Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut baieti!Azi am fost la domnisoara (ma rog, vorba vine :)). Chiar este graviduta.... Eram curios s-o incerc, din ce citisem in postarile anterioare. O experienta in plus, as zice... N-am ramas impresionat decat de oral....9+.... cu CIM. Aveam impresia ca mi-o inghite de tot.... Altfel, normalul cam dificil, nu te lasa sa te infigi prea tare, evident din cauza sarcinii. Una peste alta..... 200 ron cu doua finalizari orale complete.... Chiar ii place sa inghita.... ce primeste....:). Dupa ce o naste o mai caut....pana atunci...mai incercam si altceva, nu? :) Locatia curata, ca de obicei, dar o stiam, mai fusesem la Andreea... Care cica a revenit.... de unde fusese plecata.Succes la ..... ce vreti voi (roscate, blonde, brunete....etc...) :)

Link spre comentariu

Salutare,E prima oara cand scriu aici, dar va citesc de mult timp si am fost la fete super aflate de aici (vezi Rahela, Marina). Stiind locatia si prestatia Marinei, asi incercao si pe colega ei Carmen. Din poze arata bine, iar recenziile sunt de bine. Singura problema e ca e gravida (am inteles ca e in 6-7 luni, deci cu burta destul de mare)Ar fi o experienta deosebita, nu ma dau in vant dupa "burtoase", dar parca asteia ia-si infingeo pe sub burta.Ursu te rog, mai multe amanunte, sa luam o decizie in cunostinta de cauza.Ziceai ca nu te lasa sa te infigi prea tare in ea, vrea numai pe la spate sau mai accepta si alceva.multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Ursu te rog' date=' mai multe amanunte, sa luam o decizie in cunostinta de cauza.Ziceai ca nu te lasa sa te infigi prea tare in ea, vrea numai pe la spate sau mai accepta si alceva.Dupa cum ziceam..... nu te poti infige prea adanc, ca se fereste.... ca pozitii.... pe la spate si normala (misionarului)....atat am incercat...dar cu frana trasa....:D asta este....[hr']pozitii incercate....normal (pozitia misionarului) si pe la spate.... dar dupa cum ziceam... cu franele trase....:D fara bruscari....si nu adanc...asta este.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

revenire pentru Tsunami: am luat-o in 2 pozitii, normal si pe la spate.... in ambele este foarte atenta sa nu intri prea adanc.... altceva n-am incercat... dar sa stii ca burta nu este foarte mare....

Link spre comentariu

Am fost acum 2 saptamani din nou la Carmen.Daca prima data am nu eram convins ca ar putea fi insarcinata, de data asta toate semnele indicau acest fapt. Ma refer la sensibilitatea sanilor, un oarecare disconfort din partea ei, etc.Oricum, ea s-a comportat excelent, insa eu am fost jalnic.=))Eram pe graba, telefoanele sunau intr-una (ale mele) si din "nefericire" dupa prima finalizare orala, nu s-a mai intamplat nimic, fiindca bunul meu "prieten" a refuzat sa ma mai ajute, cu toate eforturile lui Carmen de al "resuscita".:)

Link spre comentariu
Salutare din nou' date='Nu am reusit sa ajung la Carmen pentru ca am plecat dinoras. Am urmat sfatul lui moartea09 si am sunat-o saptamana trecuta sa-mi confirme ca-i gravida( fiecare cu fanteziile lui) si daca mai e la lucru. Mi-a spus ca e gravida intr-adevar. pana aici toate bune si frumoase, dar cand am intrebat-o in cate luni s-a c-am fastacit si printre rasete mi-a spus ca e in 6 luni si ceva, dar ca burta abia se cunoaste.Asta m-a c-am pus pe ganduri si citind posturile anterioare ale lui Ursu41 si Theone69 incep sa cred ca ascunde ceva.Burta incepe sa creasca de pe la 3 luni, iar ea spune ca la 6 luni si ceva nu prea se cunoaste(atasaz 3 poze cu diferite burtoase- nu ma injurati, dar cei care au fost la ea in ultimul timp pot confirma sau nu daca e asa)Dupa cum spunea mai sus cred ca ascunde ceva. ori "bacon" cum spunea petrepetre in posturile anterioare, ori vrea sa se eschiveze la normal si anal si atunci a scos faza cu sarcina. Nu stiu?La inceputul lui septembrie, cand ma intorc in oras, o vizitez sigur si va confirm daca e asa sau nu( eu sper sa ma insel).bafta la ele [/quote']Cred ca fata nu a inteles ca tie iti plac gravidutele si probabil ca sa te atraga a vrut sa diminueze efectul... A trecut ceva de cand am fost eu si atunci se cunostea ca e gravida - deci acum cred ca se cunoaste si mai bine...Si eu am observat ca se cam fereste sa vorbeasca despre asta, probabil pentru ca nu vrea sa respinga clientii...Pe mine m-a intrebat cand am ajuns daca raman sau nu - deci daca alegi sa te duci si nu iti convine ce vezi poti sa pleci linistit ca nu cred ca se supara
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am vizitat-o acum vreo doua saptamani si se cunostea in mod clar ca este gravida. Totusi atitudinea si serviciile au fost de nota 10, excat cum au descris si ceilalti membri ai forumului. Se prezinta intr-un corset foarte sexy, care disimuleaza cat de cat burtica, si cum in rest are un corp foarte frumos, pe mine nu m-a deranjat deloc.In rest nu mai este necesar sa fac niciun comentariu, ce a fost de spus s-a spus.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut' date=' am fost eu miercurea trecuta dar nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor. La pomul laudat sa nu te duci cu sacu. Parea mea.[/quote']daca vrei sa te luam in serios da-ne niste amanunte
Link spre comentariu
Vizitator Elmer
Reputație: 0

Eu am fost acum o luna si ceva, poate chiar doua. 95% gravida.Am fost doar pentru oral. Foarte bun. Deep adevarat cu finalizare orala.Nu am stat pentru normal si imi cer scuze, dar nu mai stiu cat am platit.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat acum vreo 3 zile, si mi-a raspuns o "colega" de-a ei si mi-a zis ca sta in zona Marriot , si Carmen e pana jos sa-si ia ceva, dar ca nu mai face anal, decat normal la 200. Stie cineva ceva ? Intelesesem ca stau prin vitan ...

Link spre comentariu
Am sunat acum vreo 3 zile' date=' si mi-a raspuns o "colega" de-a ei si mi-a zis ca sta in zona Marriot , si Carmen e pana jos sa-si ia ceva, dar ca nu mai face anal, decat normal la 200. Stie cineva ceva ? Intelesesem ca stau prin vitan ...[/quote']Eu am fost recent pe la Marina si am aflat despre colega ei Carmen ca se va retrage/s-a retras (din cauza sarcinii) si va reveni dupa cateva luni.La plecare Marina mi-a prezentat-o pe noua ei colega Melisa. (deci tind sa cred ca deja Carmen s-a retras).Faza cu statul in Vitan a fost putin ciudata pentru ca pe Marina o gaseai intr-un timp si la Marriot si in Vitan. Spunea ca a avut ceva probleme. Cert este ca acum a ramas la Marriot.
Link spre comentariu

salut,am fost acum 2 sap.recenzia succint ar fi urmatoarea:1. locatie =mariot nota 8 (lenjeria nu e alba si nu vezi cat este de curata)2. aspect fizica: corp 9(ca-i gravida pentru mine a fost un plus, dar e bine propotionata in rest, iar sanii nr 4 spe 5) fata 6(aici poate sunt subiectiv)3. igiena ei 9 (pielea catifelata si curata, pizda epilata si curata, fara mirosuri, mai ca-mi vena sa bag botu la ea)4. implicare 9 (e activa incearca sa te multumeasca. exagereaza putin cu gemetele)5. oral ok 7(nu sunt fan oral, dar s-a folosit de ek ca sa-mi ajute prietenul)6. normalul 8 (munceste si se misca bine indiferent de pozitii. eu am pus-o initial deasupra ca sa ma pot juca cu burta si tatele ei cam 30 min si nu s-a plans deloc)puncte minusla normal a vrut s-o bage fara prezervativ. am oprit-o eu. ca cica acum pot termina in ea ca e gravidaper ansamblu e ok, eu vreau sa ma mai duc odata peste vro 2 saptamani. o vreau cu burta mai mare. asta e floturasul meu. ea zicea ca mai sta cam oluna 2 .numaibine

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
esti prea subtil pt ora asta. Ce reprezinta postul tau? Fii mai explicit!
Pai chiar asa de abscons pare a fi mesajul transmis?Hai atunci sa explicitez: prin semnele de exclamatie, luate la pachet cu semnele de intrebare, si in directa conexiune cu un citat (partial, ce-i drept) din recenzia colegului @tull4net, am incercat sa-mi exprim nedumerirea in fatza argumentelor tipei ca, gravida fiind, poate face sex normal neprotejat, pericolul inseminarii ei fiind in atare situatie o chestiune de domeniul trecutului.Mai clar de atata nu pot sa fiu.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...