Sari la conținut

Lorena - 0741581736


Vizitator putzulica

Postări Recomandate

Vizitator putzulica
Reputație: 0

O noua debutanta pe piata Galateana, ofera oral si normal, ambele protejate. Tarifele sunt de 80 ron numarul si 150 ron ora (cel putin asa am inteles eu dar sincer nu mai retin - nu va mirati, mi-au fost spuse o singura data cand inca eram "beat" iar eu n-am platit ca sa tin minte asa...). Nu ofera sub nici o forma anal. Numele e Lorena sau Loredana, iarasi...probleme cu memoria. Nu a vrut sa pozeze deci incer sa o descriu... Tanara de 18-19 ani, aprox 1.65-1.70m, subtirica, sani potriviti si frumosi,zvelta,bruneta, ten putin inchis dar nu de tzigan, ochi mari frumosi, gura cu buze carnoase. Saruta, mangaie si imbratiseaza.Oralul e ok, nu se grabeste, incearca sa foloseasca mainile cat mai putin. Despre normal nu va pot spune nimic, tocmai incepuse perioada...Asta e tot ce va pot spune acum, mai multe informatii nu am, vizita ei a fost scurta, sexul si mai scurt... Daca lipseste ceva imi cer scuze anticipat. In rest... concluziile, ca de obicei, le trageti voi...

Link spre comentariu

Intr-adevar fata e debutanta, se vede asta clar din atitudine, dar retineti ca-i o atitudine buna. E politicoasa, respectoasa, mereu intreaba daca e bine, daca iti place asa, etc. Saruta FK si chiar se "incalzeste" pentru ca pana la implicare mai e. Apoi trece la oral cu caciula dar e buna rau aici, face DT si nu se da in laturi sa linga ouale, in general sa se joace bland si gentil cu ea...Apoi cand mai ai putin se opreste si trece la normal, incepe cu ea calare. Si stie sa calareasca! In plus chiar e fierbinte cand vine de la oral.... Nu mai puteam, am simtit nevoia s-o rastorn in pozitia misionarului si sa i-o var adanc pana am auzit-o gemand usor de placere sau durere sau amandoua dar m-a excitat si mai tare asa ca am pompat la ea pana am auzit-o gemand de fericire, moment in care n-am mai putut tine in mine si am umpluto cu valuri valuri de sperma alba si lipicioasa pe care le primea in ciorap dar o incalzeau inauntru si o terminau si mai tare, avea pizda plina de secretii de-ale ei, era terminata dar cracii ei incolaciti in jurul meu nu-mi dadeau inca drumu...Intr-un final m-am eliberat si am zbughit-o la baie lasando cracanata si terminata.Per total o experienta placuta, pacat ca face oralul cu prezervativ dar per ansamblu nu numai ca merita banii dar parca iti vine sa-i lasi si bacsis...

Link spre comentariu
Intr-adevar fata e debutanta' date=' se vede asta clar din atitudine, dar retineti ca-i o atitudine buna. E politicoasa, respectoasa, mereu intreaba daca e bine, daca iti place asa, etc. Saruta FK si chiar se "incalzeste" pentru ca pana la implicare mai e. Apoi trece la oral cu caciula dar e buna rau aici, face DT si nu se da in laturi sa linga ouale, in general sa se joace bland si gentil cu ea...Apoi cand mai ai putin se opreste si trece la normal, incepe cu ea calare. Si stie sa calareasca! In plus chiar e fierbinte cand vine de la oral.... Nu mai puteam, am simtit nevoia s-o rastorn in pozitia misionarului si sa i-o var adanc pana am auzit-o gemand usor de placere sau durere sau amandoua dar m-a excitat si mai tare asa ca am pompat la ea pana am auzit-o gemand de fericire, moment in care n-am mai putut tine in mine si am umpluto cu valuri valuri de sperma alba si lipicioasa pe care le primea in ciorap dar o incalzeau inauntru si o terminau si mai tare, avea pizda plina de secretii de-ale ei, era terminata dar cracii ei incolaciti in jurul meu nu-mi dadeau inca drumu...Intr-un final m-am eliberat si am zbughit-o la baie lasando cracanata si terminata.Per total o experienta placuta, pacat ca face oralul cu prezervativ dar per ansamblu nu numai ca merita banii dar parca iti vine sa-i lasi si bacsis...[/quote']are locatie ?
Link spre comentariu

Vizitator putzulica
Reputație: 0

O veste trista pentru noi si din directia Lorenei, aceasta s-a hotarat sa se lase caci "nu e de ea". In concluzie, degeaba incercam la fata asta ca nu mai vrea. Eu mi-am respectat promisiunea de a anunta retragerea ei. Din partea ei mai exista o rugaminte, daca se poate, unul din admini sa stearga acest thread. Daca nu se poate, macar sa-l inchida...Multumesc si mult succes Lorenei pe viitor!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...