Sari la conținut

Blonda, 0721607500


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost la doamna citind recenzia lui Regatron si bine am facut. Are atata zambet femeia asta ca iti face ziua frumoasa.

Notez la alegerea mea:

OP 7

NP 8 stramta rau zici ca e virgina fratilor

Locatie 8

Gfe 9

Igiena 10 a facut dus dupa mine

Atitudine vesela si pozitiva 10

Cadou 100 lei fin

Se merita macar o data. Recomand amatorilor de milf, sani misto, chip dragut, are ceva burtica dar nu deranjeaza.

Pe la spate priveliste buna mai ales ca va vedeti in oglinzile de la sifonier.

La multe buci bune va doresc!

  • Like 14
Link spre comentariu

Am fost la doamna citind recenzia lui Regatron si bine am facut. Are atata zambet femeia asta ca iti face ziua frumoasa.

Notez la alegerea mea:

OP 7

NP 8 stramta rau zici ca e virgina fratilor

Locatie 8

Gfe 9

Igiena 10 a facut dus dupa mine

Atitudine vesela si pozitiva 10

Cadou 100 lei fin

Se merita macar o data. Recomand amatorilor de milf, sani misto, chip dragut, are ceva burtica dar nu deranjeaza.

Pe la spate priveliste buna mai ales ca va vedeti in oglinzile de la sifonier.

La multe buci bune va doresc!

Bravo frate! Și eu vreau sa merg tot din vina lui Regatron...încă nu am avut noroc sa răspundă.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bravo frate! Și eu vreau sa merg tot din vina lui Regatron...încă nu am avut noroc sa răspundă.

Vezi ca ii place sa-i iei sanii in gura si sa te joci cu clitorisul...cu degetul sau cu limba...cum vrei tu.

ðŸ·

Link spre comentariu

Vorbesc cu Cumătra azi la ora 12, pt ora 16! Ajung la 15,45...aștept pana la 16.15 ...când nu Răspunde când ca mai dureaza puțin și pleacă celălalt futac...ii spun ca plec...îmi da mesaj după 10 minute ca pleacă și ea!

Am fost la Iulia Burebista ...super fata, norocul meu

Link spre comentariu

Acum fără radar lângă mine sa povestesc mai pe clar:

Am discutat cu ea la ora 12, stabilim pentru pra 16!

Îmi spune sa ii dau sms când plec către ea; ajung ii dau sms ca am ajuns și ma suna sa îmi spună ca e un domn înăuntru și ca e la baie iese in 5 minute(asta discutat la 15,45). Eu cum stabilisem pt ora 16 nu am făcut nimic decât sa aștept ora 16.

La ora 16 sun și nu raspunde.

La ora 16.10 ii dau sms ca in 5 minute plec dacă nu da niciun semn. Sun, sun și nu Răspunde!

Plec la 16,15 minute bineînțeles ofticat după câta confirmare i-am făcut; ma suna la 16,25 ca ii pare rău ca pleacă din locație!

Un tupeu de nesimțita maxima!

Din partea mea ii doresc sa închidă taraba.

Noroc ca m-am organiza am dat un telefon la Iulia Burebista - recenzata de bătrânul George- ii mulțumesc cu aceasta ocazie pentru descoperire- o fata frumoasa foc, fresh - așa ca nu am fost in vizita la bunica am fost la nepoata!

Am avut o experiența cu o prințesa vb lui Dl doctor!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am reusit eu sa ajung ieri. Stati linistiti ca nu ati pierdut nimic. Imi plac si mie MILFurile, insa tipa in cauza e departe de fi vreun MILF.

Experienta a fost destul de mecanica, vroia sa punem prezervativul cat mai repede. Asa vorbeste ok, insa departe de vreun GFE. 

Imbracata arata mult mai bine decat dezbracata.

Totul a fost protejat, am plecat dupa vreo 20 de minute, dus inclus.

 

Aspect fizic 6,50: Inaltime 1,60, e draguta la fata si da are sanii okay, insa eu zic ca are ditama burta, fundul f mic si aproape plat, total nesexy

Locatia 7: Relativ central, insa departe de a fi lux

Oral protejat:7

Normal protejat 7 ( Mie nu mi s-a parut chiar asa de stramta, nu mi-a placut ca nu vroia deasupra, am reusit sa o conving sa stea 2-3 minute, dar a obosit repede sau nu vroia ca nu terminam, nu a fost greu sa finalizez in prezervativ )

Atitudine, conversatie,  7 ( Femeia vorbeste ok, mi-a dat si o apa plata la plecare, insa nu a fost nimic GFE si conversatia la un nivel de baza oricum)

Tarif: 100 lei

 

Personal nu am simtit nici un fel de clic pe nici un nivel cu doamna. Dupa mine e departe de a fi vreun MILF, mai degraba genul de femeie pe care o vezi in piata la taraba sau vanzatoare la mega image. Mai nou toate femeile peste o varsta sunt MILFuri, nu e chiar asa. Am fost si la Mona care intr-adevar arata bine, la Alexandra Doamna Ghica care nu era chiar la nivelul Monei, dar arata ok. Si Symona de la top arata decent. Nu cred ca sunt eu pretentios, vad o groaza de milfuri bune pe strada, la metrou. Oricum mult peste cele de pe forum.  

 

Imi doresc si eu un milf misto, nu zic sa fie chiar gen Brazzers, dar oricum. Poate trebuie sa agat pe una in real life. De cele de pe piata asta sunt dezamagit. Foarte putine gagici sexoase in ultima vreme, si nu ma refer doar la milfuri. Poate am vrut prea mult la 100 lei, doar ce ma asteptam. 

 

Nu e teapa, poate pur si simplu nu ne-am potrivit. Clar nu revin. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am reusit eu sa ajung ieri. Stati linistiti ca nu ati pierdut nimic. Imi plac si mie MILFurile, insa tipa in cauza e departe de fi vreun MILF.

Experienta a fost destul de mecanica, vroia sa punem prezervativul cat mai repede. Asa vorbeste ok, insa departe de vreun GFE.

Imbracata arata mult mai bine decat dezbracata.

Totul a fost protejat, am plecat dupa vreo 20 de minute, dus inclus.

 

Aspect fizic 6,50: Inaltime 1,60, e draguta la fata si da are sanii okay, insa eu zic ca are ditama burta, fundul f mic si aproape plat, total nesexy

Locatia 7: Relativ central, insa departe de a fi lux

Oral protejat:7

Normal protejat 7 ( Mie nu mi s-a parut chiar asa de stramta, nu mi-a placut ca nu vroia deasupra, am reusit sa o conving sa stea 2-3 minute, dar a obosit repede sau nu vroia ca nu terminam, nu a fost greu sa finalizez in prezervativ )

Atitudine, conversatie, 7 ( Femeia vorbeste ok, mi-a dat si o apa plata la plecare, insa nu a fost nimic GFE si conversatia la un nivel de baza oricum)

Tarif: 100 lei

 

Personal nu am simtit nici un fel de clic pe nici un nivel cu doamna. Dupa mine e departe de a fi vreun MILF, mai degraba genul de femeie pe care o vezi in piata la taraba sau vanzatoare la mega image. Mai nou toate femeile peste o varsta sunt MILFuri, nu e chiar asa. Am fost si la Mona care intr-adevar arata bine, la Alexandra Doamna Ghica care nu era chiar la nivelul Monei, dar arata ok. Si Symona de la top arata decent. Nu cred ca sunt eu pretentios, vad o groaza de milfuri bune pe strada, la metrou. Oricum mult peste cele de pe forum.

 

Imi doresc si eu un milf misto, nu zic sa fie chiar gen Brazzers, dar oricum. Poate trebuie sa agat pe una in real life. De cele de pe piata asta sunt dezamagit. Foarte putine gagici sexoase in ultima vreme, si nu ma refer doar la milfuri. Poate am vrut prea mult la 100 lei, doar ce ma asteptam.

 

Nu e teapa, poate pur si simplu nu ne-am potrivit. Clar nu revin.

Ok frate, m-ai convins, o aveam si eu pe radar, dar acum nu cred ca ma voi mai duce. Merci mult.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bazat pe mai multe lucruri comune în acest topic și altul:

Blondă, ochii verzi

Veselă

Serviciile la fel

Pizda strâmtă, himen elastic

Cariera începută pe strada Brăiliței

Locația pe Octavian Goga, într-o scară cu amanet

... cel mai probabil este vorba de Carla Octavian Goga, în care caz acest topic trebuie unit cu

https://nimfomane.com/forum/topic/129150-masaj-doamna-hot-reala-0765029802/

In acest moment pe publi24 sunt anunțuri cu ambele numere de telefon (din ambele to picuri).

  • Like 2
Link spre comentariu

Da e Carla vb.mult!! Trece timpul caută să te scoată la o finalizare dacă plătești 1 ora adika 2 fin. Picioarele f slabe,sani drăguți,fundul ok, cam lata umeri. Sincer, tarancuta venită sa numere bănuți. Locația ok.scara de langa amanetul de pe o.goga. ma repet!! Daca stati la palavrele ei..va trece timpul si nu prea mai faceti sexuri. Platiti si futeti ca va luati păcăleală din timpul vostru.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...