Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

Vizitator samara.esc
Reputație: 0

Buna dragi mei va aștept sa ne relaxam împreuna ca pup....ca și servicii va pot oferi oral neprotejat cu fin corporală normal protejat Și masaj de relaxare iar ca și preț va costa 150 fin sau 250 h ...Sau va aștept cu mare drag împreuna cu colega mea Maia sa ne relaxam la un show lesby incendiar ..... prețul pentru show lesby este 400 fin sau 700 h corega mea face și fin orală și anal va așteptăm cu mare drag post-160623-0-54697200-1541078617_thumb.jpegpost-160623-0-54697200-1541078617_thumb.jpegpost-160623-0-23925700-1541078632_thumb.jpegpost-160623-0-23925700-1541078632_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am ajuns la blonda dra, ce acum poarta o seducatoare pereche de ochelari ce o prind al naibii de bine!

Fixat detaliile prin sms, desi am reusit sa ma sucesc pina am gasit un moment prielnic.

Locatia binecunoscuta, am gasit o cu indeletniciri casnice, casual, ca de mijlocul zilei, a fost ca o intilnire cu un fuck buddy. Placut si poate data viitoare ma voi bucura si de un echipament ca cel din poze...

Din pacate nu am putut ramine decit pt 30 min, actiunea scurta si la obiect, un corp perfect si o atitudine pe masura

Notez 9 la toate capitolele. Decartat 150 la final.

Multumesc si sper sa te regasesc in curind, poate impreuna cu colega ta, eventual nu dupa o noapte turceasca alba!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Samara, ești, te rog, amabilă să ne arăți și nouă piciorușele tale într-o poză? Fotografiate de sus, să se vadă bine degetele. Sunt sigur că arată minunat, dar tare aș dori să le văd înainte de a-ți face o vizită. Mulțumesc anticipat!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...