Jump to content

Samara 0769145210

Recommended Posts

• Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.5 (Mall Vitan, referinta Pizza Hut) Aspect: 8.5 (simpatica, undeva la 1.60-1.65, sani micuti, slim, fund frumos rotund, fara pic de grasime) Oral: 9 (neprotejat, placut, mai multe

Am fost si eu la Samara, mai fusesem mai demult acum vreun an si ceva nici nu mai stiu daca am scris atunci recenzie.   Ce pot sa spun e ca mi-a placut, asa cum se vede si in poze are un corp de invid

Dragi futaciosi, am testat astazi aceasta fata frumusica....22 ani, slim, sani mici nr 1 dar buni la gust, un corp de nota 10, amabila, draguta. Personal ii multumesc colegei Maya pentru ca a descoper

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chiar nu inteleg de ce o mai tine motanul la aceasta sectiune,si ca ea,mai sunt.

La testate sunt fete care merita sa fie la TOP.

zi buna!!

Numai e pisicuts ce a fost odata,din pacate.Mai bine ma abtin de la alte comentarii inutile ca poate ma trezesc,iar cu contul blocat "din greseala" si nu imi doresc acest lucru.Oricum mi-au ramas 10 warning points aiurea'n tramvai pentru nimic.

I miss you,Samara!

We need you ! I want you!!

Maya este cea mai buna impreuna cu tine la show.

• Like 1
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ce tarife si servici ai?

"SERVICII ITI POT OFERI ORAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE CORPORALA.NORMAL PROTEJAT,SI MASAJ DE RELAXARE.CA SI PRET CADOUL ESTE DE 200 FINALIZAREA SAU 300 PE PARCURSUL UNEI ORE.0768966913.VA CU DRAG.Iar pentru show lesby prețul pentru 1 finalizare este de 500.Iar pe parcursul unei Pre este de 700."

Text preluat de la semnatura ei poate nu stii sa folosesti versiunea full.Spor :).

• 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • pisicuts changed the title to Samara 0769145210