Sari la conținut

Samara 0769145210


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Sunt colege...se ajuta intre ele daca e nevoie...threesome

Iti dai seama cum ar arata o poza cu cele doua fete alaturi una de alta? Ar tremura si imaginea de la TV :)

 

Just for imagination:

https://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_04_2015/post-112429-0-84966500-1429371226.jpg

https://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_04_2015/post-160623-0-98376500-1429535370.jpg

 

Chiar, Samara, daca intrati si impreuna, cam cat ar trebui sa platim pt o ora? Merci. Te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si la domnisoara ...

 

Programarea - telefonic, 1h inainte, cand am ajuns pe la ea uitase de programare, totusi m-a primit, asta e , nasol pt cel care a venit dupa mine ca i-a zis de doua ori ca in 10 min e gata .... odata cand am intrat si odata in timpul preludiului, asta e

 

Locatia - Nota 8 -  baia aproape ok -1 in plus avea un catellus simpatic -1 (imi plac cateii dar paraca sunt in plus...) ... camera ok

 

Sanmara : Nota 8.5 - fata este suficient de draguta la fata, este slim, un cur de nota 10, sanii mici ... da curul e beton, aprope perfect

Cur 10

Tate 8

Fata 8

Igena 8 - nu am simtit nici un miros suspect dar totusi nu a facut dus inainte in plus de asta a mai pus si mana pe potaie de cateva ori ... ma rog .... de ignorat numai pt curuletul ala belea

Atitudinea 8 : graba mare

 

Actiunea : Nota 10 - a inceput cu un preludiu conform indicatiilor, la un moment dat a raspuns la telefon (de inteles stiind ca a incurcat programarile) , lady on top si finish inainte de a incepe actiunea propriu zisa ... ... bafta ei ca se grabea .,. bafta mea ca ma grabeam ...

 

De revenit ... probabil ca nu

 

Tarif: 150 Ron

 

Cu respect ,

Mafci

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Cand am vizitat-o pe Samira, Maya vorbea la tel scria pe un carnetel programarile si ce costumatie vrea fiecare sa fie asteptat...acum sper si Samira sa faca acelasi lucru

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...