Sari la conținut

Diana colega Alexandrei - 0747996505


Vizitator putzulica

Postări Recomandate


Vizitator putzulica
Reputație: 0

Precum bine ati aflat Alexandra are o colega, este vorba de Diana.Diana este o tanara de 18-19 ani, care ofera oral si normal protejat, 150 numarul, 250 ora si o completeaza astfel pe Alexandra cand aceasta nu poate face ceva, de ex. normal fiind intr-o perioada delicata a lunii... Are un corp superb, cu sani medii spre mari de nota 10, un fundulet potrivit si apetisant dar nu ofera anal. Parul despletit este lung si superb.Precum bine vedeti are acelasi numar de tel cu al Alexandrei, cele doua merg impreuna cam peste tot. Ele fac si in grup adica ele doua plus un client dar nu fac show lesbi.Diana la oral se descurca cam ca Alexandra dar se simte lipsa de experienta, mai ales in apropierea finalizarii. Atentie, nu accepta finalizarea in gura decat cu ciorap.La normal se schimba treaba, este stramta si fierbinte, o adevarata placere. Se misca bine deasemenea, sta in diverse pozitii ba chiar se implica.Si ca sa aveti o idee de cum arata... iata si cateva pozepost-3710-133409714884_thumb.jpgpost-3710-133409714886_thumb.jpgpost-3710-133409714887_thumb.jpgpost-3710-133409714888_thumb.jpgDaca am uitat ceva scuzele mele... Ca de obicei concluziile va apartin...Daca ma intrebati pe mine, da mi-a placut.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...