mai deep si intensiv wow. dupa aprox 10 min pozitia 69 sa transformaes in trun slidy-facesitting unde roxana sa folosea de mine sa se penetreze cum ii placea.  :icecream a urmat dupa aia un sex intensiv si nebun, o calareat frumoasa ca din povesti curajoasa si vrenica inblanzea fiara din pat wow. finalizarea cum in mouth pana la ultimul strop. pacat ca dinou am asteptat cu vizita pana la decolarea ei ca as reveni chiar si acum, 2 ore dupa vizita daca mai aveam forta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Chiar daca Roxy nu e prezenta,o sa las cateva impresii despre intalnirea cu ea.O stiam de la inceputuri,asa ca am vrut sa vad ce a mai invatat in ultimi ani cat am lipsit.

Voi nota experientele traite in functie de calitatea serviciilor de care am beneficiat,nu in functie de chimie sau preferinte fizice cum vad ca se poarta la colegi.

Programare prin apel telefonic respectata la minut.Discutat 5 minute la un pahar de apa, primit prosop, vizitat baia.Actiunea fara fk,ceva atingeri,oral unde Roxy se descurca excelent,continuat normal si finalizat in doggy.

Locatie:9,baie dotata cu strictul necesar

Gfe:8

Oral:9 adiacente,deep cat poate,lins,scuipat

Sex normal:9 

Halat:250/h

De revenit:Da,cand se intoarce.

De recomandat:Da,atitudine profi si pro client.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Buna, revii tot in Constanta?

Ai de capu meu...

da daca revii in constanta o sa stai tot la bn-uri

Da daca revii in ct o sa ai aceleasi preturi

Da daca revii...

Ba voi sunteti tampiti? A zis fata de 10 ori ca anunta orice schimbare...ce dracu e atat de greu sa pricepeti? Asa cretini puteti fi uni...acum le inteleg si pe fetele astea de ce sunt atat de plictisite si sictirite uneori...pai daca dai peste 2 3 dinastia pe zi cred si eu ca iti trece cheful de orice...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ai de capu meu...

da daca revii in constanta o sa stai tot la bn-uri

Da daca revii in ct o sa ai aceleasi preturi

Da daca revii...

Ba voi sunteti tampiti? A zis fata de 10 ori ca anunta orice schimbare...ce dracu e atat de greu sa pricepeti? Asa cretini puteti fi uni...acum le inteleg si pe fetele astea de ce sunt atat de plictisite si sictirite uneori...pai daca dai peste 2 3 dinastia pe zi cred si eu ca iti trece cheful de orice...

Iarta-l ca e "novice" pe aici... din 2012 🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...