Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

Vizitator samara.esc
Reputație: 0

Buna dragi mei momentan nu am revenit la munca dar probabil voi reveni de curând nu știu exact.sa dau un răspuns concret ...va doresc o săptămâna frumoasa .va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar nu inteleg de ce o mai tine motanul la aceasta sectiune,si ca ea,mai sunt.

La testate sunt fete care merita sa fie la TOP.

zi buna!!

Numai e pisicuts ce a fost odata,din pacate.Mai bine ma abtin de la alte comentarii inutile ca poate ma trezesc,iar cu contul blocat "din greseala" si nu imi doresc acest lucru.Oricum mi-au ramas 10 warning points aiurea'n tramvai pentru nimic.

I miss you,Samara!

We need you ! I want you!!

Maya este cea mai buna impreuna cu tine la show.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna dragi mei momentan nu am revenit la munca dar probabil voi reveni de curând nu știu exact.sa dau un răspuns concret ...va doresc o săptămâna frumoasa .va pup

 

Bye, bye?

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Ce tarife si servici ai?

"SERVICII ITI POT OFERI ORAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE CORPORALA.NORMAL PROTEJAT,SI MASAJ DE RELAXARE.CA SI PRET CADOUL ESTE DE 200 FINALIZAREA SAU 300 PE PARCURSUL UNEI ORE.0768966913.VA CU DRAG.Iar pentru show lesby prețul pentru 1 finalizare este de 500.Iar pe parcursul unei Pre este de 700."

Text preluat de la semnatura ei poate nu stii sa folosesti versiunea full.Spor :).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...