Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la samara acum ceva timp . Nu am ce sa reprosez . Servicii incredibile. Fata este foarte prietenoasa , pisicoasa. Ma asteptat dupa usa , era imbracata doar in bikini si sutien si era foarte zambitoare. Chiar mi a spus ca sunt ultimul client pe ziua respectiva si ca pot sta mai mult de o ora cu ea ( un mare plus )

Am stat in bucatarie la o tigara timp in care fata era foarte receptiva la ceea ce imi doresc .

Inca de la telefon i am spus ca imi doresc annilingus din partea ei . Mi a raspuns ca se poate si ca nu e nici o problema doar sa fiu foarte curat si epilat ( lucru cu care m am conformat )

Revin la actiune . Dupa ce am terminat tigara am mers catre sufragerie unde fata a inceput un oral demential isi da interesul cu tentative de deepthroat.

Am facut si Fk cu ea . Se implica si aici fata ai putea spune ca esti cu iubita.

Note: oral 10

Normal:10 ( i am dat cat am putut de tare , samara nu a obiectat nimic ba chiar ma incurajat sa dau mai tare )

Fk: 10

 

Singurul minus as putea spune ca a fost faptul ca la annilingus nu prea sa implicat deloc , ma refer la faptul ca mi a dat doar cu varful limbii atat si foarte superficial ( eu ma asteptam sa musc din cearsaf , credeam ca imi va face un annilingus cu simt de raspundere dar nu a fost asa ). Inca de la telefon ii spusesem ca in special ptr asta ma duc.

 

Per amsamblu fata de nota 10 !!! Iti doresc numai bine Samara!

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai mai Samara faci mai nou si anilingus...asa fata frumoasa nu credeam. Prin anus se iau toate bolile. E aproape ca si cum faci anal neprotejat si nu vorbesc aiurea. E misto ca esti mai kinky in pat dar totusi...Normal, fiecare sa faca ce vrea, eu ti am atras atentia din cauza ca tin la tine si esti o fata wow. Restul pot sa comenteze cat vor la ce am zis, nu ma intereseaza!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai mai Samara faci mai nou si anilingus...asa fata frumoasa nu credeam. Prin anus se iau toate bolile. E aproape ca si cum faci anal neprotejat si nu vorbesc aiurea. E misto ca esti mai kinky in pat dar totusi...Normal, fiecare sa faca ce vrea, eu ti am atras atentia din cauza ca tin la tine si esti o fata wow. Restul pot sa comenteze cat vor la ce am zis, nu ma intereseaza!

Usurel cu pianul pe scari doctorule necunoscut, dar care o face pe "atotstiutorul"! Pe mana si sub unghii se gasesc de 200 de ori mai multe bacterii decat la fund. Un deget bagat in gura e de 100 de ori mai riscant ... Dar am inteles initiativa ta de descurajare, doar ca manipularea nu functioneaza cu oricine ... Fata a specificat epilat si curat (spalat cu sapun inainte de), de asta te duci la dus inainte de partida ... Ayy de capu' nostru'! :slap2

Link spre comentariu

Usurel cu pianul pe scari doctorule necunoscut, dar care o face pe "atotstiutorul"! Pe mana si sub unghii se gasesc de 200 de ori mai multe bacterii decat la fund. Un deget bagat in gura e de 100 de ori mai riscant ... Dar am inteles initiativa ta de descurajare, doar ca manipularea nu functioneaza cu oricine ... Fata a specificat epilat si curat (spalat cu sapun inainte de), de asta te duci la dus inainte de partida ... Ayy de capu' nostru'! :slap2

daca tot sunt asa putine bacterii si e sanatos propun sa ne futem toti in cur si sa uitam de prezervative. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

daca tot sunt asa putine bacterii si e sanatos propun sa ne futem toti in cur si sa uitam de prezervative. 

Mergi inchis si fute-te tu in cur ... Dupa aia nu mai urca in masina ca risti sa mori in accident, in avion ca risti sa te prabusesti si nici nu mai folosi apa, focul sau curentul electric ... risti sa mori nu de alta.

Inchide-te in baie si da-te cu spirt sa nu iei vreo bacterie daunatoare! :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...