Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

9 minutes ago, patchouli said:

N-a pierdut din calitati, ci doar din kilograme, s-a micsorat funduletul putin, in rest treaba buna. Tatuajele sunt toate la locul lor, am verificat pana si pupicul de pe fund. Pierce uri in sani recent aplicati. Tot asa calma, lenta, nu se grabeste. 

Zicea ca nu sunt sanse sa se intoarca in constanta din cauza unor probleme, n-am intrat in subiect, venisem pentru altceva.

Oralul la fel de bun, implicat, nu se grabeste absolut deloc.

La normal treaba buna, dar cam scurta, se implica, nu se plange de pozitii, zambeste smechereste si se uita in ochii tai fix. Finalizarea a fost corporala, ca cim e +50.

Ce sa va mai zic? A zis ca o sa mai stea pe acolo o perioada. 

Cine are drum spre bucuresti, cum am avut eu ieri, se poate abate 20km de pe autostrada pentru a o revedea pe roxana.

Are ea locație sau trebuie sa ne îngrijim noi? 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 minute, patchouli a spus:

 Este singura in locatie, activeaza intr-o pensiune momentan, insa cauta un apartament ca sa se mute cu colega ei. Cum se numeste colega nu stiu.

,,Intim,, .. dar cauta ceva mai bun i-am dat cateva locatii a zis ca se va muta maine sau poimaine sigur

  • Like 1
Link spre comentariu

Aceasta recenzie nu ar fii trebuit scrisă aici din moment ce exista deja un topic pe orașul in care ma aflu și in care a avut loc acțiunea. Nu plănuiesc sa revin in Constanța momentan,dacă o voi face va voi anunța.Va mulțumesc frumos totuși pentru aprecieri și dorința de a ma avea înapoi dar cum am spus dacă voi reveni voi anunța.

  • Trist 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Acum 18 minute, roxana tha dulce si sexi a spus:

Aceasta recenzie nu ar fii trebuit scrisă aici din moment ce exista deja un topic pe orașul in care ma aflu și in care a avut loc acțiunea. Nu plănuiesc sa revin in Constanța momentan,dacă o voi face va voi anunța.Va mulțumesc frumos totuși pentru aprecieri și dorința de a ma avea înapoi dar cum am spus dacă voi reveni voi anunța.

Daca ar fi sa vb in numele a mai multor de aici si al meu personal am spune ca de abia te asteptam..decizia este a ta.. Dar sa nu uiti ca aici esti binevenita..sa nu uiti asta si ca multi dintre noi chiar ne dorim sa revii cat mai curand..toate cele bune iti doresc si ..ganduri bune

  • Like 3
Link spre comentariu
20 minutes ago, roxana tha dulce si sexi said:

Aceasta recenzie nu ar fii trebuit scrisă aici din moment ce exista deja un topic pe orașul in care ma aflu și in care a avut loc acțiunea. Nu plănuiesc sa revin in Constanța momentan,dacă o voi face va voi anunța.Va mulțumesc frumos totuși pentru aprecieri și dorința de a ma avea înapoi dar cum am spus dacă voi reveni voi anunța.

Ba trebuia. Sa ne aducem și noi aminte de ce și cum și poate ne-ai stârnit sa venim în haita la Călărași. 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 16 ore, talibanu a spus:

Caut sa inchiriez duba cu 8 locuri pentru o cursa la calarasi :))

Deci...deja suntem 3 👍🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 23.12.2020 la 2:19, roxana tha dulce si sexi a spus:

Buna seara tuturor...îmi pare rău ca a durat atât,dar totuși mai bine decât niciodată. 😅 

Doresc sa va anunț ca voi mai fii dispooo doar 2 zile... astăzi 23 Decembrie (interval orar : 11dimineata-1 seara)și mâine 24 Decembrie(11 dimineața-19 seara).

Va puuuuuuuup și vise plăcute tuturor ! 💋💋💋

91E29D02-6502-4E47-8EAE-294C5F0CAD5F.jpeg

A065D02F-05BD-48D5-BFE7-5182A047EBDD.jpeg

C0D904D5-0847-4778-9E2F-59BA08714741.jpeg

1F08CBE9-8EED-44D6-B9A9-F6209ADFED4C.jpeg

8343681B-C560-40D6-A492-DEDE4FF92D57.jpeg

Esti o frumusețe, la Arad nu vi?

  • Like 1
  • Minus 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...