Sari la conținut

Roxana "KMA" - 0736938263


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nu am refuzat pe nimeni de cand am inceput sa practic FK,daca nu sunt intrebat despre acest serviciu nu spun,John se referea la prima noastra intalnire,acum 3 luni...iar Agramat nu a mai fost la mine de o luna si ceva...eu am apa de gura la mine in permanenta...si ma si spal dupa fiecare masa inclusiv dupa fiecare client...:*

Bună, diseară până la ce ora ești? Încerc de mult să ajung la tine, poate îmi fac timp diseară dacă ne nimerim.
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

Daca fetele refuza sa va sarute ar trebui sa va intrebati de ce!

Igiena orala nu e un lucru optional!

Dusul inainte de sex nu este suficient.

Invatati sa va spalati pe dinti dupa fiecare masa si sa aveti la voi apa de gura pentru clatire inainte de sex.

 

P.S. eu nu am fost niciodata refuzat atunci cand am dorit F.K. ;)

ahhh ... ma simt jignit ... :)

Link spre comentariu

nu te simtii

inseamna ca nu esti la fel de frumos ca avatarul :laugh2  :laugh2

Agramat nu a avut parte de FK fiindca nu practicam in perioada in care el a venit la mine...Daca va mai veni probabil va avea parte daca doreste...Te pup si pe tine...:* 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Agramat nu a avut parte de FK fiindca nu practicam in perioada in care el a venit la mine...Daca va mai veni probabil va avea parte daca doreste...Te pup si pe tine... :*

:hug1 asa nu pe obraxz

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna...sunt disponibila pana in ora 23...te pup.

Bineînțeles că nu am avut onoare să-mi răspunzi la telefon deci nu am ajuns nici ieri la tine..... Poate ne-om nimerii și noi că tare sunt curios de tine :)

Link spre comentariu

Bineînțeles că nu am avut onoare să-mi răspunzi la telefon deci nu am ajuns nici ieri la tine..... Poate ne-om nimerii și noi că tare sunt curios de tine :)

Aseara am fost ocupata pana la ora 12 fara ceva...de aceea nu am avut timp sa raspund altcuiva...:*

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Pai sincer vad ca am cunoscut multa lume de pe forum...dar nu mi s-au recomandat cu numele de aici...doar doi dintre ei au facut-o...

pei conteaza?

cei de pe forum au alt tratament?

mie mi-ai parut dulce si fara sa ma recomand :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu

pei conteaza?

cei de pe forum au alt tratament?

mie mi-ai parut dulce si fara sa ma recomand :kiss3

Nu are nimeni "tratament special"...chiar daca se recomanda sau nu...sunt la fel cu toata lumea,nu fac diferente...spuneam doar ca nu stiu de Gyo cand a fost si ne-am cunoscut... :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Nu este chiar asa....

Nu va mai ascundeti, exista tratamente speciale, insa ce-i drept nu au legătură cu faptul ca esti user sau nu al acestui forum.

Dar, asa cum am auzit un tâmpit ce fute neprotejat, nu ma mira sa fie si useri ce forteaza prin faptul ca sunt useri pe acilea.

Ca dealtfel cred ca exista si curve proaste ce fac (sau le spun ca fac) mici concesii pentru a primi recenzii bune pe forum.

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu este chiar asa....

Nu va mai ascundeti, exista tratamente speciale, insa ce-i drept nu au legătură cu faptul ca esti user sau nu al acestui forum.

Dar, asa cum am auzit un tâmpit ce fute neprotejat, nu ma mira sa fie si useri ce forteaza prin faptul ca sunt useri pe acilea.

Ca dealtfel cred ca exista si curve proaste ce fac (sau le spun ca fac) mici concesii pentru a primi recenzii bune pe forum.

Deci cine a venit la mine a vazut ca nu fac tratamente speciale...poate fi si cel mai mare sex simbol de pe Pamant este tratat la fel...primeste un pahar suc/apa ce doreste,prosop curat sa se spele si acelasi tratament in pat,eu nu "platesc" pe nimeni pentru o recenzie,daca doreste sa imi faca bine,daca nu asta este...Da , am citit si eu despre respectivul,Raducu parca,si am mai si citit ca mai sunt unele fete ce plateau gen 50 de lei pentru o recenzie,dar eu nu sunt genul...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

Deci cine a venit la mine a vazut ca nu fac tratamente speciale...poate fi si cel mai mare sex simbol de pe Pamant este tratat la fel...primeste un pahar suc/apa ce doreste,prosop curat sa se spele si acelasi tratament in pat,eu nu "platesc" pe nimeni pentru o recenzie,daca doreste sa imi faca bine,daca nu asta este...Da , am citit si eu despre respectivul,Raducu parca,si am mai si citit ca mai sunt unele fete ce plateau gen 50 de lei pentru o recenzie,dar eu nu sunt genul...

Care Raducu?? cumva celebrul nostru "bosulica care fute fara frica"?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...