Sari la conținut

blonda - 0755978223 / 0756435917 (Floresti)


Vizitator mocu

Postări Recomandate

Vizitator mocu
Reputație: 0

Are o sumedenie de anunturi in Piata AZ (online) cu cele doua numere de telefon, respectiv 0755-978.223 si 0756-435.917. In unele anunturi vorbeste si de show lesby, de o colega (cand blonda, cand bruneta). Nu am remarcat o alta prezenta prin zona.Nota comuna a anunturilor: puzderia de greseli gramaticale, precum si limitarea varstei doritorilor la minim 35 ani.La telefon nu are o voce foarte atragatoare. E usor repezita si cu un vadit accent rural. Iti stabileste ca loc de intalnire banca Reiffeisen din Floresti, urmand ca de acolo, impreuna, sa strabateti intortocheatele, alei, stradute, carari, pana la locatia ei.Serviciile oferite: oral (neprotejat) la 80 lei, normal la 100 lei, oral + normal la 120 lei. Nu am intrebat preturile pentru o ora. Am negociat, usor, 100 lei oral (neprotejat) + normal. Accepta sarut.Despre ea spune ca are 33 ani, e blonda, subtirica, inalta de 170 si are 52 kg.Locatia: o mini-micro garsoniera improvizata intr-o cladire nou construita in Floresti, pe una din strazile nou aparute si bine innoroiate. E greu de descris. Se vede de la "o posta" improvizatia. Camera (daca se poate numi asa) are maximum 10 mp. In acest spatiu intrand doua paturi (format mic, de o persoana, ceva la 190 x 70), puse perpendicular unul pe altul, o mini masuta asezata in dreptul geamului, precum si o zona de gatit (aragaz, chiuveta, etc.). Atasat acestei camarute este o mini baie cu cea mai mica posibila cabina de dus. Oricum, ceea ce e demn de remarcat e faptul ca din punct de vedere al curateniei nu prea ar fi motive de repros.Damicela: corespunde (auto)descrierii facuta telefonic. E inaltuta, subtire inspre slaba. Vopsita blond, parul avand o lungime medie. Are sanii mici si lasati. Sfarcurile, in schimb, sunt maricele si permanent erecte. La fata nu este frumoasa, dar nici urata, muma padurii nu e. Are buze subtiri, deloc sexy. Doamna e curata. Pusilica epilata corect, curata si ea, fara mirosuri suspecte. In schimb, urmare a folosirii indelungate si excesive este destul de generoasa in ceea ce priveste dimensiunile.Prestatia a constat intr-un oral (neprotejat), executat acceptabil. Stie sa atinga eficient toate zonele "sensibile", inclusiv "punguta cu doi bani". O usoara folosire in exces a mainii. Inspre final, cand fata s-a incins, am avut senzatia ca-i simt si dintii.La normal, parcurgand succesiunea desfasurarii folosind trei pozitii, adica ea sus, un misionar si apoi o capra, pot spune ca are bune cunostinte acumulate in domeniu. Umectarea naturala, de asemenea, este adecvata, poate chiar un pic excesiva. Finalizarea, la cererea mea, s-a desfasurat, dupa inlaturarea in graba a Durex-ului, in gurita ei. A cules tot, tot, tot, dupa care s-a indreptat, cu pasi repezi, inspre baie unde a desertat la canal ceea ce anterior, sarguincios, colectase.Dupa cum am spus mai sus, am platit 100 lei. Timpul petrecut impreuna, "door to door", undeva la 35 ... 40 minute.O experienta mediocra. Nimic deosebit. Precum apa distilata. Inodora, incolora, insipida.

Link spre comentariu
Are o sumedenie de anunturi in Piata AZ (online) cu cele doua numere de telefon' date=' respectiv 0755-978.223 si 0756-435.917. In unele anunturi vorbeste si de show lesby, de o colega (cand blonda, cand bruneta). Nu am remarcat o alta prezenta prin zona.Nota comuna a anunturilor: puzderia de greseli gramaticale, precum si limitarea varstei doritorilor la minim 35 ani.La telefon nu are o voce foarte atragatoare. E usor repezita si cu un vadit accent rural. Iti stabileste ca loc de intalnire banca Reiffeisen din Floresti, urmand ca de acolo, impreuna, sa strabateti intortocheatele, alei, stradute, carari, pana la locatia ei.Serviciile oferite: oral (neprotejat) la 80 lei, normal la 100 lei, oral + normal la 120 lei. Nu am intrebat preturile pentru o ora. Am negociat, usor, 100 lei oral (neprotejat) + normal. Accepta sarut.Despre ea spune ca are 33 ani, e blonda, subtirica, inalta de 170 si are 52 kg.Locatia: o mini-micro garsoniera improvizata intr-o cladire nou construita in Floresti, pe una din strazile nou aparute si bine innoroiate. E greu de descris. Se vede de la "o posta" improvizatia. Camera (daca se poate numi asa) are maximum 10 mp. In acest spatiu intrand doua paturi (format mic, de o persoana, ceva la 190 x 70), puse perpendicular unul pe altul, o mini masuta asezata in dreptul geamului, precum si o zona de gatit (aragaz, chiuveta, etc.). Atasat acestei camarute este o mini baie cu cea mai mica posibila cabina de dus. Oricum, ceea ce e demn de remarcat e faptul ca din punct de vedere al curateniei nu prea ar fi motive de repros.Damicela: corespunde (auto)descrierii facuta telefonic. E inaltuta, subtire inspre slaba. Vopsita blond, parul avand o lungime medie. Are sanii mici si lasati. Sfarcurile, in schimb, sunt maricele si permanent erecte. La fata nu este frumoasa, dar nici urata, muma padurii nu e. Are buze subtiri, deloc sexy. Doamna e curata. Pusilica epilata corect, curata si ea, fara mirosuri suspecte. In schimb, urmare a folosirii indelungate si excesive este destul de generoasa in ceea ce priveste dimensiunile.Prestatia a constat intr-un oral (neprotejat), executat acceptabil. Stie sa atinga eficient toate zonele "sensibile", inclusiv "punguta cu doi bani". O usoara folosire in exces a mainii. Inspre final, cand fata s-a incins, am avut senzatia ca-i simt si dintii.La normal, parcurgand succesiunea desfasurarii folosind trei pozitii, adica ea sus, un misionar si apoi o capra, pot spune ca are bune cunostinte acumulate in domeniu. Umectarea naturala, de asemenea, este adecvata, poate chiar un pic excesiva. Finalizarea, la cererea mea, s-a desfasurat, dupa inlaturarea in graba a Durex-ului, in gurita ei. A cules tot, tot, tot, dupa care s-a indreptat, cu pasi repezi, inspre baie unde a desertat la canal ceea ce anterior, sarguincios, colectase.Dupa cum am spus mai sus, am platit 100 lei. Timpul petrecut impreuna, "door to door", undeva la 35 ... 40 minute.O experienta mediocra. Nimic deosebit. Precum apa distilata. Inodora, incolora, insipida.[/quote']Ceva poze nu ai mocule ? Dar mai inainte mersi de informatii.
Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

Chiar daca e cu doua luni (aproape) intarziere, revin cu:-poze (= una bucata, in atasament);-schimbarea locatiei. Actualmente, in Manastur, pe Parang;-completare cu adresa de YM: carmensexy_sexy714;-schimbare look: actualmente zice ca e roscata. Nu am verificat, asa incat nu pot confirma/infirma incadrarea in "paletarul" de culori conform RAL.-completare gama de servicii: mai are o colega bruneta, 22 ani, 168 cu 53. Practica show-uri lesbi. Reale conform ziselor domnitei. Tot domnita sustine ca este o bi convinsa. De asemenea mai au o oferta si ca si cuplu (ea + un el), oferta care se adreseaza cuplurilor, dar nu numai.NOTA: poza primita pe mess corespunde realitatii (trecute?) cand era blonda.

post-10929-133409721352_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator adipopz
Reputație: 0

A raspuns la numarul: 0756435917 (celalalt era inchis).Conform declaratiei: bruneta, 22 ani, 168 inaltime, 52 kg.Faptic: bruneta cu aparat auditiv si vorbeste ciudat, inaltime 168 cu tocuri, greutate sigur peste 62 kg(doar pe burta si coapte a pus vreo 20 kg).Locatie in manastur pe strada parang chiar in capat sub padure in blocurile alea 3 de garsoniere (in ala din mijloc sta.)preturi: 100 oral, 120 normal, 140 combinat, 250 ora (a lasat din start la 200, dar nici la 150 nu stau la ea pentru ca NU-mi place si e in continua ingrasare...)Cica, astazi e ziua ei :)Nu am stat, dar o stiu de anii trecuti.... se inplica, gemea, oral fara prezervativ, sarut, etc. Oricum, nu era exemplu in igiena.Are peste pe o doamna de vreo 40 de ani care arata mai bine decat ea. Poate e maicasa. As fi curios daca aia statea doar sa asiste :)


p.s. nu are nici o legatura cu poza... poate e poza tipei cealalte, in varsta, dar sa fi fost facuta acu 10 ani.... acum e mai uscata
Link spre comentariu

Vizitator mocu
Reputație: 0
... p.s. nu are nici o legatura cu poza... poate e poza tipei cealalte' date=' in varsta, dar sa fi fost facuta acu 10 ani.... acum e mai uscata [/quote']In general in cuib sunt doua tipe. Una e cea (fosta) blonda, actualmente roscata (?) si inca una bruneta. Blonda (roscata) e intr-adevar slabuta (uscata daca e sa folosesc expresia colegului) si e sefa cuibului. Nu e peste e prestatoare si ea. Au si anunturi "cu doua fete, etc. ...". Pe cea bruneta eu nu am vazut-o, stiu de ea doar din "interviurile telefonice". Cum am spus si mai sus, fetele sustin ca fac si show-uri lesbi, zic ele, reale.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...